Antoni Macierewicz o słowach Kornela Morawieckiego: To są poglądy z punktu widzenia polskiej racji stanu negatywne

| Aktualizacja:

Antoni Macierewicz bije w Lecha Wałęsę, generała Różańskiego czy Kornela Morawieckiego za ich ostatnie wypowiedzi. Były szef MON uważa bowiem, że widać kształtowanie się lobby prorosyjskiego w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~Zabuzanin
    (2019-01-11 12:17)
    Ile ten czlowiek narobil Polsce krzywdy,komu potrzebne jest wojsko z USA ,ktore nie ma zadnych szans w walce z Rosja,ktora zadnej wojny nie chce.USA ponosi wspolwine za holokaust,oni maja wiele za uszami.Mogli bombardowac zaplecze obozow koncentracyjnych,stacje ,tory kolejowe.Hiroszyma,Nagasaki, to bylo niepotrzebne ludobojstwo.K.Morawiecki glupot nie opowiada ,nie szczuje nikogo,zna zycie.Co ten glupol narobil wokol katastrofy smolenskiej,namieszal ludziom z blokowisk i wiosek w glowach,roznymi pomowieniami,obrazil D.Tuska i Wl.Putina ,gdzie sa wyniki ekspertyz probek,co chemicy sa tepi nie umieja ustalic co wybucha, a co nie.Kto tego typa paskudnego w koncu rozliczy z pieniedzy wyrzuconych w bloto !.
  • ~Kos
    (2019-01-11 12:26)
    Antoni nie wie co to jest racja stanu.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-01-11 12:27)
    My studenci WAT-u murem za ministrem Antonim Macierewiczem!
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-01-11 12:30)
    I kto to mówi...
  • ~Co za gluptasy
    (2019-01-11 12:36)
    Do studentow WAT - u,jestescie baranami i bedziecie dalej.Moze jestem jedynym czlowiekiem w Polsce ,ktory spal w bazie nuklearnych rakiet sowieckich,dotykalem sprzetu antyrakietowego i przeciwlotniczego brytyjskiego co prawda w odleglym czasie.Zreszta bylem tylko pionkiem nic nie znaczacym.Wy do dzisiaj nie potraficienic zbudowac dla polskiej armii,o czym tu dyskusja o pospolitym ruszeniu.
  • ~Zartow nie ma
    (2019-01-11 12:42)
    UsA i Rosja nigdy do gardel sobie nie skocza oni maja juz wspolnego wroga,kto madry to rozumie co jest grane.Muzulmanie, to male piwo,ale Azja to juz co innego !.Zreszta wszystko idzie zgodnie z planem - Bozym.
  • ~ciocia wiecha
    (2019-01-11 12:45)
    Pozdro dla Wacka B. Starcza mu do pierwszego bo się martwię ?
  • ~Batko
    (2019-01-11 13:43)
    Panie Macierewicz to KOMUNIŚCI zniszczyli Życie twego tate. więc Odpi-- się od Rosjan.Zemsta i Rusofobia to GRZECH Śmiertelny. Bo to Rosjanie zapłacili NAJWIĘKSZĄ Daninę Krwi w walce z Komunizmem. A co do Fort Trump jako Obywatel i Polak jestem PRZECIWNY. Nie ma Baz ZSRR ,to i USA być nie powinno.
  • ~USA to nasz najlepszy gwarant
    (2019-01-11 13:43)
    W pelni popieram opinie Macierewicza.
  • ~Kazkot
    (2019-01-11 15:25)
    Nareszcie jestesmy madrzy przed szkoda,potrzeba bylo czasu i wyciagniecia lekcji z historii. Tak jak amerykanskie wojska w Niemczech sa gwarantem ze ten kraj nie powtorzy swoich zbrodniczych planow podboju sasiadow, (w militarny sposob) tak samo amerykanscy zolnierze w Polsce sa gwarantem ze ten na wschodzie, musi powstrzymac swoje zaborcze zapedy.Po raz pierwszy w historii nasze polozenie nie jest przeklenstwem i Polske stac aby dolaczyc do najwiekszych krajow swiata.
  • ~stany
    (2019-01-11 15:26)
    Różnica pomiędzy racją stanu, a Polską racją stanu jest taka sam jak pomiędzy krzesłem i krzesłem elektrycznym.
  • ~Dobre
    (2019-01-11 15:44)
    Swir Macierewicz za Polaka probuje robic.
  • ~ Piotr
    (2019-01-11 17:35)
    Dolaczymy do największych mocarstw świata z takimi ludźmi jak macierewicz , Duda , Kaczyński Czarnecki,Zieliński,kto takich potrzebuje podejrzewam że szybciej do świata kabaretu Bardzo się dziwię jak można coś pozytywnego napisać o człowieku ,który przez osiem lat robił glupkow z polaków opowiadając t brednie o katastrofie smoleńskiej jednocześnie marnujac pieniądze z ich podatnikow
  • ~===
    (2019-01-11 17:56)
    Antek boi sie ,ze Rosjanie w dobrych ukladach z Polska, moga przekazac "cos nie na chwale Antoniego" Od czasu MORDERSTWA do JELCYNA ,polskich Oficerow zabili NIEMCY( oficjalne stanowisko ZSRR).Rosjanin i Polak, przy gorzale powie wiecej niz na torturach.
  • ~Do nacjonalistow
    (2019-01-12 04:38)
    Sciagnac mu pantalony do kolan,zobaczcie prawde.
  • ~jarek
    (2019-01-12 10:27)
    A jakie są twoje, "medrcu"?! :)))
  • ~leming zdziwiony
    (2019-01-12 11:20)
    A co innego Polska moze zrobic bedac technologicznym skansenem ?
  • ~Jaja kacze
    (2019-01-13 06:38)
    Antonowowi pomylili sie faszysci z komunistami,przeciez on jest ?...
  • ~Polska i tak długo istniała
    (2019-01-18 13:55)
    Niestety Panie Antoni lata sowietyzacji ,a obecnie germanizacji zrobiło swoje.Do tego 3/4 niemieckich mediów i trollownia Putinowska.PIS na własne życzenie traci swój elektorat,zresztą myślę ze wroga agentura rozbiła juz PIS od środka.Skoro duraki nie chcą mieć swojego państwa będą niewolnikami niemieckorosyjskimi.
  • ~AndrzejG
    (2019-01-18 14:23)
    To pan Antoni nie rozumie i podważa polskąrację stanu.

Może zainteresować Cię też: