Wielka wpadka Ewy Kopacz: Kiedy dinozaury jeszcze były, a ludzie nie mieli strzelb

| Aktualizacja:

Słowa Ewy Kopacz stały się hitem internetu. Podczas rozmowy z Agnieszką Burzyńską była premier mówiła o ludziach, którzy "nie mieli strzelb", więc by zabić dinozaura musieli przez kilka miesięcy rzucać w niego kamieniami.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2019-01-31 13:05)
    Ona jest lekarzem z wykształcenia!?Jak jej się udało zdać maturę i skończyć medycynę z takim poziomem wiedzy i inteligencji?Kolejny "tytan intelektu" z totalnej opozycji.
  • ~Lech
    (2019-01-31 13:16)
    To jest mowa nienawiści. To jest nakłanianie do przemocy. To jest nakłanianie do rzucania kamieniami w konkurenta. To jest także dowód, że niektórzy członkowie PO są tylko wykształciuchami.
  • ~hyhyhyhy
    (2019-01-31 13:17)
    Zabrać jej świadectwo maturalne, bo na nie nie zasługuje głupia pinda
  • ~Adam Szechter-Fulop
    (2019-01-31 13:18)
    I to infantylne coś było premierem dużego, europejskiego kraju !
  • ~...
    (2019-01-31 13:19)
    "pow" "pow" i dinozaur nie żyje! kamykiem w oko, a czemu by nie. zgarniemy 20 dni rzucania kamieniami za darmo, jak sam wpadnie niewidomy w jakąś dziurę.
  • ~magister
    (2019-01-31 13:20)
    Pani Ewa obaliła kolejną spiskową teorię naukową. Teraz powinna wyjawić prawdę o UFO i kontaktach ufoludków z władzami UE
  • ~pppp
    (2019-01-31 13:20)
    W PO nie ma to znaczenia. Miernota za miernotą...
  • ~Znawca
    (2019-01-31 13:22)
    Nie wiem kto w Polsce kształci lekarzy, ale jeśli ci co kształcą mają podstawowa wiedzę zbliżona do tej jaka prezentuje Pani Kopacz to czarno to widze
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921
    (2019-01-31 13:27)
    CI LUDZIE TO SO CHORZY TRZEBA ICH PRZEBADAC BO JAK KTOS MOWI O NAFTALYNIE I O SZARANCZY ZE ZRZUCI Z DRZEWA DRUGI MOWIL NIE RAZ TRZEBA I DECHO PRZYLORZYC TRZECI ZE BEDZIE WOJENKA NA ULICACH TO CO ONICH MOZNA MOWIC.PANI KOPACZ8 LAT CZAROWANIA MALPOWANIA OKRADANIA MOWI SWOJE.NARUD JUZ NIE KUPI TYCH WARZYCH BAJEK TYLKO ROZLICZY JAK BOG PRZYKAZAL.WSZYSTKIE AFERY CO ZA WAZ BYLYBEDO ROZLICZONE PRZY URNACH BO SODY ODWLEKAJO SPRAWY JAK MOWIL CZARNECKI.MOGO TRWAC I15 LAT TAK KON MOWIL DO CZARNECKIEGO.TAK POPATRZEC OGOLNIE TO SO PRYWATNE FOLWARKI JAK BYLO W GDANSKU LODZI KRAKOWIE WSOPOCIE JNOWROCLAWIU W WARSZAWIE I WINNYCH MIASTACH.JEDEN POKAZAL KLASE DRUGI MU FTUROWAL TO WSZYSTKO TO KLANY I TRZEBA ZTYM SKONCZYC NA WYBORACH DO UE A POZNIEJ DO SEJMU I SENATU.RZADNA PARTJA ZYCH