Sprawa zabójstwa Adamowicza w Sejmie. Szef MSWiA: Matka Stefana W. zachowała się odpowiedzialnie

| Aktualizacja:

Mam nadzieję, że polskie państwo wyciągnie właściwe wnioski po dramatycznym i straszliwym wydarzeniu, jakim było morderstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - mówił w środę w Sejmie prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu
  • ~~~
    (2019-01-30 19:57)
    Szkoda że śp Lech Kaczyński nie zachował się odpowiedzialnie i kazał lądować w Smoleńsku mimo wielokrotnych ostrzeżeń o złych warunkach pogodowych!
  • ~Git888
    (2019-01-30 17:55)
    Chciał bym aby mi ktoś wyjaśnił jak niby wszystko cacy siedział ładnie ten co zabił adamowicz ! Grzeczny był a siedział 2 lata sam na izolacji ??????????? Przecież minister Ziobro bzdury gada !!!! Kto choć trochę pojęcia ma o czy Mówi wie ze minister Ziobro łże !!!!
  • ~zin
    (2019-01-30 18:12)
    matka zabojcy zachowala profesjonalnie natomiast policja olala to zachowanie znam kilka przypadkow ze zglaszano o zagrozeniu i policja zlekcewazyla te doniesienia i te osoby zostaly zamordowane za takie zachowanie policji powinien poniesc odpowiedzialnosc zarzadzajacy policja Dluzo czsu uplynie jesli zapanuje kultura spawowania urzedow i p.minisrowie beda sie podawac do dymisji
  • ~oszołom smoleński
    (2019-01-30 17:20)
    Moim zdaniem za pomoca hipnozy i srodków odurzających pisowcy zaprogramowali stefana do dokonania tej zbrodni...
  • ~sd2017
    (2019-01-30 19:58)
    Matka zachowała się profesjonalnie i odpowiedzialnie, państwo polskie nie. Jak obserwowałem te skróty w TV, to widać że w p. ministrach brak jest jakiejkolwiek refleksji nad sobą tzn. co oni osobiście zrobili, by do tej zbrodni nie doszło. A jeden z tych pis-owych ministrów to wręcz uważa, że winna temu co się stało w Gdańsku jest to prostu opozycja.
  • ~Wittorio
    (2019-01-30 19:22)
    W odróżnieniu do pańskich podwładnych ta pani zachowała się profesjonalnie ,ale ona kończyła resocjalizację,a więc jest fachowcem.Zdziwienie budzi fakt,że na swoich stanowiskach pozostali pańscy zastępcy,ale oni są z klucza partyjnego,a więc nie do ruszenia.Odpowiedzialnego za ten pion powinna zastąpic ta pani.
  • ~Ed
    (2019-01-31 07:57)
    Ziobro powinieneś się podać do dymisji. To ty i Jaki zawaliliście na całej linii.
  • ~skarbnik PO
    (2019-01-30 17:06)
    Gdzie sa te 180.000 o ktorych mowila Kaska z Nwoczesnej

Może zainteresować Cię też: