Schetyna: Polska musi wrócić do głównego miejsca przy europejskim stole

| Aktualizacja:

"Żeby decydować o przyszłości Europy, potrzebna jest godna reprezentacja Polski w Unii Europejskiej" - powiedział lider PO Grzegorz Schetyna podczas podpisania z byłymi premierami i ministrami wspólnej deklaracji w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~Grzesiu
    (2019-02-02 12:41)
    PILNE!! WIelka sensacja na skale swiatowa !! POwski prezydent Wroclawia zaopiekowal sie kotem POzostawionym przez kogos na dworcu..Wszystkie POrtale i gazety o tym psza ..To juz kolejny swiety objawil sie w POlsce w tym roku.
  • ~Powrót Parszywej Dwunastki
    (2019-02-02 11:46)
    Dawno, dawno temu oglądałem taki kryminał Parszywa Dwunasta.
  • ~Fotograf
    (2019-02-02 11:10)
    Pierwszy od lewej bedzie przywozil nam nowe zony z UE, drugi doznal watahe, nastepny bedzie budowal nam --tajne wiezienia,,, mul-meda bojaca sie naftaliny ,,, Szef Carex syn Mariana!!!! No i podpisujacy wyrok na szarancze
  • ~Roderyk.
    (2019-02-02 05:25)
    Co widzę to widzę i to mi wystarczy.Dziękuję - wysiadam. (,,łezka w oku na widok pani dinozaur i owych ...... ) .
  • ~kasa, misiu, kasa
    (2019-02-01 23:03)
    i nic więcej
  • ~ola totalnych aferzystów
    (2019-02-01 15:59)
    Już was sPOłeczeństwo przez 8 lat poznało. Banda nieudaczników aferzystów i złodziei. Jak nie jesteście przy żłobie to kraj się rozwija. Ludzie są dumni z Polski i maja szacunek na świecie. Teraz znowu głuPOta zacznie judzić i kablować.
  • ~Barbara
    (2019-02-01 14:09)
    My Polacy, pokażmy jaka jest w nas siła i zagłosujmy na przedstawicieli PiS. Ci wszyscy na tym zdjęciu ,pokazali już czego można się po nich spodziewać. Chodzi im nie o dobro Polski ,tylko o dobrze płatne koryto . Nie dajmy się więcej nabrać .
  • ~bela
    (2019-02-01 13:59)
    Ale zebrało się grono piskląt IIIRP.I Komuszek Cimok Milerkow moralny Marcinek i kat watach Sikorka śmiechu warte patrząc na to towarzystwo.
  • ~iii
    (2019-02-01 13:35)
    jaka piękna katastrofa - się szykuje... :))))))))))))
  • ~na szczescie to sie zmienia
    (2019-02-01 13:34)
    Glowne miejsce Polski przy unijnym stole ,to bylo miejsce lokaja i kelnera.
  • ~Kolerroooo
    (2019-02-01 13:33)
    Jest moc hahaha
  • ~Mariusz Wawa
    (2019-02-01 13:23)
    Ludzie glosujmy na Platforme Obywatelska bo to jedyna partia ktora umie rzadzic polska,prosze was nie glosujcie na inne partie bo to komunisci i faszysci.
  • ~apacz
    (2019-02-01 13:14)
    Jak to powiedział dzisiaj jeden z polityków i z wielbłąda można zrobić krowę tylko masła z tego nie będzie
  • ~💋💄
    (2019-02-01 13:13)
    Bunga bunga ....gdzie są podatnicy ..........czemu nikt nie przyniósł figurki ?????
  • ~ewka
    (2019-02-01 13:08)
    Żeby było tak jak było. Pachnie naftaliną na odległość.
  • ~alonso
    (2019-02-01 12:56)
    Koalicja Obywatelska -Porażka teraz Koalicja Europejska za chwilę Koalicja światowa Dinozaury naftalina popelina same smutasy bez przyszłości
  • ~Dawid
    (2019-02-01 12:49)
    Polaków musiały Bóg opuścić . Polsce lewacka junia z lewackim POKO jest tak potrzebna jak kotu drugi ogon
  • ~pola
    (2019-02-01 12:47)
    niech wrescie dadza spokoj polsce --oklapow nie chcemy --by znow byc na kolanach usluznych -poklepywac sie po plecach --by bylo jak bylo zlodziejstwo oszustwo swoj biale rekawiczki -nie tykalne -sluzyc wrogom a nie polsce -my wybieramy polakow patriotow kochajacych swoja ojczyzne i polakow ------starosc nie radosc emerytura zasluzona i otpowiednio zabezpieczona -zylo sie kombinowalo sie --a polacy byli wyrzucani za chlebem -uchowaj nas boze od roznych zausznikow sprzedawzykow i bylejakosci --by sie to nie powtorzylo
  • ~! ! !
    (2019-02-01 12:44)
    Dinozaury z krypty. Wali starzyzną i naftaliną.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-01 12:41)
    Dopoki Schetyna jest leader KO to PiS wygrywa. Jedyna nadzieja dla Polski jest Pan President Tusk !!!