Glapiński: Gowin powinien dwa razy wziąć głęboki oddech i nie wypowiadać się o NBP. Koalicjant PiS odpowiada

| Aktualizacja:

Przedstawiciele NBP nie komentują pracy ministrów, wicepremier Jarosław Gowin powinien dwa razy wziąć głęboki oddech bądź zimny prysznic i nie wypowiadać się o Narodowym Banku Polskim, bo tworzy pewne zamieszanie - powiedział w środę prezes NBP Adam Glapiński.

wróć do artykułu
  • ~krzyhoo1
    (2019-01-11 16:15)
    50 konferencji Schetyny czy Lubnauer nie zrobi tyle dobrego dla demokracji co jedna konferencja zadufanego w sobie prezesa Glapińskiego. Panie prezesie, niech się pan nie ogranicza i powie publicznie, którego dnia i o której godzinie "patriota" z KNF zostanie wypuszczony z aresztu i jakie dostanie odszkodowanie
  • ~buc
    (2019-01-11 09:03)
    becia,wkampani wyborczej do parlamentu euro pejskiego radze teksty wyglaszane zarowno w kampani prezydenckiej jak i do sejmu a takze w samym sejmie zamienic czasowniki z czasu przeszlego na terzniejszy.moze jeszcze tylko amber kold naskoki troche wspomniec o knf.jedynyproblem to flagi ue.
  • ~Sołtys
    (2019-01-10 13:52)
    Panu Gowinowi jest przykro,bo on ma prawdopodobnie tylko około 20 tysięcy,
  • ~oj
    (2019-01-10 13:49)
    ".....Prezes NBP dobrze wypełnia swoją funkcję. NBP bardzo dobrze działa. Są wyniki ekonomiczne, które są niepodważalne....... " To prawda, są miliardowe straty NBP. To wyniki niepodważalne. Cieszmy się bracia Polacy.
  • ~Wyborca PO Elk
    (2019-01-10 13:05)
    Jeśli krzywousty glapinski mówi że ktoś musi wziąć prysznic to może znaczyć że od tego kogoś wali kozą. Gowin oprócz tego że ma pianę w kącikach ust to wygląda na czystego. Powinien ostro zareagować żeby krzywoustemu łempa się wyprostowala.
  • ~marta kaczyńska po 10 mężu zawsze dziewica
    (2019-01-10 13:03)
    Gowin jak zostanie prezesem NBP wtedy może starczy mu do pierwszego
  • ~Bz
    (2019-01-10 12:49)
    Glapa ma w NBP swój świat który robią mu panie o aparycji koorewek. One nie robią tego darmo wszyscy za to poacimy a obsługa nawisu inflacyjnego Glapy to ciężka praca i ledwie dostają 300 zł za godzinę. Całkiem przystępna cena
  • ~PiS - komuna BiS
    (2019-01-10 11:46)
    Na kolana C H A M Y ! Mówi Jaśnie Pan Glapinski!!!
  • ~frankowicz
    (2019-01-10 11:06)
    No nie, Gowin się uśmiecha. Zupełnie jakby zobaczył gołą dyrektorkę. Bezwstyd. A łamiąc Konstytucję jakoś się nie wstydził.
  • ~jajco
    (2019-01-10 11:06)
    przeciez Gowin nie wypowiada sie o stopach procentowych czy akcji kredytowej, tylko o nepotyzmie do tego ma prawo
  • ~kaszup
    (2019-01-10 10:49)
    PIS i NBP niech teraz przypadkiem nie kładzie uszu po sobie tylko WOLNIUTEŃKO i spokojnie proceduje sobie swoją ustawę. To Glapiński ma rację, że nie trzeba się śpieszyć i natychmiast odpowiadać publicznie na zaczepki Wyborczej i innych łżemediów.......Kaczyński jest zbyt wyrywny. Premii w rządzie Szydło też trzeba było bronić, a nie kłaść się od razu na grzbiecie z łapkami do góry
  • ~ant
    (2019-01-10 10:49)
    To nie Glapiński sPOwodował te kominy płacowe! O ile pamientam to POwstały one za rządów SLD, kiedy ministrem finansów był Stępień Kiedy prasa informowała o astronomicznych apanażach w OFE tak władze prostaczkom tłumaczyły; Tymi funduszami powinni zarządzać najlepsi z najlepszych!! Chcecie aby one rosły to nie żałujcie pieniędzy menadżerom!! Nie żałowali i obudzili się z reką w nocniku!!
  • ~ssak
    (2019-01-10 10:41)
    Jak 65k ma się do pensji nauczycielskich?
  • ~Kaz
    (2019-01-10 10:34)
    Pensje w bankach nie zmieniły się od 20 lat więc gdzie była PO jak rządziła? Teraz zobaczyli że zbyt dużo? Może niech się PO pochwali ile zarabiał Grad budując elektrownie atomową
  • ~Ed
    (2019-01-10 10:13)
    Glapiński jak tam afera KNF?
  • ~td
    (2019-01-10 10:01)
    a ten cały zarząd to na emeryture chyba trzeba wysłać
  • ~50 tysia dla misia
    (2019-01-10 09:58)
    "Bezwstyd" to stan samopoczucia, który powinien bez przerwy towarzyszyć obu opluwającym się obecnie towarzyszom, którzy z szeroko zamkniętymi oczami i w lunatycznym pochodzie budują pod światłym przywództwem Jaśnie Pana coś, za co my i nasze dzieci będziemy przez długie lata słono płacić.
  • ~Polak
    (2019-01-10 09:47)
    Siebie podsumował tym twittem
  • ~Warszawiak
    (2019-01-10 09:43)
    Konflikt zastępczy, jakby nie było innych ważniejszych problemów. Czy Glapiński nie jest kosher?
  • ~bez uprzedzeń
    (2019-01-10 09:41)
    Cóż innego mógł powiedzieć Dera Powie ,że tą przywarą Glapińskiego jest chamstwo to przyzna rację reszcie świata . A oni PiSurmani bronią twierdzy oblężonej .

Może zainteresować Cię też: