Taśmy Kaczyńskiego. PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zdaniem prawników ani Państwowa Komisja Wyborcza, ani NIK, ani CBA nie mają specjalnego pola do popisu w sprawie ujawnionych przez "Gazetę Wyborczą" taśm Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~Babciajaga
    (2019-02-02 07:18)
    Jakie pytania, jakie pytania? Pytan zadnych nie mam, dla mnie wszystko jasne. Kaczynski mi wszystko powiedzial, na tasmach!
  • ~PuStyNaiwny
    (2019-02-01 13:03)
    Silver Björk! (Skand.), Silbern Birke! (De), Silver Birch! (Eng) - hm, "Sędziwy Srebny Brzoz", a głupiemu "radość". A naiwnemu "pakuły". A osłowi "pusty żłób" i traganie "Syzyfowych Głazów." To jakby okres zbiegu z ziemską orbitą "NT7 2002", asteroidki ( wykryta dn. 9 lipca 2002r - a "prześlignąwszy się" około Ziemi dn..13 stycznia 2019r.,..) (w sumie, brr!, to kolejny "Mroszkowaty Podokres zaw.)(wie tO z parędziesiąt osób, co faktycznie wyprawiało i Sld i pelO, w tym pis)
  • ~amira
    (2019-02-01 10:15)
    Jaruś czysty jak łza a płacić trzeba,może ci miłośnicy prezesa zrobią zbiórkę ci na tym forum też oczywiście bo miłość kosztuje
  • ~Przykra prawda
    (2019-01-31 18:16)
    Pis to tacy sami kombinatorzy jak cała reszta. Mają gdzieś szaraczka.
  • ~polonus
    (2019-01-31 17:28)
    nie cierpie złodziejskiego pisu,ale opozycja to tylko z nazwy....do roboty się wezcie,narod wam placi
  • ~krzyhoo1
    (2019-01-31 17:19)
    Wystarczy skuteczny proces cywilny, żeby z Wielkiego Dewelopera został mokry Placek
  • ~prawem_i_lewem
    (2019-01-31 16:14)
    Czy namawianie firmy by wystawiła fakturę nie temu, kto zamówił i faktycznie odebrał projekt, ale innemu podmiotowi, nie jest podżeganiem do wystawienia dokumentu poświadczającego nieprawdę?
  • ~Lesiu
    (2019-01-31 14:46)
    No jeżeli opozycja ma tylko takie haki na Kaczyńskiego to winszuję . Kolejne pięć lat poza korytem he,he...
  • ~odaliska
    (2019-01-31 14:14)
    GW grzała temat o wielkiej bombie a w rezultacie puściła super głośnego bąka i teraz dowodzi, że to smród Kaczyńskiego! Nie to nie od Jarka cuchnie tylko od was pismaki.
  • ~Kołodziej
    (2019-01-31 14:00)
    Nic nie zawiśnie w próżni. Nie będzie żadnej próżni, będzie gęsta atmosfera. Będzie dotkliwa riposta i skuteczny rewanż, a na stoliku do tej gry wylądują liczne taśmy o łapówkach prominentów PO.
  • ~rumor xyz
    (2019-01-31 13:46)
    Nasuwa mi się stwierdzenie,że "król" jest,nagi!. Tego faktu nie zmieni nic, żadne "ody do jareczkowej uczciwości" ,recytowanych przez jego du....zów!.
  • ~head
    (2019-01-31 13:36)
    Klient przychodzi do sklepu kupuje towary zabiera i mówi do sprzedawczyni, "Bardzo chcę pani zapłacić niech pani idzie do sądu" .
  • ~natowychodzi
    (2019-01-31 13:20)
    To żadna afera tylko kapiszon. Teraz afera to sexłapówki Niesiołowskiego. Blee.... Taki stary satyr!
  • ~D. Boruta
    (2019-01-31 13:17)
    Jarosław już siedzi w kotle ze Smołą i się smaży!
  • ~ciemny lud +
    (2019-01-31 12:54)
    PiS wpada do bagna, którego sam stworzył. Oby to był już koniec złodziejstwa. Pomyliłem się ..........nie złodziejstwa ,tylko ....niezręczności . Koniec z tą bandą niezręcznych!
  • ~Kedaj
    (2019-01-31 12:23)
    "spółka Srebrna jest niewątpliwie powiązana ze środowiskiem prezesa PiS". I o z tego środowiska wynika? Śmiech na sali, puste krzesła.
  • ~Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.
    (2019-01-31 11:11)
    To jest już poker tylko dla prawdziwych graczy. Teraz padło finalne sprawdzam. Opozycja rzuciła na stół Srebrną. Co na stół rzuci PIS??? Mam przeczucie, że to będzie karta mocniejsza.
  • ~1004 hPa ~
    (2019-01-31 10:52)
    Nie było i nie ma większych kombinatorów, oszustów i złodziei niż osobnicy z PO i jej Korpusu Odwodowego.
  • ~Wittorio
    (2019-01-31 10:32)
    Opozycja jak kiepski kochanek.Ostro zaczyna i szybko kończy.
  • ~utylizowac
    (2019-01-31 10:10)
    no i prosze nieda sie skontrolowac zlodzieja gdzie my zyjemy