Trzaskowski o warunkach zabudowy na Srebrnej: Mam nadzieję, że pan premier skierował wnioski do prokuratury

| Aktualizacja:

Jeżeli premier Mateusz Morawiecki ma informacje na temat nieprawidłowości ws. pozwoleń na budowę w stolicy, niech skieruje wnioski do prokuratury - powiedział w środę prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

wróć do artykułu
  • ~Barbara
    (2019-01-31 18:54)
    PO okrzyknęła to aferą ! Sami sobie dokopali. Bo teraz wiemy jak działa sitwa warszawska. Przecież to jest traktowanie ludzi, firm,partii według sympatii . Nie lubimy PiS no to im dokopiemy. Niech czekają na pozwolenie. Tak się załatwia porachunki na szczeblu państwowym. Sprawa kwalifikuje się do prokuratury, żeby wskazała winnych i ukarała tych, którzy dopuszczają się takiego nadużycia.
  • ~Lus
    (2019-01-31 11:39)
    Mirnotą to jest nosek i nawilżacz. Więc dajcie sobie spokój . Oczywiście że Spółka Srebrna nie dostanie pozwolenia ,bo to nie jest interes platwormy HGW kierwińskiego i całej tuskolandii.
  • ~Lech
    (2019-01-31 11:36)
    Romualdzie Trzeszczyński, jesteś jakiś nieogarnięty. Ile jest w Warszawie wieżowców? Jeśli te przy Srebrnej miały być PISowskie, to czyje są te pozostałe??? Karty na stół. Kto pilotował wcześniejsze budowy? Ogarniesz, Romek? Ruszyłeś straszne GWno.
  • ~boze cos polske
    (2019-01-31 10:20)
    miernota dalej lze choc podobno jest na stanowisku premiera broni wszystko i wszystkich a tej od rozwalenia szkolnictwa obiecal medal ludzie kto to wyplul na swiat
  • ~plemie bez mozgow
    (2019-01-31 10:11)
    kocham pisokalmukow, oni sa tak rozbrajajaco durni.
  • ~JGK
    (2019-01-31 10:05)
    Gdyby to był np. OLT Express, a nie spółka Srebrna, cały zaprząg: HGW i wszyscy PO-wscy urzędnicy natychmiast zanieśliby wszystkie wz-ki i inne niezbędane zezwolenia w zębach i w uprzęży, obydwie wieże już dawno by stały i przynosiły pożytek. Ta historia jest taka sama, jak wredne niezrozumiałe odmawianie zezwoleń na budowę pomnika smoleńskiego
  • ~Julka
    (2019-01-31 00:09)
    Kompromitacja na cały świat, posmiewisko
  • ~Agata
    (2019-01-30 22:18)
    "Czasoś" lepiej zainteresuj się swoim rzecznikiem któremu na myśli "nawilżanie"! Nie wnikam o czym Wy tam rozmawiacie w ratuszu, ale pisanie publicznie o tym jest niesmaczne!
  • ~a wieżowce postawią na słupach /na bank!/
    (2019-01-30 21:54)
    Nie wiem w końcu z jakiej opcji jest aktualny Premier Rządu RP, bo ta jego gadka, to takie austriackie gadanie. Nieodpowiedzialne na dodatek, teraz znowu samorządy się nie podobają, ci straszni urzędnicy, bo partii nie podobają się decyzje samorządowców dotyczące ich miast ? Premier powinien widzieć więcej, niż każe partyjny biznes. Ale ma jeszcze inne wyjście - może by tak zmienił prawo budowlane, skoro to prawo budowlane się nie przyjęło w pisich kręgach partii o najgłupszej na świecie nazwie PIS ?
  • ~Maresh
    (2019-01-30 21:53)
    PiS nie skieruje, bo wie, że przegra. Warunki zabudowy takie jak w całej Polsce. Ot, co. Natomiast gdyby rządzili, to kwestia jednego telefonu.
  • ~WAW
    (2019-01-30 21:52)
    Warunki zabudowy na 30 m wysokosci juz dawno by dostali (bo takie tam obowiazuja), ale oczywiscie sa mega zachlanni i żądni wielkiej kasy z przychodow wiec chca na 190(!) metrow. Dodatkowo powolali wojewodzkiego konserwatora zabytkow, ktory blyskawicznie wypisal im obecny budynek na ich dzialce z ewidencji zabytkow!
  • ~KOMENTARZ DNIA
    (2019-01-30 21:50)
    Pan MOrawiecki przyzwyczaił się do kompletnej bezkarności jeśli chodzi o odPOwiedzialność za słoWO. Łgarstwa jednak nie rozpływają się w powietrzu i kiedyś to wszystko do niego wróci. Może się okazać, że gdy będzie liczył na wsparcie i zaufanie pisowskiego elektoratu - a moment taki może nadejść szybciej niż ktokolwiek się spodziewa, bo w otoczeniu prezesa wszyscy tylko czekają żeby rzucić się sobie do gardeł - usłyszy tylko "żegnaj Pinokio"...

Może zainteresować Cię też: