Prezydent: 500+ to świadczenie należne rodzinie, nie jałmużna

Niech nikt nie mówi, że 500+ to jest jałmużna, bo to jest świadczenie należne rodzicom w ramach przyczyniania się państwa do trudu wychowania dzieci przez polską rodzinę - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Człuchowa (woj. pomorskie).

wróć do artykułu
  • ~dfragment
    (2019-01-08 19:46)
    Panie prezydencie, proszę nie przynudzać tylko jechać już na te narty...
  • ~starzec z gór
    (2019-01-08 18:17)
    Polacy ! Wam się te 500 plus po prostu należy. Czy się stoi czy się leży 500 plus się Wam należy. My Prawo i Sprawiedliwość (PiS), możemy za to w spokoju rozkradać do woli Państwo Polskie czyli Was! Coś za coś.... Glapiński w spokoju wypłaca 65 tysięcy złotych swojej asystentce a miliiony Polaków głoduje.
  • ~Z
    (2019-01-08 19:11)
    On chciał po prostu powiedzieć, że 500+ nie dla Polski A
  • ~77
    (2019-01-08 18:14)
    A te nasze POlszewiki by byli zadowolone żeby dzieci chodzili PO śmietnikach i by szydzili że POlskość to nie NORMALNOŚĆ
  • ~ ~
    (2019-01-08 18:13)
    Maliniak! wytłumacz zatem czemu nie wszystkie dzieci te należne świadczenie dostają skora Polska tak myśli o nich?
  • ~onan
    (2019-01-08 18:28)
    No cóż...Polską rządzi patologia to i dba o Polską patologię...
  • ~czy to madre?
    (2019-01-08 19:57)
    To swiadczanie jest nalezne rodzinie ale nie samotnym z dziecmi chyba ze dostaja alimenty to dostana dodatkowo 500+. Bez alimentow zadne 500+. A co zdziecmi bez alimentow? Wszystko jedno dzieci 500+ przeciez nie potrzebuja. Madre?
  • ~PO 65 TYSIĘCY
    (2019-01-08 18:33)
    NIE PANIE PREZYDENCIE !!! GODZIWA WYPŁATA I SPRAWIEDLIWY PODZIAŁ ZYSKU ZA DOBRĄ PRACĘ TO JEST PODSTAWA ISTNIENIA PAŃSTWA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. NIE ZABIERANIE JEDNYM BY DAĆ DRUGIM NAWET JEŚLI WYGLĄDA TO NA SZCZYTNY CEL. BYŁO NIE NISZCZYĆ WSZYSTKIEGO CO STWORZYLI LUDZIE W PRL I ROZDAWAĆ BANDYTOM, KTÓRYM TYLKO W GŁOWIE WYZYSK, AFERY I WŁASNA KIESZEŃ TO BYŁBY BOGATY NARÓD, SZCZĘŚLIWE DZIECI I PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO.
  • ~Batko
    (2019-01-08 18:22)
    Apeluje do rządu!!! 500 plus dla wszystkich dzieci tak jak obiecywała Szydło ,na początku swojej kampanii, a nie robić podziałów! Zabrać kościołowi i klechom a dać dzieciom! Wszystkim dzieciom!
  • ~ajax
    (2019-01-08 18:38)
    Tak,tak pamiętam też jak w 2015 roku kandydat na Prezydenta Duda obiecywał 8 tys. zł kwoty wolnej od podatku już od 2016 roku i dalsze jej podnoszenie w kolejnych latach.I co?!I tylko na obiecankach się skończyło.
  • ~jolka z zakopca 4x500+ + 3x300+
    (2019-01-08 20:03)
    Dzięki 500+ i dobrej zmianie dzieci się rodzą jak grzyby po deszczu...
  • ~500+ zacheca do pracy
    (2019-01-08 20:00)
    Czytalem juz nawet ze 500+ zacheca do pracy i likwiduje bezrobocie.
  • ~co z inflacją pucusiu ?
    (2019-01-13 21:31)
    500 + ile to będzie w Euro ? Jakieś 120 + To nie brzmi tak dobrze okrągło propagandowo.

Może zainteresować Cię też: