Schetyna: Polska musi wrócić do głównego miejsca przy europejskim stole

| Aktualizacja:

"Żeby decydować o przyszłości Europy, potrzebna jest godna reprezentacja Polski w Unii Europejskiej" - powiedział lider PO Grzegorz Schetyna podczas podpisania z byłymi premierami i ministrami wspólnej deklaracji w sprawie wyborów do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~Mariusz Wawa
    (2019-02-01 13:23)
    Ludzie glosujmy na Platforme Obywatelska bo to jedyna partia ktora umie rzadzic polska,prosze was nie glosujcie na inne partie bo to komunisci i faszysci.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-01 12:41)
    Dopoki Schetyna jest leader KO to PiS wygrywa. Jedyna nadzieja dla Polski jest Pan President Tusk !!!
  • ~tadek
    (2019-02-01 11:24)
    Główne miejsce według Schetyny to pozycja na kolanach koło Merkel i zjadanie okruszków z podłogi rzucanych mu przez nią.
  • ~r5
    (2019-02-01 11:23)
    Panowie jak was widzę w Tvn,Polsat i innych stacjach to nie wiem czy płakać czy się śmiać jesteście tak żałości ,że mi was żal.Zawsze będziecie bronił swoich kolesi nie ważne co zrobią ukradną czy biorą udział w jakieś aferze.Nie wygracie wyborów nie jesteście wiarygodni.
  • ~ajax
    (2019-02-01 11:38)
    Jak się patrzę na tą fotkę do artykułu i widzę jacy ludzie byli premierami to przestaje się dziwić dlaczego Polska nadal jest tyle lat w tyle za najbardziej rozwiniętymi gospodarczo krajami Unii.
  • ~były soliaruch 59
    (2019-02-01 11:24)
    KOALICJA EUROPEJSKA - HAHAHAHA - wróć komuno platforma kuno -cały syf w jednym miejscu - tylu tuzów i nieudaczników PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ
  • ~patrz narodzie
    (2019-02-01 11:26)
    PZPR, TW, OZI, WSI, WI,i inne szuje łączą się w walce z uczciwymi Polakami.
  • ~jaro
    (2019-02-01 11:29)
    Wiemy jak to wyglądało z byciem przy główneym miejscu przy europejskim stole! OD zarania III RP PO=lactwo ze swoimi POchylonymi garbami do POklepywania przez unijnych Panów. A najbardziej gorliwa osoba została POdnózkiem i zarazem kapciowym wiekoniemieckiej Pani Angeli !
  • ~Podróż w czasie
    (2019-02-01 11:26)
    Spokojnie. Najpierw uporządkujcie sobie sprawy z dinozaurami. Za ok.237 mln lat pogadamy o reszcie.
  • ~brytan
    (2019-02-01 11:27)
    sama śmietana patrioci ciepła posadka i znów życie się toczy ale obłuda
  • ~[ ╲╱]웃[├─┤]
    (2019-02-01 11:52)
    Dodam: Przy nodze Niemców i Francuzów pilnując resztek...
  • ~Fezuj
    (2019-02-01 12:13)
    Dobrze zakonserwowani naftaliną,że ich dinozaury nie zjadły.
  • ~dcxzsa
    (2019-02-01 11:59)
    To ci koalicja : oszustów , kłamców ,sprzedawczyków , konfidentów , obłudników , nieuków , alimenciarzy , blagierów , mitomanów - jesteście wszyscy nic nie warci , jesteście mniej niż zero !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~ooo
    (2019-02-01 12:18)
    oni nas mają za idio. tów? czy postanowili zrobić kabaret? :))))))
  • ~poczciwy obywatel
    (2019-02-01 12:03)
    Sama komuna z krwi i kości! Jedna kadencja jako europoseł i emerytura do końca życia. Jest o co się bić.
  • ~alonso
    (2019-02-01 12:56)
    Koalicja Obywatelska -Porażka teraz Koalicja Europejska za chwilę Koalicja światowa Dinozaury naftalina popelina same smutasy bez przyszłości
  • ~antyMOnia
    (2019-02-01 12:23)
    A gdzie jest Stefan? POciesza się w domu schadzek w Legnicy, czy u tego drugiego POdopiecznego Qnia?
  • ~Dawid
    (2019-02-01 12:49)
    Polaków musiały Bóg opuścić . Polsce lewacka junia z lewackim POKO jest tak potrzebna jak kotu drugi ogon
  • ~Przes