CO BYLI NIE BEDZIE SPRAWOWALA WLADZY PO PSL SLD NOWOCZESNA BO TO SO KARYJEROWICZE.POKARZCIE CZLOWIEKA KTORY PRZEPRACOWAL50 LAT PRACY.ZACZYNAL JAK MNIAL15 LAT I TERAZ DOSTAJE EMERYTURE2500 ZL.WALCZYL W SODACH PRACA W WARUNKACH SZKODLIWYCH 15 LAT.SEDZIA MOWILA A CO TO ZA ZAWOD MALARZ-PIASKARZ.WSZYSTKIM JUDASZOM CO NAS OKRADLI W2001 ROKU I POPRAWILI PRZEZ8 LAT NIECH Z TYM ZYJO DO KONCA SWOICH DNI.BO TO JEST HANBA JEDEN TYRA 50 LAT A DRUGI KRADNIE BO JEST POSLEM I MA IMUNITET.GDZIE TU HONOR GODNOSC CHCESZ RZODZIC NEUMAN TOMCZYK KIERWINSKI IINNI MUSISZ BYC CZYSTY I PRZEZROCZYSTY JAK KRYSZTAL I NIE PLUC NA INNYCH CO DOBRZE RZODZO.TERAZ JEST POLSKA TERAZ JEST WOLNOSC TERAZ JEST KONSTYTUCJA TERAZ NIKT NIE ZABIERA LAPTOPA TERAZ NIKT NIE KOPIE NA ULICY TERAZ NIKT NIE STRZELA DO GURNIKOW Z GUMOWYCH KUL.TERAZ MLODZI WIEDZO ZE ZYJO SENIORZY NIEPELNOSPRAWNI CI CO PRACUJO W OCHRONIE I NIE TYLKO.CZESC I CHWALA TEMU RZODOWI NA DLUGIE LATA BO TO JEST WRESZCIE TEN RZOD.
  • ~Ona
    (2019-01-31 13:27)
    A te dinozaury czasem nie pachniały naftaliną 😀 ?
  • ~daleko od noszy
    (2019-01-31 13:28)
    Ona chyba razem z Kidlerem studiowała...;-)
  • ~ERAZM
    (2019-01-31 13:28)
    zwykla ANALFABETKA -TAK JAK WIELU W SEJMIE
  • ~Fan Dziennika
    (2019-01-31 13:29)
    Teraz to na pewno będzie "jedynką" na liście wyborczej do PE .Tu w kraju PO będzie chciało jej się pozbyć a tam takich "wykształconych dziwolągów " jest dużo i znajdzie dla siebie miejsce .Ps a przy okazji i córka co miała emigrować może zamieszkać z mamusią (oczywiście wszystko to tylko wtedy gdy "złapie mama fuchę" )
  • ~Futerkowy mściciel
    (2019-01-31 13:31)
    Myślała pewnie o mamutach. Ale wpadka...
  • ~Urbann
    (2019-01-31 13:34)
    Posylajcie dzieci na religię i oglądajcue Cejrowskiego to podobne głupoty będziecie wygadywac..
  • ~SeventySeven
    (2019-01-31 13:36)
    Taki jest poziom polski edukcji !! Ani jednego universytet polskiego w swiatowym top 500. Wstyd byc polakiem !! Scheisse !!!
  • ~Dr.
    (2019-01-31 13:38)
    Całe PO.
  • ~Mar
    (2019-01-31 13:39)
    Ale też mi wpadka. Wpadkę to ma tow Jarosław dał się głupio nagrać rodzinie. Der Dzienniku przestań uprawiać politykę symetryzmu. Nawet ciemny lud to nie kupi.
  • ~Uff.
    (2019-01-31 13:40)
    Żyli ludzie p.Ewo,w modziambiku,ma pani rację jak zwykle.
  • ~jaka partyjka tacy i CZŁONKOWIE
    (2019-01-31 13:41)
    a z czy się może kojażyć polityk PO. Jak nie z dłuPOtą to ze złodziejstwem. Jakie to smutne.

Może zainteresować Cię też: