Wielka wpadka Ewy Kopacz: Kiedy dinozaury jeszcze były, a ludzie nie mieli strzelb

| Aktualizacja:

Słowa Ewy Kopacz stały się hitem internetu. Podczas rozmowy z Agnieszką Burzyńską była premier mówiła o ludziach, którzy "nie mieli strzelb", więc by zabić dinozaura musieli przez kilka miesięcy rzucać w niego kamieniami.

wróć do artykułu
  • ~SeventySeven
    (2019-01-31 13:36)
    Taki jest poziom polski edukcji !! Ani jednego universytet polskiego w swiatowym top 500. Wstyd byc polakiem !! Scheisse !!!
  • ~ajax
    (2019-01-31 13:05)
    Ona jest lekarzem z wykształcenia!?Jak jej się udało zdać maturę i skończyć medycynę z takim poziomem wiedzy i inteligencji?Kolejny "tytan intelektu" z totalnej opozycji.
  • ~Adam Szechter-Fulop
    (2019-01-31 13:18)
    I to infantylne coś było premierem dużego, europejskiego kraju !
  • ~pppp
    (2019-01-31 13:20)
    W PO nie ma to znaczenia. Miernota za miernotą...
  • ~Lech
    (2019-01-31 13:16)
    To jest mowa nienawiści. To jest nakłanianie do przemocy. To jest nakłanianie do rzucania kamieniami w konkurenta. To jest także dowód, że niektórzy członkowie PO są tylko wykształciuchami.
  • ~Ona
    (2019-01-31 13:27)
    A te dinozaury czasem nie pachniały naftaliną 😀 ?
  • ~hyhyhyhy
    (2019-01-31 13:17)
    Zabrać jej świadectwo maturalne, bo na nie nie zasługuje głupia pinda
  • ~Znawca
    (2019-01-31 13:22)
    Nie wiem kto w Polsce kształci lekarzy, ale jeśli ci co kształcą mają podstawowa wiedzę zbliżona do tej jaka prezentuje Pani Kopacz to czarno to widze
  • ~magister
    (2019-01-31 13:20)
    Pani Ewa obaliła kolejną spiskową teorię naukową. Teraz powinna wyjawić prawdę o UFO i kontaktach ufoludków z władzami UE
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921
    (2019-01-31 13:27)
    CI LUDZIE TO SO CHORZY TRZEBA ICH PRZEBADAC BO JAK KTOS MOWI O NAFTALYNIE I O SZARANCZY ZE ZRZUCI Z DRZEWA DRUGI MOWIL NIE RAZ TRZEBA I DECHO PRZYLORZYC TRZECI ZE BEDZIE WOJENKA NA ULICACH TO CO ONICH MOZNA MOWIC.PANI KOPACZ8 LAT CZAROWANIA MALPOWANIA OKRADANIA MOWI SWOJE.NARUD JUZ NIE KUPI TYCH WARZYCH BAJEK TYLKO ROZLICZY JAK BOG PRZYKAZAL.WSZYSTKIE AFERY CO ZA WAZ BYLYBEDO ROZLICZONE PRZY URNACH BO SODY ODWLEKAJO SPRAWY JAK MOWIL CZARNECKI.MOGO TRWAC I15 LAT TAK KON MOWIL DO CZARNECKIEGO.TAK POPATRZEC OGOLNIE TO SO PRYWATNE FOLWARKI JAK BYLO W GDANSKU LODZI KRAKOWIE WSOPOCIE JNOWROCLAWIU W WARSZAWIE I WINNYCH MIASTACH.JEDEN POKAZAL KLASE DRUGI MU FTUROWAL TO WSZYSTKO TO KLANY I TRZEBA ZTYM SKONCZYC NA WYBORACH DO UE A POZNIEJ DO SEJMU I SENATU.RZADNA PARTJA ZYCH CO BYLI NIE BEDZIE SPRAWOWALA WLADZY PO PSL SLD NOWOCZESNA BO TO SO KARYJEROWICZE.POKARZCIE CZLOWIEKA KTORY PRZEPRACOWAL50 LAT PRACY.ZACZYNAL JAK MNIAL15 LAT I TERAZ DOSTAJE EMERYTURE2500 ZL.WALCZYL W SODACH PRACA W WARUNKACH SZKODLIWYCH 15 LAT.SEDZIA MOWILA A CO TO ZA ZAWOD MALARZ-PIASKARZ.WSZYSTKIM JUDASZOM CO NAS OKRADLI W2001 ROKU I POPRAWILI PRZEZ8 LAT NIECH Z TYM ZYJO DO KONCA SWOICH DNI.BO TO JEST HANBA JEDEN TYRA 50 LAT A DRUGI KRADNIE BO JEST POSLEM I MA IMUNITET.GDZIE TU HONOR GODNOSC CHCESZ RZODZIC NEUMAN TOMCZYK KIERWINSKI IINNI MUSISZ BYC CZYSTY I PRZEZROCZYSTY JAK KRYSZTAL I NIE PLUC NA INNYCH CO DOBRZE RZODZO.TERAZ JEST POLSKA TERAZ JEST WOLNOSC TERAZ JEST KONSTYTUCJA TERAZ NIKT NIE ZABIERA LAPTOPA TERAZ NIKT NIE KOPIE NA ULICY TERAZ NIKT NIE STRZELA DO GURNIKOW Z GUMOWYCH KUL.TERAZ MLODZI WIEDZO ZE ZYJO SENIORZY NIEPELNOSPRAWNI CI CO PRACUJO W OCHRONIE I NIE TYLKO.CZESC I CHWALA TEMU RZODOWI NA DLUGIE LATA BO TO JEST WRESZCIE TEN RZOD.
  • ~Doctor
    (2019-01-31 14:02)
    No to wiadomo dlaczego wyginęły dinozaury :))) wyginęły bo ludzie wybili je rzucając w nie kamieniami w obawie przed Afrykanskim Pomorem Smoków Wawelskich
  • ~Dr.
    (2019-01-31 13:38)
    Całe PO.
  • ~Wstyd...
    (2019-01-31 13:50)
    Ta kobieta była kiedyś Premierem RP... Tą kobietę ktoś umieszcza na listach, ale i ktos ją wybiera... Ale g...trzeba mieć do tego w głowie...
  • ~POmroczność jasna
    (2019-01-31 14:54)
    He, he, he - niektóre dinozaury ukryły się pod postacią mało urodziwych niewiast ;)
  • ~Super, będzie śmiechu!
    (2019-01-31 14:53)
    Mamy drugiego Ryśka, tyle że w spódnicy! Hurra!
  • ~Jurajski
    (2019-01-31 14:24)
    I dlatego PO dostaje kopa za kopem od PiS. Po co PO ta dinozaurzyca Kopacz? Chcecie wygrać wybory? Jeżeli tak,to odeślijcie takie dinozaury jak Kopacz na polityczną emeryturę...
  • ~ki-bol
    (2019-01-31 15:03)
    Kopaczka ..to ostatni POtomek dinozaurów
  • ~andy
    (2019-01-31 14:00)
    Pozwólcie tej kobiecie mówić....
  • ~WERT
    (2019-01-31 14:05)
    Ewka- to taka demencja jak u Petru
  • ~Uff.
    (2019-01-31 13:40)
    Żyli ludzie p.Ewo,w modziambiku,ma pani rację jak zwykle.

Może zainteresować Cię też: