PO chce wyjaśnień od Ziobry. "Jak to się dzieje, że w sprawie, w którą zamieszany jest Andruszkiewicz giną akta"

| Aktualizacja:

PO składa zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa ws. zaginięcia akt ze śledztwa dot. fałszowania podpisów przez Młodzież Wszechpolską w wyborach samorządowych w 2014 r. Politycy Platformy zwracają uwagę, że organizacją kierował wtedy obecny wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

wróć do artykułu
  • ~Karmen
    (2019-01-07 12:44)
    Za dużo tych jakich, andru - Misiewiczów , czyli kiboli .Dno .
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-01-07 12:30)
    "Wyjaśnienia" od pisowskiej sitwy... DOBRE
  • ~[ ╲╱]▲[├─┤]
    (2019-01-07 12:48)
    Cos czesto te akta gina - kto jest za wymogiem digitalizacji kazdego dokuemntu urzedowego tak by nawet po "zagienieciu" akt mozna bylo odtworzyc je z kopi cyfrowej.
  • ~alonso
    (2019-01-07 12:41)
    Jak zwykle peło obudziło się po 5 latach i jak zwykle z ręką w noo cniku macie takie przebłyski pantofelskie jak kolega Radek
  • ~Zabuzanin
    (2019-01-07 12:40)
    Ja wiem co sie z tymi aktami stalo ,zginely w tym samym polu, co moje wpisy na forum.Mysle ,ze wielu ma to samo co ja,to pole wcina wszystko jak czarna dziura w kosmosie.
  • ~xxl
    (2019-01-07 13:08)
    Dla PiS-u to chleb powszedni , na swoich nie ma żadnych papierów - znikają albo zostały zniszczone .
  • ~xilonom
    (2019-01-07 13:23)
    PiS to rosyjska agentura wpływu - wie o tym cała Europa, cały świat zachodni. Tylko elektorat PiS próbuje uciekać przed tą niewygodną prawdą.
  • ~De
    (2019-01-07 13:05)
    Nie zaginęły dowody w sprawie tylko zeznania świadków świadkowie żyją więc można ich jeszcze raz przesłuchać
  • ~olaf
    (2019-01-07 12:57)
    A może PO-paprańcy zechcą wyjaśnień od Radka zdradka dlaczego zdradza tajemnice państwowe za marne srebrniki. A mimo chodem INTELIGENTNĄ mamy tą zdradziecką totalną opozycję. HA HA
  • ~aals
    (2019-01-07 13:05)
    PO KO to DNO.
  • ~motek
    (2019-01-07 14:13)
    Wyjaśnienie Ziobry: Mole zżarły.
  • ~jaja
    (2019-01-07 13:37)
    PO jak zwykle jątrzy,dlaczego nie zapytają o akta,dyski czy tez złoto z AMBER Gold,myślę,że to ludzi bardziej zainteresuje.
  • ~zdradziecko o świcie
    (2019-01-07 16:51)
    ale żeby od razu takim wielkim kalibrem w pana podministra , to PO to odrobiny empatii w sobie nie ma, tylko atak, nagonka, i to zawsze bezpodstawnie, zdradziecko, o świcie...
  • ~wjw
    (2019-01-07 13:37)
    Za to mamy pierwszego rapującego wiceministra bo mówi jakby rapował w kibolskim stylu.
  • ~===
    (2019-01-11 11:47)
    POLSKA GINIE ,LUDZIE na KOMISARIATACH Policji,KASA !!! Szybciej mozna dotrzec z Singapuru do Warszawy,niz w Warszawie pod konkretny adres.KOMPLETNIE nie wiem, o co szum w tej chwili.pisuary odpowiedza w swoim CZASIE. JAK napisal De ,swiadkowie zyja.
  • ~Nostradamo
    (2019-01-07 14:52)
    Bo Andruszkiewicz jest kreowany na następcę Jarosława .
  • ~miecio34
    (2019-01-08 08:00)
    kerwinskiemu trzeba wierzyc nie poto jego tatus skonczyl ekskluzywne SZKOLENIA W MOSKWIE i przekazal synkowi wiedze w manipulacj ma wiedze jak postepowac ze szpiegami ukochanego kraju rad ockni sie wrescie

Może zainteresować Cię też: