Wielka wpadka Ewy Kopacz: Kiedy dinozaury jeszcze były, a ludzie nie mieli strzelb

| Aktualizacja:

Słowa Ewy Kopacz stały się hitem internetu. Podczas rozmowy z Agnieszką Burzyńską była premier mówiła o ludziach, którzy "nie mieli strzelb", więc by zabić dinozaura musieli przez kilka miesięcy rzucać w niego kamieniami.

wróć do artykułu
  • ~Julia
    (2019-05-24 14:09)
    Czas zmienić coś w naszym kraju, czas przekazać władzę ludziom którzy rzeczywiście są do tego stworzeni i chcą zmieć nasz kraj na lepsze.
  • ~Aleks
    (2019-05-24 12:42)
    P Ewa z przemoca styka sie na co dzien Zwlaszcza ta w internecie. Ten temat zna od podszewki i dlatego dobrze ze sie tym zajmuje.
  • ~Łukasz
    (2019-05-22 08:06)
    Nie rozumiem dlaczego wszyscy wytykają pani Ewie to może nie najlepsze porównanie. Jest tylko człowiekiem i jak każdemu z nas zdarzy jej się palnąć jakąś gafę ale to nie zmienia faktu ,że jest osobą kompetentną i wartą zaufania.
  • ~NaKopacz
    (2019-03-20 19:34)
    Nie lubię programów partii których motto brzmi: Po nas choćby potop!!! Kopacz takiego nie ma programu!!!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-02-04 14:16)
    Czy nie idzie to LECZYĆ bo nie wiadomo co PO takiej można się sPOdziewać puki nie jest za PUŻNO
  • ~marco
    (2019-02-03 21:00)
    Czas przestać się cackać z chuliganami z KOD, Koalicji Obywatelskiej i ze środowiskiem ,,Gazety Wyborczej", oni dążą do konfrontacji i rozlewu krwi a Brudziński obchodzi się z nimi jak z trzęsącym się jajkiem. Dostałby Frasyniuk parę razy pałą i by od razu się uspokoiło.
  • ~juspat
    (2019-02-03 11:37)
    Chora baba. Jeśli chce coś zrobić dla swojej partii niech zrobi coś dla ludzi. Dla Polaków. Opluwanie innych to tylko bezradność. Przekona się w najbliższych wyborach.
  • ~juspat
    (2019-02-03 11:19)
    Kopacz nawołuje do morderstw: która pozwoliłaby ich zabić. Czy to nie podlega ściganiu ? A będzie mówić o p. Adamowiczu.Pomijam już jej nieuctwo.
  • ~Juras
    (2019-02-02 13:28)
    Podobno Pani Doktur Ewa Kopacz ma oferte konsultacji dla Spielberga przy produkcji nastepnego filmu Jurassic Park!
  • ~z osrodka zdrowia
    (2019-02-02 12:21)
    Lekarka prowincjolalna napila sie spirytusu do dezynfekcji strzykawek.
  • ~okoni
    (2019-02-02 11:42)
    SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To mówi premier kraju .. ZABRAĆ JEJ MATURĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Zyta
    (2019-02-02 08:52)
    Podobno tylko elektorat PiS jest mało wykształcony, a tu proszę wyższe studia i tak ogromna wiedza. EWA mów tak dalej będziesz lepsza od Ryśka.
  • ~Golop
    (2019-02-02 05:57)
    Jest teoria, ze ludzie i dinozaury żyli w tum samym okresie, a naukowcy opierają swe okrycia jedynie na zgubnych przypuszczeniach. Poczytaj matołku jeden z drugim trochę informacji zanim rzucisz kamień. Metody szacowania wieku wykopalisk są bardzo zawodne.
  • ~kerim
    (2019-02-02 02:35)
    prymitywna kobieta,jednym słowem nieuk
  • ~tttt.
    (2019-02-01 22:00)
    Mowia aby nie komentowac takich wypowiedzi poslow.Ale nie komentowac takiego czegos sie nie da.Tym bardziej jak tak mow byla premier RP.
  • ~o.Misjonarz
    (2019-02-01 21:35)
    Nie śmiejcie się z dinozaurów pani doktórki Kopaczowej albowiem w Piśmie zwanym Świętym czyli Biblii ten ich PamBuk podaje urbi et orbi czarne na białym, że zaraz po dinozaurach w tym samym tygodniu stworzył Adama i Ewę i jak rychło ich pognał z raju to właśnie aby utrzymać się przy życiu walili kamieniami w dinozaury... Na kotlety.
  • ~Lus
    (2019-02-01 19:43)
    Won z Radomia bo z obecnym prezydentem to wykończą to miasto. A szkoda bo to naprawdę fajne miasto . Bez dinozaurów i naftaliny.
  • ~Robert77
    (2019-02-01 18:56)
    Pani Kopacz - co możemy tu powiedzieć a no to , że np.w Smoleńsku też sledzila i badała sprawy trumien że wszystko jest ok. A tu wpadka ,tańczyła makarene jak jej Tusk zagrał .PO to są sprzedawczyki, mahlojarze. Ona nic mądrego nie wymyśli,jedynie co oni mogą wymyślić to inna nazwę partii,bo na to tylko ich stać. Jeszcze tylko operacje plastyczne i będzie git.
  • ~tadeuszek
    (2019-02-01 18:05)
    PANI EWA byla w Moskwie i zapewniala ze wszystko dopilnowala jak sie okazalo to po ekshumacij bylo co innego i za to nie odpowiada to co ci ludzie robia w tych rzadach biora nasza kase i maja to gdzies to co to ma byc albo sie jest e rzadzie i odpowiada sie za rzadzenie albo te wybory sie psu na bude godza
  • ~Misio.,,,.,,,,,,,...,,,,,,..,,.,
    (2019-02-01 17:06)
    Jak były dinozaury, to już były zwolennikami Platformy Obywatelskiej i Donalda Tuska.

Może zainteresować Cię też: