"Polska musi w końcu stać się państwem świeckim". Mocna deklaracja na konwencji partii Biedronia

Likwidacja funduszu kościelnego, wycofanie religii ze szkół, a także koniec klauzuli sumienia - te zmiany mają, zdaniem Roberta Biedronia sprawić, że Polska będzie krajem suwerennym.

wróć do artykułu
  • ~wykształciuch
    (2019-02-04 16:18)
    LUDZIE! DAJMY SZANSĘ BIEDRONIOWI! GŁOSUJMY NA NIEGO W WYBORACH DO PE! IM WIĘCEJ GŁOSÓW DOSTANIE, TYM LEPSZE DLA POLSKI SPRAWY WYNEGOCJUJE OD "ZMURSZAŁEGO" SCHETYNY, IDĄC W BLOKU OPOZYCJI W WYBORACH DO SEJMU.
  • ~Tiljauk
    (2019-02-04 02:07)
    Popis to juz jest zgnily, smierdzacy trup dinozaura. Polsce potrzebna jest swieza polityka, nowe twarze, nowe idee. Niech zyje Biedron!
  • ~SeventySeven
    (2019-02-04 00:25)
    ~sd2017 (2019-02-03 19:11) napisał " O..ć go." I takiego ć.w..k.u. będziesz języka uczył swoją nowo narodzoną wnuczkę !
  • ~widze swiat jaki jest
    (2019-02-03 22:18)
    Kiedy ruszy kampania Kosciola przeciw Biedroniowi i jego partii?
  • ~TYS
    (2019-02-03 21:59)
    Panie Biedron wspiera Pan PIS
  • ~Park
    (2019-02-03 21:23)
    BYLE DO WIOSNY, TEN RUCH BĘDĄ PAMIĘTAŁY JEDYNIE SOSNY I POrosty.
  • ~alli
    (2019-02-03 20:08)
    Świeckim to chyba ty jesteś, a Polska jest i będzie katolicka.
  • ~jan rakx
    (2019-02-03 19:30)
    Dlaczego musi stać się państwem świeckim? Bo tak mówi jeden polityk nazywający się "Cały Naród"?
  • ~Kazimierz57
    (2019-02-03 19:19)
    Powinniśmy wypowiedzieć konkordat !! Mam dość fałszu-obłudy-wyrachowania-zakłamania ze strony tych którzy D..PILI konstytucję 3-go Maja. Za ich "zasługi" że Polska zniknęła z mapy na 123 lata !!
  • ~emeryt MSW i MSWiA
    (2019-02-03 19:17)
    Nie rozumiem. Komuna była zła, ale dzieła filmowe komuny, na dodatek wychwalające współpracę wywiadu Armii Czerwonej i podziemia komunistycznego w okupowanej Polsce, jak serial "Stawka wiąksza niż życie" jakoś nie brzydzą antykomunisty z PiS. Czyżby antykomuchy z Woronicza jakoś tęskniły za swoim dziecięcym światem za tą złą polską i swoimi krzywdami? Jak t owreszcie jest? Komuna złą, a takie fajne filmy produkowała za swoje pieniądze dla krzywdzonego ludu. Mówią, "diabeł się boi święconej wody jak ognia"... w takim razie kim są kolejne komucho-(solidaruchy) z Woronicza i z władzy? Nie parzy ich dzieło komuny, dzieło wychwalajace komunę i przyjaźń polsko-radziecką?
  • ~sd2017
    (2019-02-03 19:11)
    Nie rozumiem tylko po co renegocjacja tego konkordatu. Wycofać religię ze szkół, policji, wojska, straży miejskiej, z poczty itp. I postępować tak jakby tego konkordatu nie było. O..ć go.
  • ~Batko
    (2019-02-03 18:55)
    NIE DOCZEKANIE.Szybciej Polska WYZNANIOWA ,niż bez Kościoła.
  • ~ziutek
    (2019-02-03 18:55)
    Przestancie chrzcic dzieci i wnuki !!! One same moga kiedys zadecydowac , czy chca byc katolikami, czy nie.
  • ~pola
    (2019-02-03 18:47)
    nie uda sie biedroniowi -----mamy zastep swieckich i krolowa polski obroni nasz przed lucyperem ---ktory ma w reku tych pokiereszowanych i chce polske zatracic -my polacy uratuja europe by wrocila do korzeni -swoich i nie zatracila sie do reszty a tych wyleglach z piekla przegonimy --rece przez od polski i europy
  • ~krystek
    (2019-02-03 18:34)
    wiemy ze te ugrupowania chca zalapac sie na utrzymanie podatnika aprzeciez potrzebujemy duzo rak do pracy proponuje niech najpier popracuja jak inni obywatel i zarobia nabudzet a nie paplac zepanstwo musi byc swieckie a przeciesz jest ,bo wszystkie odlamy nie dzielaja zukrycia a oficjalnie
  • ~zima
    (2019-02-03 18:27)
    Czy ON to żywcem z Lenina zerżnął?
  • ~ZXCQVB
    (2019-02-03 18:15)
    Czy czarni z nadzieją i STRACHEM już zadzierają kiecki?
  • ~Wera
    (2019-02-03 17:54)
    Na wszystko się godzę oprócz jednej rzeczy .jednakowa emerytura 1600 dla wszystkich. Znam takie osoby co przerobiły dwa lata i też mają miec taką samą emeryturę co ja po 37 latach pracy. To po co pracować i chować dzieci męczyć po żłobkach przedszkolach jak przerobię parę lat i mam emeryturę 1600 jeżeli ta osoba będzie miała 30 lat składowych to proszę bardzo.godzę się. Panie Biedroń trochę na powstrzymanie by się sprzydało.
  • ~Brawo Biedroń
    (2019-02-03 17:52)
    Masz moje poparcie w większości spraw. Niepokoją mnie tylko dwie z nich ; " wprowadzaenie tych tzw."związków partnerskich", oraz to tzw. zagwarantowanie "równości małżeńskiej". Acha - jeszcze jedno - " Partia Wiosna" kojarzy się z " Partią Miłośników Piwa". Zmień nazwę i trzymaj na dystans "zboków", a wszystko będzie dobrze.
  • ~jogi
    (2019-02-03 17:48)
    pedale chcesz zniszczyc 1000lat tradycji katolickiej w Polsce