Prezydent: Nie wiem, na ile w rzeczywistości człowiek przyczynia się do zmian klimatycznych. Ekspert: Nie mam nerwów tego czytać

| Aktualizacja:

Powinniśmy przygotowywać się do zmian klimatu, niezależnie od tego, w jakim procencie przyczynia się do nich człowiek; trzeba obrazowo wytłumaczyć ludziom potrzebę ograniczenia emisji - mówił w środę prezydent Andrzej Duda. Na jego wystąpienie bardzo szybko zareagowali eksperci.

wróć do artykułu
  • ~ekspert brukselski od CO2
    (2019-01-12 15:57)
    Ja też nie mam nerwów na tych naszych jaskiniowych przodków. Tak unijny klimat ocieplali, że trzy duże zlodowacenia roztopili w Europie i kilka mniejszych. Szkodniki jaskiniowe yop twaju mać. I jeszcze śląskie gazy cieplarniane przedmuchali nad Afrykę i Saharę imigrantom wysuszyli, tak że dookoła Sfinksa i piramid ogrody wyschły. Polskie szkodniki jaskiniowe.
  • ~psychiatra
    (2019-01-12 11:28)
    Nie wiesz, bo jestes glupi.
  • ~yan
    (2019-01-12 10:40)
    Du.a , a nie lepiej nie otwierać otworu gębowego ????
  • ~Dziadziu
    (2019-01-12 00:45)
    Du p c i u , jak nie masz pojecia, to sie poinformuj, u ludzi, ktorzy maja , pojecie. Pytanie za milion, trzylatka!
  • ~trojan
    (2019-01-11 14:18)
    Wyborca pyta : Szanowny Panie Prezydencie, dr.Prawa Andrzeju Duda jaki jest twój iloraz inteligencji.
  • ~kręciołek
    (2019-01-11 13:11)
    jak nie wiesz to się dowiedz
  • ~xyz
    (2019-01-11 10:27)
    Czy takie przerośnięte dzieci przyjmują do szkoły podstawowej na naukę?????
  • ~nie mam juz slow
    (2019-01-10 21:47)
    Polska to jednak dyletanctwo nie chcace niczego rozumiec a jej prezydent sie stale uczy ale niczego sie nauczyc nie potrafi. Wstyd. I taka Polska chcialaby rozsadzic obecna Europe i sama nia rzadzic. Chyba przeorac tak jak nasz kraj.
  • ~waldi
    (2019-01-10 21:41)
    Mi ta wypowiedź Prezydenta Andrzeja Dudy Bardzo Przypomina słynną już wypowiedź o żarówkach i o rzekomych zakazach Unii Europejskiej jeśli chodzi o Kupno żarówek normalnych nie ledowych. Panie Prezydencie człowiek ma bardzo duży wpływ na zmianę klimatu bo emitujemy zanieczyszczenia do atmosfery np. z kominów Fabryk. o tym właśnie był również niedawny szczyt klimatyczny w Katowicach cop 24 przedstawiciele różnych krajów wraz z Panem Prezydentem cop 24 Michałem Kurtyką nie spotkali się w Katowicach na pogaduszki tylko aby realnie debatować o problemie który nas dotyka jakim jest nie wątpliwe zmiana klimatu oraz oraz że ten problem w dużej mierze wywołał sam człowiek.
  • ~Clack
    (2019-01-10 19:09)
    Powrot epoki lodowcowej: 3w.iceagegradient miedzynarodowa koncowka
  • ~zin
    (2019-01-10 13:27)
    jak nie wiesz to nie wypowiadaj sie Nie obnazaj swojej glupoty Milczenie jest zlotem
  • ~Nikodem
    (2019-01-10 10:12)
    Z tymi ekspertami jest tak, że wszystko zależy od tego kto płaci. Nerwy im puszczają, gdy ktoś śmie mieć inne zdanie i wyzywają takiego natychmiast od nieuków.
  • ~czlowiek
    (2019-01-10 09:47)
    nie wiem czy mam sie smiac czy bac alez on jest te---y
  • ~ein zwei drei
    (2019-01-10 08:27)
    więcej ******** na niemieckich polach, to klimat się ochłodzi
  • ~matsahu
    (2019-01-10 07:35)
    Klimatologia, to taka biznesowa religia, a jako konkurenci opłat chcieliby dużych, by na świecie panoszyć się. Na razie brak jakichkolwiek dowodów by ziemia kręcił człowiek, człowiek próbuje na tym zarobić wielką kasę.
  • ~Gollum Dudda
    (2019-01-10 07:28)
    Dialog z samym sobą..
  • ~Adas
    (2019-01-10 07:15)
    Jak ja to lubie: nech sie ludzie przesiada na rowery a my dalej bedziemy rozbijac nasze bezemisyjne BMW. (A rower lubie )
  • ~MANNEKAN PIS leje bez zmian /klimatu/
    (2019-01-10 06:23)
    Cieszyć się, że PAD nie wie ? Nareszcie. Ale też nie wie, co ta niewiedzą zrobić. To już tragedia.
  • ~PiS - komuna BiS
    (2019-01-10 02:27)
    Jak pan nie wie, to niech pan lepiej siedzi cicho.
  • ~leszek
    (2019-01-09 23:44)
    Znaczy wg."expertów" (ciekawe kim są z wykształcenia -obstawiam politologię) b.ciepły klimat Europy średniowiecza ( winnice w Polsce - były to odmiany śródziemnomorskie nietknięte sztuczną genetyką) zawdzięczamy szaleńczemu rozwojowi przemysłu -te wszystkie ówczesne huty kopalnie i motoryzacja w czasach Ryszarda Lwie Serce ociepliła straszliwie klimat...

Może zainteresować Cię też: