Taśmy Kaczyńskiego. PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zdaniem prawników ani Państwowa Komisja Wyborcza, ani NIK, ani CBA nie mają specjalnego pola do popisu w sprawie ujawnionych przez "Gazetę Wyborczą" taśm Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~~~
    (2019-01-30 20:18)
    Spokojnie! parę tygodni przed wyborami ujawnią nową porcję taśm...
  • ~md
    (2019-01-30 20:46)
    Opozycja nie idzie na całość, bo nie ma z czym. Te taśmy to mokry kapiszon, a nie bomba.
  • ~1004 hPa ~
    (2019-01-31 10:52)
    Nie było i nie ma większych kombinatorów, oszustów i złodziei niż osobnicy z PO i jej Korpusu Odwodowego.
  • ~kasia
    (2019-01-30 20:40)
    Oni sie czegos boja?! No chyba wlasnej kompromitacji.
  • ~Alina
    (2019-01-30 20:20)
    Grzejcie temat, grzejcie bo to zwykła bĄbka totalsów. A tak na poważnie to bardzo by chciała sie dowiedzieć ile kosztuje pozwolenie na budowę w W-wie i dlaczego niektórzy nie dostaną takiego pozwolenia nigdy.
  • ~ajax
    (2019-01-30 21:55)
    Dalej z uporem maniaka grzanie tematu łudząc się że uda się w końcu wysuszyć ten mokry i zwietrzały kapiszonik?!
  • ~tttt.
    (2019-01-30 20:54)
    POKOnani dostaja wscieklizny.
  • ~salowa
    (2019-01-30 20:38)
    Pisowski bajer o braku faktur to zwykła ściema - faktury były, tylko okazało się że firma na która je wystawiono to lipa... metody znane z lat 90-tych. Fajny ten Wasz prezes... cwany i bezczelny.
  • ~kumedyja PiSiana
    (2019-01-31 08:17)
    Odnoszę wrażenie ,że wyznawcy Partii inwestycji Spekulacyjnych zaczną nosić Kaczyńskiego w LEKTYCE . Przecież oklaski i powstawanie na jego widok to powrót do Bizancjum . Czekam kiedy zaczna tworzyć dywan z własnych korpusów . komedia .
  • ~ERAZM
    (2019-01-31 08:32)
    JEDEN PLUS ze zaraz Biedron pogodzi i PIS I PO. SKONCZA TE DWIE PARTIE W SMIETNIKU
  • ~lużna kieszeń
    (2019-01-31 00:11)
    trzeba dobrze posmarować zeby dostać pozwolenie na budowę w warszawie
  • ~gering
    (2019-01-30 21:39)
    Albo cos jest na rzeczy albo prowokacja , wyglada na to ze to drugie
  • ~Waldemar Kulinski
    (2019-01-31 08:04)
    GeWu. Czy Michnik i jego środowisko nie zawłaszczyło sobie pieniędzy przyznanych w 89r i wcześniej? Czy nie jest on multimilionerem?
  • ~on
    (2019-01-31 08:48)
    A kiedy to Jarek za coś SAM zapłacił? za cokolwiek? Szpital mamusi? Kalesony? Obiad? rachunki? Cwaniak niezły, czyli wystarczy mieć stary garnitur i dziurawe zęby i kasa spływa...
  • ~z O R R O
    (2019-01-30 20:49)
    Wiadomo że opozycja może PIS nadmuchać. Rządzi ta jedna, jedyna partia na którą "ciemny lud" głosuje.
  • ~umoczona prawica
    (2019-01-30 22:07)
    Ale pi siorki się grzeją z przejęcia - wszystkie k acze łapy na PISkład ! Coś musi być na rzeczy, inaczej tyle pary by nie szło na robienie swiętego z prezesa. Mierzeję juz kopie pare lat za darmo, to i wiezowiec postawi w pare lat za darmo, co nie ? Geniusz, mówię wam, za chwilkę cała Wolska zostanie odnowiona i zjednoczona jak umoczona prawica
  • ~viola da gamba
    (2019-01-31 08:45)
    Obserwując sytuację w mojej Polsce stawiam tezę -Jarosław K czyli toksyna zabójcza Polski i Polaków .
  • ~Dudidu, dudida, łubudubu...
    (2019-01-31 08:51)
    Jak Capo di tutti capi wejdzie na mównicę, ściągnie galoty i wypnie buzię to tutejsi jego trolle będą tłumaczyć ze ich guru musiał się odstresować po zajadłych atakach opozycji.
  • ~cyc
    (2019-01-31 01:00)
    Przez to wstrętne PO nasz prezes nie wybuduje tysiąca mieszkań dla biednych przy ulicy Srebrnej ,w ramach sztandarowego programu mieszkanie +
  • ~Wittorio
    (2019-01-31 10:32)
    Opozycja jak kiepski kochanek.Ostro zaczyna i szybko kończy.

Może zainteresować Cię też: