Morawiecki dla CNN: Przyjaciele z Europy Zachodniej nie rozumieją Europy Środkowej

| Aktualizacja:

"Brakuje zrozumienia tego, co dzieje się w Europie Środkowej wśród naszych zachodnioeuropejskich przyjaciół" - powiedział premier Mateusz Morawiecki w rozmowie z amerykańską telewizją CNN. Podkreślił, że Polska wprowadza reformy w wymiarze sprawiedliwości.

wróć do artykułu
  • ~Look
    (2019-01-25 17:55)
    Normalny nie rozumie wariatow! Jasne.
  • ~Polityk1
    (2019-01-25 18:09)
    Panie premierze , Polacy też pana nie rozumieją. A machanie rękoma nie odwróci uwagi od pańskich konfabulacji.
  • ~zin
    (2019-01-25 18:13)
    W PRL nie bylo wariatow wariaci nie mordowali urzedujacych politykow W milcji byli ludzie kompetentni z doswiadczeniem no coz zwolniono ich allbo sami odeszli Ci co zostali nie majac doswiadczenia i kmompetecji zajmuja sie bardziej polityka niz zagrozeniami
  • ~cyc
    (2019-01-25 18:15)
    Kłamczucha posadziłbym w oślej ławce a nie w piątej.bo tam jest miejsce kłamczuchów
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-01-25 18:22)
    A może występuje sytuacja odwrotna.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-01-25 18:23)
    My studenci WAT-u murem za premierem Morawieckim
  • ~pinokio
    (2019-01-25 18:34)
    nochal coraz dłuższy,tupet coraz większy
  • ~Adamos
    (2019-01-25 19:10)
    Gdy kilka lat temu Putin zajął Krym i Zachód zaczął protestować, on zaczął mówić ze „przyjaciele z Zachodu” nie rozumia Rosji i wschodu. Po pewnym czasie zaczął, zmienił słownictwo i zaczął zachód nazywać „ partnerami” . Teraz już mówi o „przeciwnikach” a jego różni pomocnicy mówią o „wrogim Zachodzie”. Ciekawe kiedy Morawiecki nazwie Niemcy i Francje „ partnerami”
  • ~SeventySeven
    (2019-01-25 19:15)
    Morawiecky szybko dostal lekcie ze zachodnia media nie jest tak latwa jak w polsce
  • ~erbi
    (2019-01-25 19:46)
    Rosjanie mówią o krajach zachodnich "nasi zachodni partnerzy". Pan premier MOrawiecki mocno zbliżył się do tej retoryki nazywając je "Przyjaciółmi z Europy Zachodniej"... Jesteśmy po prostu w Europie panie MOrawiecki. Przestańcie wreszcie budować rowy i mury! Papież w Panamie: "Budowniczowie murów sieją strach, dzielą"... - poznać Was już z daleka panie MOrawiecki.
  • ~Don Carlos
    (2019-01-25 19:47)
    I znowu kłamstwo. Wśród normalnych, zwykłych i przyzwoitych ludzi taka wypowiedż jest skomentowana krótko: "wali głupa" - bez ściemy, o kim mowa każdy wie.
  • ~eu
    (2019-01-25 20:37)
    Pisowi nie jest po drodze z Europa to dlaczego nie wystapia z Uni
  • ~rychu
    (2019-01-25 20:43)
    a gdzie ty masz przyjaciol w Europie Zachodniej ??!!!!! Mateuszek znowu KLAMIE !!!!!!!!!!!!!
  • ~barteksinra
    (2019-01-25 21:07)
    Pinokio, JPII nigdy na myśl nie przyszło wypowiadanie tak bezsensownych słów. Zawsze chciał aby Polska należała do Europy.
  • ~mkk
    (2019-01-25 21:22)
    Oczewiście nie rozumiom, bo my som specjalnego pokroju, ktorzy pozwalajom mącic sobom takim postaciom, jak panowie Morawieckie. I wogle wara od nas, bo som przedmurze, ostoja i czenstochowska opoka.
  • ~abcd
    (2019-01-25 21:39)
    Dlaczego toczony jest tak dramatyczny bój o Sąd Najwyższy? Demokracja czy dyktatura Sądu Najwyższego? Tak wygląda podział władzy w rzeczywistości. Przeczytaj: "Demokracja czy dyktatura Sądu Najwyższego?"
  • ~abcd
    (2019-01-25 21:39)
    Sąd Najwyższy (nie tylko polski) oraz sądy ponadnarodowe stały się narzędziami lewactwa, które pozwalają im zmieniać prawo z pominięciem demokratycznie wybranych organów (czyli nie pytając Ciebie o zdanie). Czytaj więcej: "Demokracja czy dyktatura Sądu Najwyższego?"
  • ~jarek
    (2019-01-25 22:02)
    WAS nikt nie rozumie, bo się tego nie da zrozumieć. Polaków zachód rozumie.
  • ~Baczny obserwator
    (2019-01-26 05:51)
    Brawo Panie Premierze za obronę polskich instresów. Trzeba robić co tylko można aby Polska przestała być państwem postkomunistycznym - z nie zreformowanym systemem sądowniczym - a stała się państwem prawdziwie demokratycznym, traktującym wszystkich obywateli Polski tak samo.
  • ~motek
    (2019-01-26 06:37)
    Rozumią i dlatego są temu moherowemu chamstwu przeciwni!