Prezydent ma wątpliwości ws. odstrzału dzików. Jeszcze dziś spotka się z ministrami rolnictwa i środowiska

Byłoby zaskakujące, gdyby się okazało, że mamy odstrzelić 90 proc. populacji dzików w Polsce; chcemy mieć pełną wiedzę przekazaną przez ministrów - powiedział rzecznik prezydenta Błażej Spychalski, odnosząc się do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z szefami resortów: rolnictwa i środowiska.

wróć do artykułu
  • ~czekam
    (2019-01-10 11:00)
    A gdzie protest Basi Nowackiej przeciwko mordowaniu nienarodzonych dzików ?
  • ~sov a
    (2019-01-10 10:50)
    W Polsce trzeba odstrzelić wszystkie ******* a nie tylko dziki.
  • ~Batko
    (2019-01-10 10:51)
    CENZOR-----------T----odia. Kto Odpowie jak wybuchnie Ogólnopolski pomór **** ? dlaczego w Niemczech nie ma Larum? A tam odstrzelono 800,000 dzików? Polska to Kraj --------------------------------------------------------------------------------------------------
  • ~ajax
    (2019-01-10 10:38)
    W 2017 i 2018 roku w Niemczech odstrzelono prewencyjnie ponad 800 tys. dzików ze względu na zagrożenie ASF m.in.I jakoś żadni ekolodzy, celebryci i żadne instytucje unijne nie miały nic przeciwko temu, nie było żadnych protestów.Nooo ale wiadomo nie od dziś, że Niemcom wolno więcej jak nam.Lasy zaatakowane kornikiem w Niemczech też wolno wycinać, a u nas nie, bo nam ekolodzy i Unia zaraz zabroni.
  • ~krzysztof
    (2019-01-10 20:33)
    MAM nadzieje ze obecny minister rolnictwa w przeciwienstwie do poprzednikow doprowadzi sprawe do konca i to na terenie calego kraju .Tylko wrogowie naszej gospodarki krajowej szczegolnie branzy miesnej moga bronic dzikow.M ysle ze nie dokonca nie maja wiedzy jakie szkody czynia dziki w uprawach i chodowlach rolnikow.
  • ~sova
    (2019-01-10 10:51)
    W Polsce trzeba odstrzelić wszystkich przedstawicieli trzody chlewnej, a nie tylko dziki.
  • ~Batko
    (2019-01-10 10:50)
    CENZOR-----------To jest Parodia. Kto Odpowie jak wybuchnie Ogólnopolski pomór **** ? dlaczego w Niemczech nie ma Larum? A tam odstrzelono 800,000 dzików? Polska to Kraj --------------------------------------------------------------------------------------------------
  • ~Natalia
    (2019-01-10 11:27)
    Kiedy jakiś protest w sprawie tej rzezi niewinnych dzików ? Pytam bo w piątek mam wykupiony zabieg aborcyjny w Czechach i chciałabym zdążyć gdzieś zaprotestować masowo przeciwko tym nieludzkim decyzją władz .
  • ~fajfik
    (2019-01-10 11:49)
    "Prezydent" nie wie czy człowiek odpowiada za zmiany klimatu, ma "wątpliwości" w sprawie mordowania dzików, nie zrobił nic gdy wycinano puszcze i demolowano polskie lasy na skalę niespotykaną od dziesiątków lat. To od czego tam jesteś, żałosny człowieku?????????
  • ~Cyt
    (2019-01-10 11:26)
    Oczywiście wystrzelać, wyciąć bo to nie wymaga wysiłku intelektualnego. Podobnie zamiast naprawić drogę, prościej postawić znak ostrzegawczy. Prostota, głupota, prymitywzm jest na tym forum przerażająca.
  • ~Łysek z pokładu Idy
    (2019-01-10 21:19)
    Tzw. politycy prześcigają się w mówieniu głupot. Jak ptasia grypa prawdziwą, tak nigdy żaden wróbel nie spadł na ziemię. A mięsko z "chorych" świnek na zmyślane katarskie lub anktartyczne choroby, w puszeczkach nie jest szkodliwe dla człowieka. Tak to wielokrotnie głoszono w państwoych mediach oligarchów tego kraju. Toć oni chcą trzymać łapę na wszystkim. Teraz wymyślili tanią dostawę paru ton dziczyzny. Dużo mowy plew na scenie politycznej, a nikt nie poszukuje rzeźnika. Nikt nie poszukuje tego, który ma uciechę z polowania. I zapewniam was, że to nie biedacy tego kraju.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-01-10 17:23)
    Kunkiz Dzika POrównuje do Człowieka gdzie to się obrodziło i do kąt zmierza może roślinkę jak POmidorka też POrówna do Człowieka a te Dziczki niszczą TYSIĄCE UPRAW ROLNIKOM
  • ~zin
    (2019-01-10 11:17)
    chorobe rozniesli mysliwi Dziki nie wlaza do stajni i nie zarazaja chodowlane swinie A moze ci madze inaczej minisrowie wybuduja wdluz polskiej granicy plot aby swinie nie przeszly z Litwuy Bialorusi czy zUkrainy
  • ~wyklęty Polak
    (2019-01-10 21:50)
    Nooo, dajcie jego żonie pensję. Nie rozumiem. Tyle miejsc pracy partia władzy stworzyła, a pani Dudowa bezrobotna. Darmową państwową pensyjkę wygodnie jest mieć. Emeryturka prezydencka to za mało na przyszłe szczęśliwe życie w Raju Solidaruchów.
  • ~Malaria
    (2019-01-10 22:23)
    Troskliwy Miś Prezydent ojczulek polski kolejny odcinek dobranocki niepoczytalni ministrowie
  • ~strzelające .... opony
    (2019-01-11 10:10)
    A nartki ? Aga, smaruj.
  • ~Er
    (2019-01-10 22:30)
    Przecież dziki się nie zmarnują i przecież jak mogłyby wyginąć
  • ~Obywatel