Jackowski: NBP nie odpowiedział na moje pytania. Wyborcy PiS oczekują konkretów

Senator Jan Maria Jackowski z PiS skomentował konferencję NBP omawiającą poziom wynagrodzeń w banku. "To były działania w ramach jakiegoś scenariusza. Bank ma 30 dni na udzielenie mi odpowiedzi" - ocenił. Wcześniej opublikował oświadczenie, w którym zadał prezesowi NBP dwa pytania, bulwersujące jego wyborców.

wróć do artykułu
  • ~pepe11
    (2019-01-08 17:32)
    Rychu obatel , typ który tylko ligi kobiet nie zaliczył to przed nim . Bezwzględny karierowicz z kręgosłupem dżdżownicy
  • ~Jackowski to karierowicz
    (2019-01-07 10:57)
    Nie wiem jakie sa pensje w NBP,ale wiem ,ze we wszystkich bankach w Polsce i na swiecie sa bardzo duze ,Atakowanie Glapinskiego o to to hipokryzja ,Nalezaloby atakowac wszystkie banki bo ten stan jest utrzymywany od wielu wielu lat , A czy aby ten pos ,Jackowski to nie ten sam ,ktory ztaczal sie pijany w sejmie a po plazy nad morzem latal na golasa i dyndal sikusiem czym rozbawil ogladajacych go dzieci i ludzi
  • ~ ~
    (2019-01-09 11:38)
    PiS czyli Posady i Szmal! nigdy nie mieliśmy w Polsce gorzej pazernej na Pieniądze i Stanowiska władzy niż jaką mamy obecnie!
  • ~Marian a B
    (2019-01-07 10:26)
    Proste, Glapiński to PIS a PIS okrada państwo niemiłosiernie. Teraz gdy okradną wszystko oddadzą rządy by znów przeczekać na naprawę gospodarki przez innych.
  • ~ajajaj
    (2019-01-07 10:47)
    Przeciez zarobki Wojciechowskiej to tylko niecaly milion rocznie. Mlodosc kosztuje.
  • ~Karmen
    (2019-01-09 12:47)
    Jan Maria wreszcie dociekliwy .A Glapa wysyła drugi sort i kluczy po średnich .Niby bankowcy a o pieniądzach prymitywny bełkot .
  • ~przyzwoitość
    (2019-01-07 15:44)
    no PiSaki milczycie z pochwałami dla Czarneckiego(!?) i "dojnej zmiany" i tych pań specjalistek z długoletnim stażem pracy na wysokich stanowiskach i bardzo wysokich kwalifikacjach ! no "dojna zmiana obiecywała że nie będzie tak jak za PO , A JAK JEST???? tak się tylko pytam
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2019-01-07 10:54)
    PIS jest swietna partia --wydoić do cna suwerena to wtedy sie dopiero obudzi .J proponuje , zeby o.Dyrektor dostawał miesiecznie milion zł za to ,ze jest
  • ~Jajacek Wolski
    (2019-01-07 10:27)
    Pan Jajacek Sasin chce zeby cos bylo wyjasnione - juz mu wierze. To prawdziwy i nieustraszony nurek prawdy w PiSim szambie. Gleboki wdech Panie Jajacku i dawaj Panu nastepnego nura -zmiescisz sie Pan smialo. Zalosny charakter.
  • ~Batko
    (2019-01-09 11:40)
    Ps: Szanowne Oszołomy ,( które Tylko Umią Pluć Jadem ,dla których PiS-fobia to Sens życia.Bo Kobita nie przytuli ,NIC w Życiu nie osiągnęli) proszę Sprawdzić co ZNACZY NIEZALEŻNOŚĆ Banku.A dopiero BZDETY pisać.
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-01-07 10:03)
    rysiu załatwia pracę dla syna
  • ~Karmen
    (2019-01-07 15:41)
    Jeśli ten Glapiński zarejestruje sobie własną , prywatną firmę to se może ........Ale jeśli ten mały wyznaczył tego Glapińskiego w kolejce do państwowej kasy to długonogie blondynki może sobie hodować na własny koszt.
  • ~cyc
    (2019-01-07 10:06)
    Obatel. Zarąbisty autorytet, broni Glapińskiego .ego protegowanych patriotów z KNF i barbie za 65 klocków miesięcznie.
  • ~Batko
    (2019-01-09 11:35)
    Ten Senator to DUREŃ. Udzielenie konkre4tnej odpowiedzi ,czyli ILE KTO Zarabia.To oznaczało by ZŁAMANIE TAJEMNICY Bankowej. NBP jest NIEZALEŻNY ,i NIKT nie może NIKOGO zwolnić z Tajemnicy Bankowej. Dotyczy to też Sędziów SN.
  • ~ala
    (2019-01-09 14:22)
    To pan Jackowski jeszcze w PiSe , myślałam że, po tym jak bez majtek ganiał po plaży to juz go z partii wyautowali. On ma straszne parcie na szkło ,taki staruszek narcyz.
  • ~Norymberdzki
    (2019-01-07 11:08)
    Dlaczego Kaczyński znowu wypycha na podium człowieka-orkiestrę, a sam milczy ? Chce być "naczelnikiem" państwa to niech się sam odzywa, a nie chowa za plecami innych.
  • ~Na zbity pysk wywalic !
    (2019-01-09 12:08)
    CO ZA SKANDAL !! Wicemarszałek Sejmu zwrócił też uwagę, że łączna miesięczna pensja Wojciechowskiej może wynosić nawet 80 tys. zł
  • ~Boj to wasz ostatni !.
    (2019-01-09 13:01)
    Niech was doja jak krowe ,az wam cycki opadna !.Solidarnosc wywalczyla 21 postulatow stoczniowcow gdanskich,ktore teraz wisza na zapleczu muzeum.Tak trzymac ,doic do krwi !.
  • ~taktotak
    (2019-01-07 14:16)
    Czarnecki jak zawsze na posterunku - musi dbać o interesy Partii - życie kosztuje, a PiS nieźle płaci
  • ~starzec z gór
    (2019-01-07 10:56)
    Czy Jarosław zostanie królem ?

Może zainteresować Cię też: