O ostracyzmie, odwołaniu władz TVP i zmianach w prawie. Komentarze po spotkaniu z premierem

| Aktualizacja:

"Wyszliśmy naprzeciw kilku postulatom opozycji, dotyczącym m.in. informacji w Sejmie oraz kontroli śledztwa ws. zabójstwa Pawła Adamowicza przez rodzinę zamordowanego prezydenta Gdańska" - powiedział premier Mateusz Morawiecki po piątkowym spotkaniu z przedstawicielami klubów i kół parlamentarnych.

wróć do artykułu
  • ~Nowy swiety w GDANSKU !!!
    (2019-01-26 10:34)
    Tuz po pogrzebie rozpoczela sie lajdacka nagonka PIS ,TVP .Udzial w tej ohydnej manipulacji wziela oprocz POblakancow takze wdowa ,To co ta baba wygaduje to jest zenujace ,Stracilem dla niej wspolczucie ,Zachowuje sie tak samo jak jej niezyjacy maz ,pamietamy zagrywki z Westerplatte ,konta bankowe ,/36 / , mieszkania /7 / ,napisy z nazwa stoczni itd,Dzisiaj z tego czlowieka tylko dlatego ,ze zostal zamordowany przez szalenca robi sie SWIETEGO ,Troche umiaru w tym wszystkim ,Najbardziej w tym wszystkim to pajacuje SCHETYNA ,WALESOWIE i TUSK ,To oni podsycaja ta szczucie i nienawisc ,Proponuje siegnac do wypowiedzi tych osob przed i po morderstwie .
  • ~~~
    (2019-01-25 21:23)
    PiS dzielce mamroczą coś o współpracy, o poszanowaniu demokracji, o dobrej woli, bo niedługo wybory i trzeba pokazać polskiemu ludowi, że my teraz owieczki i pokorne baranki! Tylko czekać na pojawienie się w TVP uśmiechniętego prezesiny w sweterku z kotem na kolanach...
  • ~xyz
    (2019-01-26 11:00)
    Faryzejskie zakłamane stronnicze media (TVN, "Wyborcza", Radio TOK - FM, PO, Tusk, itd.) nie uprawiają niczego innego, jak tylko sączenie nienawiści, 24h/dobę i krzyczą "Łapać złodzieja!!!".
  • ~hal
    (2019-01-25 20:12)
    Kurski to najlepszy prezes jaki jest od wielu lat,nareszcie mamy imprezy sportowe w tvp,mamy filmy historyczne,nareszcie jest propagowanie polskości.
  • ~md
    (2019-01-26 08:52)
    Jasne, że nie ma pewności czy zbir jest niezrównoważony psychicznie. Ustalą to biegli, a nie pejsowaty Neumann. Jeżeli zbir jest zrównoważony, to może jest w tym jakieś drugie dno? Tylko jakie, bo wiadomo, że PiS na takiej zbrodni nic nie mógł zyskać, a wręcz przeciwnie. Kto na tym zyskał? Opozycja i wroga obecnej polskiej władzy zagranica mają męczennika kreowanego teraz na świętego i rzekomo "zaszczutego na śmierć przez PiS", sitwa trójmiejska ma pewność, że Adamowicz już zawsze będzie milczał, Tusk nie ma ewentualnego groźnego rywala w wyborach na prezydenta Polski, a wdowa ma wielki spadek, wobec którego chyba zostaną umorzone śledztwa w sprawie skąd się nagle wziął.
  • ~Batko
    (2019-01-25 20:02)
    Czytając Szanowni Wasze wpisy ,mam wrażenie że Wasza PiS-FOBIA jest NIEULECZALNA.Szczujecie ,Judzicie ,i Zdziwieni że zwolennicy PiS zaczynają Wam płacić tym samym. Pora byście zrozumieli ,że zwolennicy PiS ( sam mam poglądy Endeckie) ,już nie będą nastawiać ,,drugi policzek".
  • ~Slazak
    (2019-01-26 07:07)
    PIS zniszczyl system prawny do szpiku kossci, a teraz chce majstrowac przy prawie wycinajac wrzody. Mysle ze opozycja jeszcze calkiem nie zglupiala
  • ~FORA ZE DWORA PISOWSKA KASTO!
    (2019-01-25 19:41)
    Od 3 lat trwa nieprzerwane wykpiwanie prawa przez pisowską sitwę. Konstytucja nazywana jest "małą książeczką", wyroki sądów "opiniami przy kawie", a bandyckie napady rozgrzeszane są przez pisowskiego ministra tzw. "sprawiedliwości" który ma czelność publicznie twierdzić, że ich ofiara "widać sobie zasłużyła". I wy chcecie rozmawiać o przestrzeganiu prawa, panie MOrawiecki? Wy, którzy zrobiliście z tego przestrzegania pośmiewisko, pokazując je wszystkim - także zwyrodnialcom, faszystom i mordercom - jako lewacki wymysł i fanaberię "łże-elit"?
  • ~PiS - komuna BiS
    (2019-01-25 19:30)
    "Wyszliśmy naprzeciw postulatom..." Łaskawcy - dziękujemy pisowskim Jaśniepanom!!! Język komunistycznych kacyków zadomowił się w pisowskim słowniku już chyba na dobre....
  • ~krystek
    (2019-01-26 14:28)
    to my nie mozemy miec naszj narodowej telewizi bo nie ktorym sie nie podoba kiedy pokazuje prawde to tylko rzadzone prywatne majaprawo pomyje wylewac i wtedy jest demokracja ,bardzo dobrze ze publiczna pokazuje jak bylo ijest prawde
  • ~sekowany przez cenzora
    (2019-01-25 20:18)
    zamknąć nojmana z tym świrem na 48 godzin w jednym pokoju i później niech wygłasza te swoje przemyślenia
  • ~Żenada
    (2019-01-26 11:24)
    Opozycja to KOMPRPMITACJA
  • ~ghfj
    (2019-01-25 19:55)
    Odwołać oni mogą sobie siebie !
  • ~kj;l
    (2019-01-25 19:53)
    Czy tak nienormalna opozycja jeszcze jest !!
  • ~zin
    (2019-01-25 21:49)
    tylko wojsko moze zrobic porzadek w tym kraju w ktorym spoleczenswo zostalo podzielone i zmierza w nie wlasciwym kierunku
  • ~soc.
    (2019-01-25 20:06)
    Ustawka PiSu ale i tak nie uda sie przejac Gdanska ... Walentynowicz moralne zero tak jak babka
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-01-25 19:34)
    My studenci WAT-u murem za premierem Morawieckim
  • ~wat
    (2019-01-25 19:46)
    ....a spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze....ale co z tego wynika?
  • ~W.Borsa
    (2019-01-25 20:12)
    Czy OBOWIĄZKIEM każdej władzy powinno być piętnowanie KAŻDEGO oszustwa, usuwając (co najmniej) je GŁOSZĄCYCH na margines życia publicznego?
  • ~Don Carlos
    (2019-01-25 22:37)
    Panowie jest takie powiedzenie "pustosłowie w pustej głowie" - "widzę ciemność".