Gronkiewicz-Waltz zabiera głos w sprawie inwestycji przy Srebrnej: Niech PiS przestanie zarzucać mi łamanie prawa

| Aktualizacja:

Odmówiono wydania warunków zabudowy dla inwestycji przy ul. Srebrnej, ze względu na tzw. brak sąsiedztwa; sprawa jest w Samorządowym Kolegium Odwoławczym; proszę by PiS przestał zarzucać mi łamanie prawa - napisała we wtorek na Twitterze b. prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

wróć do artykułu
  • ~patryjota
    (2019-01-29 19:31)
    GRONKIEWICZ co powiesz na wiesci z PIEKLAodbylo sie spotkanie falandysza z koniewem i falandysz poprosil go o OTTAJNIENIE SWOJEGO RAPORTU DO STALINA ODNOSNIE WARSZAWY PO WYZWOLENIU PRZEZ ARMIE CZERWONA I JAK SIE MA TO TWOJCH ZWROTU KAMIENIC I KONIEW ZADAL PYTANIE FALANDYSZOWI KTO ODBUDOWAL WARSZAWE
  • ~wars
    (2019-01-29 20:44)
    Dlaczego GW jeszcze nie siedzi?
  • ~Kpina
    (2019-01-29 19:07)
    To ta POrządna, która nie stawiając się swego czasu na przesłuchania i płacąc grzywny pieniędzmi warszawiaków pokazuje ludziom, że jest ponad prawem?
  • ~De
    (2019-01-29 19:13)
    Z tego zdjęcia widać że Warszawa to średniowiecze PO proszę wybrać zdjęcie Grozny Czeczenia zobaczycie jak się świat zmienia bez PO
  • ~kasia
    (2019-01-29 20:28)
    Przestancie glupotami przykrywac prawdziwe przekrety PO, ile to kosztowalo i nadal kosztuje Polske?!
  • ~Tiliak
    (2019-01-29 20:43)
    Ze Morawiecki jest notorycznym klamca wiadomo nie od dzisiaj.
  • ~Janina z Konina
    (2019-01-29 20:07)
    Narodzie, czy to prawda, źe wyznawcy Prawie Sprawiedliwych to przewaźnie powiat i wieś. Szczególnie z okolic Galicji?
  • ~Tilliuk
    (2019-01-29 23:20)
    Ktos zadal pytanie: dlaczego PiS kradnie a Polacy na to - nic. Bo Polacy (en masse), prosze pytajacego, aktywnie partycypuja w zlodziejstwie PiSu i dlatego glupio im jest protestowac.
  • ~filip44
    (2019-01-29 19:51)
    To dlaczego nie odmówiono wydania warunków zabudowy ze względu na tzw. brak sąsiedztwa innym wysokim budynkom bo na zdjęciach panoramicznych Warszawy widać jak są porozrzucane po całym mieście.A tak na marginesie na Chmielną 70 WZ wydali prawdopodobnie expresowo bo obok stoi PKiN i biznesmeni powiązani z ratuszem chcieli tam budować.
  • ~POwiedz o swoich przekrętach
    (2019-01-29 19:53)
    no to kryształowo czysta z PO bufetowa znowu wtrąciła swoje trzy słowa. A miała czas aby głuPOt nie mówić.
  • ~łi pipul
    (2019-01-29 19:55)
    przychodzi Gerald do Michnika......i znów klapa....., i znów zamiast uczciwej i demokratycznej twarzy warszawkowej chałaterii zobaczymy zdemoralizowany świat stołecznej kasty polityczno-prawniczo-biznesowej
  • ~Alina
    (2019-01-29 19:30)
    Mam nadzieję że prokuratura odmówi zajęcia sie sprawą Austriaka. Niech wnoszą sprawę cywilną. Prokuratura powinna zajmować sie sprawami karnymi a nie walką o zapłatę wynagrodzenia bo pełnomocnikami są znani adwokaci..
  • ~CONDOR
    (2019-01-29 19:31)
    Naiwny Austriak dał się wp.... napisowską minę. Faktury wystawił o czym pan MOrawiecki bredzący o uczciwości prezesa nie zechciał wspomnieć. Zapomniał też nadmienić że nie można ich było zrealizować, bo firma wskazana Austriakowi przez pisowskich "byznesmenów" okazała się firmą-krzakiem, bez możliwości regulowania faktur. "Uczciwość", "prawo" i "sprawiedliwość" po pisowsku...
  • ~perfekt
    (2019-01-29 20:15)
    kaczor idź precz!
  • ~dsf
    (2019-01-29 20:10)
    Ładny mająteczek bidactwa mają i kręcą grubsze lody.
  • ~md
    (2019-01-29 20:22)
    Co to znaczy "brak sąsiedztwa"? Logicznie, że nie ma w pobliżu innych wieżowców. Musi kiedyś jakiś powstać, żeby był sąsiedztwem dla następnych. Rozumiem, że ten pierwszy to ma być "Klusk Tower".
  • ~Grażyna
    (2019-01-29 19:44)
    Jak to się stało, że prezes, który POdpisał się POd swoim oświadczeniem majątkowym z którego wynikało że nie prowadzi działalności na rzecz spółki zajmującej się inwestycją, "odwołuje" tę inwestycję wg słów premiera MOrawieckiego? Jak to się stało że na nagraniach słyszymy jak bierze aktywny udział w pracach na rzecz tej spółki i uczestniczy w decyzjach, choć nie zasiada oficjalnie w jej zarządzie i nie pełni w niej żadnych funkcji?!!! Czy prokuratura zechce wyjaśnić te przedziwne zdarzenia???
  • ~Sąsiad
    (2019-01-29 21:29)
    Brak sąsiedztwa w centrum Warszawy? Hania mogłaś lepiej się wysilić....
  • ~sd2017
    (2019-01-29 20:33)
    Z tego co pamiętam, jakieś rok - 2 lata temu mówiło się, że w budowę tego budynku miała być zaangażowana jakaś spółka z rajów podatkowych (być może, że z Cypru ?). A więc to o to chodziło - Austriak, rodzina ?
  • ~zojka
    (2019-01-29 22:19)
    Niech do Timermansa Poskarzyć mogą,albo jakiego trybunału Niemieckiego