Dworczyk o książce Sikorskiego: Posunął się zbyt daleko. To nieodpowiedzialne dla polskiej racji stanu

"Radosław Sikorski ujawniając szereg informacji w swojej książce posunął się zbyt daleko. Jest to niezrozumiałe i nieodpowiedzialne z punktu widzenia polskiej racji stanu" - ocenił w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk.

wróć do artykułu
  • ~Kto skubnal ta kase
    (2019-01-07 12:38)
    Podobno miliony dolarow za “baze” Kejkutach polscy komunisci kazali sobie zapakowac w pudelka od butow... Za komuny i postkomuny nie bylo I nie ma “polskiej racji stanu”...
  • ~ed-monton
    (2019-01-07 11:59)
    Lepiej żeby urzędnicy ministra Ziobry wyciągali takie tajemnice od tłumaczy uczestniczących w rozmowach polityków i robili z nich sobie tylko wiadomy użytek - a my Polacy mamy niczego nie wiedzieć i nadal tłuc czołem przez Ameryką za to że traktuje nas jak wasala u którego można sobie urządzić mordownię nie oglądając się na prawo i jakiekolwiek zasady. Moherowym mędrcom to pasuje - zasady i prawda się dla nich nie liczą. Jak to u bolszewików.
  • ~proletari wsiech stran sojediniajties
    (2019-01-07 11:46)
    Panie Dworczyku do niedawna gazety codzienne miały podtytuł "proletariusze wszystkich krajów łączcie się . Teraz wszystkie wasze płachty zapełnione jadem nienawiści zaczynają się . A WY PRZEZ OSIEM LAT ,już mam na pana odruch wymiotny .
  • ~ajajaj
    (2019-01-07 11:08)
    To dla wszystkich juz dawno sa odgrzewane kotlety. Tylko wladza pokazuje, ze tego nie pochwala.
  • ~Norymberdzki
    (2019-01-07 11:12)
    Panie Dworczyk ! Polską "rację stanu" najlepiej przedstawiają wypowiedzi ministra Czaputowicza pod adresem Francji, Donalda Tuska, Unii Europejskiej i Niemiec. Nie potrzeba szukać dalej.
  • ~Nie bede oral,kon padl !.
    (2019-01-07 11:29)
    Caly czas wyjezdzam na jakies cudze pole ?.Nie jestem rolnikiem,a gdzie jest koolawy i ten Antonow,nie ma tez tej soltysowej,az strach co tu sie wyprawia.
  • ~żorżeta z nju jorka
    (2019-01-07 13:40)
    Mr. D. kto to is ?
  • ~po co było, po co?
    (2019-01-07 16:40)
    no, panie Radosław, ale żeś pan pojechał ,tylko czekać jak pewnego pięknego poranka o 6 rano rozlegnie się stukanie do pańskich drzwi, chyba, żeś pan daleko, na obczyźnie i nie dosięgnie pana nawet europejski nakaz ,po co było zadzierać z prezespanem???, po co???,...
  • ~sondor
    (2019-01-07 15:46)
    No tak racją stanu jest nazywanie Tuska przedstawicielem Niemiec. To ich punkt widzenia. Dworczyk czy wy nas naprawdę uważacie za głupich ludzi którzy to nic a nic nie rozumieją z tego co u nas w Polsce aktualnie się dzieje. Jeśli tak to pojmujecie to powiem otwarcie - żal mi was, idźcie ponownie do szkół, no być może i do dobrego specjalisty lekarza!!!
  • ~dm 2
    (2019-01-07 20:42)
    piroman, którego Macierewicz ochronił przed odsiadką 3 lat więzienia za gromadzenie niewypałów w trzech piwnicach wieżowca, zagrażających życiu kilkudziesięciu lokatorom, dziś jest osobą z kręgu rządzących. Czy to nie paranoja ????