Szef MSWiA: Ponad 200 kontroli w escape roomach. Premier: Zamykane są pierwsze obiekty

| Aktualizacja:

W związku z pożarem w Koszalinie, od piątku trwają kontrole w escape roomach; dotychczas przeprowadzono ich ponad 200 - powiedział w niedzielę szef MSWiA Joachim Brudziński. Dodał, że w przypadku wykrycia łamania przepisów przeciwpożarowych "sankcje karne muszą być bardzo surowe".

wróć do artykułu
  • ~Jaaa
    (2019-01-18 21:25)
    Szkoda ze chodzi im głównie o stan prawny budynku czy jest jak lokal usługowy czy jako budenek mieszkalny czyli między innymi od koszt wynajmu takiego budynku bądź podatek od takiego budynku
  • ~Alfred
    (2019-01-07 10:06)
    Kontrole hahahaha w każdym mieście działaja w podziemiu , zero zabezpieczeń, pomieszczenie zamykane na klucz przez obsługę, oczywiście zero kontroli bo są nielegalne. Nie wierzycie? A zauważyliście ile przybyło w ostatnim czasie lokali za kotarą z dzwonkiem i kamerą? Wchodzą tylko wtajemniczeni. Oczywiście wszyscy wiedzą ale władze nie mają pojęcia.
  • ~===
    (2019-01-06 21:35)
    DLACZEGO NIE LECA DO SMOLENSKA? Ile by to SPRAW ROZWIAZALO!!!
  • ~zin
    (2019-01-06 14:53)
    a gdzie byliscie czemu ta dzialalnosc nie byla kontrolowana przez organy panstwa obudzili sie po tragedi
  • ~obiecanki cacanki a wolakom radość
    (2019-01-06 14:45)
    WIDAĆ ,ŻE NOSI PIĘTNO WYCHOWANIA W DOBROBYCIE DEKLAROWANYM W EPOCE EDWARDA GIERKA .WÓWCZAS PROPAGANDA TEŻ OPOWIADAŁA CO TO NIE BĘDZIE . DZIECI MÓWIŁY "CHCESZ CUKIERKA IDŻ DO GIERKA ,GIEREK MA TO CI DA . DZIŚ JEST COŚ TAKIEGO CHCESZ MIEĆ OBIECANE IDŻ DO MORAWIECKIEGO .
  • ~XAW
    (2019-01-06 14:33)
    niech zrobia kontrole w KPRM i z powodu PIS-BALAGANU GO ZAMKNĄ !!!
  • ~kronikarz kłamstewek
    (2019-01-06 13:48)
    On sie tylko do tego nadaje . Teraz czas sie udać na lotnisko centralne .I złożyć relację ludowi ,że będzie ?
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-01-06 13:44)
    A co z kontrolami w tzw. dark roomach co są w niektórych nocnych klubach (nawet dla pederastów) gdzie ludzie robią czynności ochydne z innymi ludźmi w całkowitej ciemności) Wzywam do kontroli tych miejsc a potem wprowadzenia ich całkowietego zakazu. Mówili mi studenci że dochodzi tam np. do szarp[ań przyrodzeń albo nawet aktów koprofilii czy kaundelizmu. Doc. Kijawka kiedyś zosrtał zaciagnięty do takiego klubu przez studentów i zwymiotował się w dark rumie z obrzydzenia.
  • ~ccylia
    (2019-01-06 13:42)
    Jeszcze nie ma wyników śledztwa, jeszcze nie wiadomo czy i kto zawinił, ale pisowski minister już szczuje na ludzi żeby zdobyć poklask skretyniałej gawiedzi i nazbierać politycznych punktów. Może od razu urządźcie publiczny lincz, zwyrodnialcy???
  • ~dfs
    (2019-01-06 13:33)
    Państwo działą wtedy jak się zapobiega PRZED a nie robi pod publiką PO
  • ~CONDOR
    (2019-01-06 13:32)
    Pisowska władza interesuje się losem ofiar wyłącznie wówczas gdy sprawa nabiera medialnego rozgłosu - czyli wówczas gdy to się opłaca. Tam gdzie ludzie umierają w ciszy - tak jak pacjenci pozbawieni nowoczesnych leków i terapii czy ofiary wypadków spowodowanych fatalnym stanem dróg - tam nie ma kamer. Nie ma też polityków PiS, nie ma ministrów i nie ma premiera Mateusza MOrawieckiego z jego gierkowską ściemą.
  • ~sic.
    (2019-01-06 13:16)
    Pelna odpowiedzialnosc za te tragedie ponosi Brudzinski ...
  • ~sic.
    (2019-01-06 13:15)
    To co sie stalo to efekt bezmyslnego rzadu PiS - wiekszosc ministrow w tym Brudzinski nie nadaja sie do pelnionych funkcji ... To sygnal katastrofy, do ktorej prowadzi Polske Pis.
  • ~rednose
    (2019-01-06 12:54)
    Aż mu ta gębę wykrzywiło od tych ciągłych klamstw!!
  • ~onan
    (2019-01-06 12:51)
    No proszę jacy mądrzy ludzie nami rządzą, jak oni umieją wszystko przewidzieć i "chuchają" na zimne! obłudne sku.wysyny! Było robić kontrole przed szkodą PiS dziaki, a nie zajmować się ekshumacjami smoleńskimi, ławeczkami niepodległości i innymi g.wnami!
  • ~ ~
    (2019-01-06 12:18)
    Gdy w grudniu spłonęło sześciu bezdomnych to nie było konferencji Morawieckiego i Brudzińskiego, nie było kontroli! Gdy doszło do tragedii z dziećmi nagle PiS zaczął karnawał na trumnach i bije populistyczną pianę! żenada...
  • ~SH
    (2019-01-06 12:11)
    Cały czas brakuje mi tu podstawowej kwestii. Co z właścicielem tego obiektu? Bo chyba nie był nim ten poparzony pracownik? To właściciel odpowiedzialny jest za stan obiektu, w tym za jego bezpieczeństwo. A tymczasem wogóle sprawy właściciela się nie porusza.

Może zainteresować Cię też: