Antoni Macierewicz o słowach Kornela Morawieckiego: To są poglądy z punktu widzenia polskiej racji stanu negatywne

| Aktualizacja:

Antoni Macierewicz bije w Lecha Wałęsę, generała Różańskiego czy Kornela Morawieckiego za ich ostatnie wypowiedzi. Były szef MON uważa bowiem, że widać kształtowanie się lobby prorosyjskiego w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~wot kulturnyj narod
    (2019-01-18 14:23)
    Gdy byłem młody dziwiłem sie jak to możliwe,że Polska będąc kiedyś potęgą,roztrwoniła wszystko,staczała się co raz niżej ,aż przestała istnieć.123 lata niebytu.Czytając te wpisy wrogie Polsce,na niemieckich portalach i widząc ,że jak zawsze niemcy dogadują się nad naszymi głowami z ruskimijuż wiem jak to się odbyło z likwidacją panstwa polskiego.
  • ~AndrzejG
    (2019-01-18 14:23)
    To pan Antoni nie rozumie i podważa polskąrację stanu.
  • ~Polska i tak długo istniała
    (2019-01-18 13:55)
    Niestety Panie Antoni lata sowietyzacji ,a obecnie germanizacji zrobiło swoje.Do tego 3/4 niemieckich mediów i trollownia Putinowska.PIS na własne życzenie traci swój elektorat,zresztą myślę ze wroga agentura rozbiła juz PIS od środka.Skoro duraki nie chcą mieć swojego państwa będą niewolnikami niemieckorosyjskimi.
  • ~Jaja kacze
    (2019-01-13 06:38)
    Antonowowi pomylili sie faszysci z komunistami,przeciez on jest ?...
  • ~leming zdziwiony
    (2019-01-12 11:20)
    A co innego Polska moze zrobic bedac technologicznym skansenem ?
  • ~jarek
    (2019-01-12 10:27)
    A jakie są twoje, "medrcu"?! :)))
  • ~Do nacjonalistow
    (2019-01-12 04:38)
    Sciagnac mu pantalony do kolan,zobaczcie prawde.
  • ~===
    (2019-01-11 17:56)
    Antek boi sie ,ze Rosjanie w dobrych ukladach z Polska, moga przekazac "cos nie na chwale Antoniego" Od czasu MORDERSTWA do JELCYNA ,polskich Oficerow zabili NIEMCY( oficjalne stanowisko ZSRR).Rosjanin i Polak, przy gorzale powie wiecej niz na torturach.
  • ~ Piotr
    (2019-01-11 17:35)
    Dolaczymy do największych mocarstw świata z takimi ludźmi jak macierewicz , Duda , Kaczyński Czarnecki,Zieliński,kto takich potrzebuje podejrzewam że szybciej do świata kabaretu Bardzo się dziwię jak można coś pozytywnego napisać o człowieku ,który przez osiem lat robił glupkow z polaków opowiadając t brednie o katastrofie smoleńskiej jednocześnie marnujac pieniądze z ich podatnikow
  • ~Dobre
    (2019-01-11 15:44)
    Swir Macierewicz za Polaka probuje robic.
  • ~stany
    (2019-01-11 15:26)
    Różnica pomiędzy racją stanu, a Polską racją stanu jest taka sam jak pomiędzy krzesłem i krzesłem elektrycznym.
  • ~Kazkot
    (2019-01-11 15:25)
    Nareszcie jestesmy madrzy przed szkoda,potrzeba bylo czasu i wyciagniecia lekcji z historii. Tak jak amerykanskie wojska w Niemczech sa gwarantem ze ten kraj nie powtorzy swoich zbrodniczych planow podboju sasiadow, (w militarny sposob) tak samo amerykanscy zolnierze w Polsce sa gwarantem ze ten na wschodzie, musi powstrzymac swoje zaborcze zapedy.Po raz pierwszy w historii nasze polozenie nie jest przeklenstwem i Polske stac aby dolaczyc do najwiekszych krajow swiata.
  • ~USA to nasz najlepszy gwarant
    (2019-01-11 13:43)
    W pelni popieram opinie Macierewicza.
  • ~Batko
    (2019-01-11 13:43)
    Panie Macierewicz to KOMUNIŚCI zniszczyli Życie twego tate. więc Odpi-- się od Rosjan.Zemsta i Rusofobia to GRZECH Śmiertelny. Bo to Rosjanie zapłacili NAJWIĘKSZĄ Daninę Krwi w walce z Komunizmem. A co do Fort Trump jako Obywatel i Polak jestem PRZECIWNY. Nie ma Baz ZSRR ,to i USA być nie powinno.
  • ~ciocia wiecha
    (2019-01-11 12:45)
    Pozdro dla Wacka B. Starcza mu do pierwszego bo się martwię ?
  • ~Zartow nie ma
    (2019-01-11 12:42)
    UsA i Rosja nigdy do gardel sobie nie skocza oni maja juz wspolnego wroga,kto madry to rozumie co jest grane.Muzulmanie, to male piwo,ale Azja to juz co innego !.Zreszta wszystko idzie zgodnie z planem - Bozym.
  • ~Co za gluptasy
    (2019-01-11 12:36)
    Do studentow WAT - u,jestescie baranami i bedziecie dalej.Moze jestem jedynym czlowiekiem w Polsce ,ktory spal w bazie nuklearnych rakiet sowieckich,dotykalem sprzetu antyrakietowego i przeciwlotniczego brytyjskiego co prawda w odleglym czasie.Zreszta bylem tylko pionkiem nic nie znaczacym.Wy do dzisiaj nie potraficienic zbudowac dla polskiej armii,o czym tu dyskusja o pospolitym ruszeniu.
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-01-11 12:30)
    I kto to mówi...
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-01-11 12:27)
    My studenci WAT-u murem za ministrem Antonim Macierewiczem!
  • ~Kos
    (2019-01-11 12:26)
    Antoni nie wie co to jest racja stanu.

Może zainteresować Cię też: