Prezydent Duda: Uderzyłem we własne piersi. Pewne przemyślenia istotne miałem już wcześniej

Jeśli ma się coś zmienić w polskiej wspólnocie, to powinniśmy dokonać rachunku sumienia - każdy powinien rozliczyć sam siebie, a nie kogoś z kim się ścierał - podkreślił w środę prezydent Andrzej Duda. Jeśli będziemy wskazywać palcem "to oni", to nic się nie zmieni - ocenił.

wróć do artykułu
  • ~nick...
    (2019-01-23 09:48)
    czy krychy też to dotyczy?
  • ~Szyba
    (2019-01-23 09:54)
    Panie prezydencie , KONSTYTUCJA ! Reszta tylko Pana ośmiesza , bo jak w świetle tego co się dzisiaj dzieje , odbierać Pana słowa np. te "ojczyznę dojną racz nam zwrócić Panie"
  • ~wiosnaaa
    (2019-01-23 10:21)
    Maliniak, nie ośmieszaj się. Masz zerową wiarygodność, Łamikonstytucie.
  • ~ksionc z Sokolki
    (2019-01-23 09:56)
    Alez Panie Duda, co Pan nam tu wciska : ze przeciez czlowiek nie jest nieomylny. Obraza Pan papieza ( ktory jest nieomylny ) i caly Kosciol !
  • ~RABII
    (2019-01-23 10:04)
    Ja Jas Fasola Obejmujac z woli Jaroslawa Kaczynskiego urzad pierwszego Blazna Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyscie przysiegam, ze dochowam wiernosci Partii Besprawia i Niesprawiedliwosci , bede strzegl niezlomnie godnosci Radja Maryja i bezpieczenstwa Spóldzielczych Kas Oszczednosciowo-Kredytowych (SKOK) , a dobro Ojca Tadeusza Rydzyka oraz pomyslnosc sekty smolenskiej beda dla mnie zawsze najwyzszym nakazem"
  • ~Karmen
    (2019-01-23 09:54)
    To może 4-tego czerwca , dzwony , syreny i walenie się w piersi , oczywiście w swoje .
  • ~Dziadziu
    (2019-01-23 10:35)
    Panie Duda, to pierwszy krok do poprawy. Madry krok, najpierw zaczac od siebie, przeanslizowac wlasne postepowanie i zadac sobie pytanie: jestem w porzadku, czy na pewno, czy musze sam sie zmienic?
  • ~Slazak
    (2019-01-23 10:37)
    Pan (niby)prezydent obrazil sie za miejsce w 5 Rzedzie i pojechal na narty w celach charatatywnych jak sam powiedzial
  • ~t
    (2019-01-23 10:07)
    Bardzo ładnie ze strony pana prezydenta. Na początek trzeba odwołać swój dziwny zachwyt nad POLIN i RPrzyjaciół, w formie krzykliwej propagandy, która też zapoczątkowała kadencję. Trzeba już teraz myśleć o swoim miejscu w historii, czas tak szybko ucieka, jak w polskiej piosence "Za rok, za dzień, za chwilę razem nie będzie nas".
  • ~maska
    (2019-01-23 10:52)
    Pan D. miał przemyślenia? Odkąd to długopisy myślą?
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-01-23 11:26)
    Nie wierzę Maliniakowi !! Prawie 4 lata ręka w rękę ze swoimi towarzyszami z PiSbolszewi pluł na opozycję demokratyczną i Polaków. Ale daje mu ostatnią szansę, żeby choć trochę zmył z siebie hańbę ,którą się przez ten czas okrył !!!
  • ~mario
    (2019-01-23 11:45)
    to brzmi sensownie oby to był zwiastun przemiany
  • ~On leje wode
    (2019-01-23 11:16)
    On sie nie uderzyl, on sie tylko podrapal i poglaskal po piersiach !
  • ~Z zagranicy
    (2019-01-23 10:50)
    Nie widze powodu uderzania sie we wlasne piersi:) Wladze panstwowe zachowaly sie bardzo o.k. Czekam jeszcze tylko na ukaranie winnych tego morderstwa.
  • ~hajer
    (2019-01-23 11:24)
    Aż stojakami zatrzęsło !
  • ~===
    (2019-01-23 16:20)
    Dla mnie PANA "wina" jest NIEWIELKA!!! Pan jest tylko za BARDZO PODLEGLY i ULEGLY!!! PO CO BRAC NA SWOJE SUMIENIE WINY kogos.......??? Ale OCZYWISCIE trzeba zaczac od SIEBIE!!!
  • ~Ed
    (2019-01-23 15:35)
    Nasz P rezydent uderza się w piersi, tylko czyje? Pragnę przypomnieć wystąpienia głowy państwa podczas kampanii wyborczej do samorządów 2018 r. Jakie wtedy były jego wypowiedzi w stosunku do przeciwników politycznych.