"Polska musi w końcu stać się państwem świeckim". Mocna deklaracja na konwencji partii Biedronia

Likwidacja funduszu kościelnego, wycofanie religii ze szkół, a także koniec klauzuli sumienia - te zmiany mają, zdaniem Roberta Biedronia sprawić, że Polska będzie krajem suwerennym.

wróć do artykułu
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-02-03 16:47)
    Jak najbardziej należy zakończyć trwające "zespolenie tronu i ołtarza".
  • ~RozbawionyXYZ
    (2019-02-03 16:50)
    Nowa lewicowa partia "Wiesna", nawiązująca do najlepszych tradycji międzynarodowóki komunistycznej! Abosultnie odcięta od znaneho z niezwykłej kultury Palikwota i innych wyprysków myśli "postępowej"...
  • ~Robert warka
    (2019-02-03 16:53)
    Rozpoznalem parę osób na konwencji Biedronia. Nigdy bym nie powiedział że to homoseksualiści. Choć zachowania niektórych były podejrzane. Może to dobrze że się określili ale głosów moich nigdy nie dostaną
  • ~OprychOwski
    (2019-02-03 16:55)
    Doskonałe podsumowanie konwencji p. Biedronia: piosenka "Ale to już było". I miejmy nadzieję, że nie wróci więcej.
  • ~Tadeusz
    (2019-02-03 16:58)
    Brawo Robert Biedroń :) Aż łza się w oku kręci, gdy się czyta te postulaty :) Nareszcie ktoś kto ma szansę przełamać rządy konserwatystów. Powodzenia!
  • ~E tam
    (2019-02-03 17:06)
    Z tego, co do tej pory cieniutko piszczała w jakiejs niszy Barbara Nowacka, Biedroń kleśmituje całą partię? Skończy jak Palikot i Nowoczesna.
  • ~cyc
    (2019-02-03 17:07)
    Tylko koalicja może odsunąć pis od władzy a nie razemy i Biedronie. Najuczciwszy prezes wygrał gdy to zrozumiał.
  • ~Geg
    (2019-02-03 17:09)
    Hahahaha... to same g*own*o Jak PO tylko co lepsze że bez schetyny
  • ~Robercie
    (2019-02-03 17:10)
    wiosna ...ludów? A gdzie te ludy?
  • ~Polacy nie głupi,
    (2019-02-03 17:15)
    nie kupią tych latających papierków Biedronia i wiosny w lutym.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-03 17:17)
    Fundusz koscielny kosztuje polskiego podatnika ponad 20 BILLION zl rocznie !!! To fakt !! Ale tylko zjednoczona opozycja ma szansę na sukces, sam Biedron jedynie moze zrobic kakao nie wiosnę, maglomaniak.
  • ~nareszcie cos naturalnego
    (2019-02-03 17:17)
    Nie da sie porownac z dzisiejsza plesnia tradycji i falszywej poboznosci oraz moralnosi pani Dulskiej.
  • ~zin
    (2019-02-03 17:19)
    nastepna partia kanapowa iles cwaniakow liczy ze sie dorwie do koryta na fali nowej parti ktorzy nie liczyli ze dostana mozliwosc kadytowania w partiach isniejacych
  • ~buc
    (2019-02-03 17:23)
    wiosenko odmien oblicze tej ziemi.
  • ~nitka
    (2019-02-03 17:35)
    Dobrze, że powstała partia wiosna, homoseksualiści, wojujący bezbożnicy, lewaccy anarchiści, ale i przeróżni dewianci społeczni - będą mogli się w czasie wyborów policzyć. Zobaczymy jaka jest skala patologii w Polsce
  • ~jogi
    (2019-02-03 17:38)
    pedal zaczal od walki z kosciolem zamiast muzgu ma gu no
  • ~CDn
    (2019-02-03 17:40)
    No i proszę, tego nikt nie atakuje, a mówi co chce. A Panią Ogórek atakują bo mówi co innego niż rodziny ubeckie chcą słyszeć. Oto wartości lbberalno lewackie.
  • ~jogi
    (2019-02-03 17:48)
    pedale chcesz zniszczyc 1000lat tradycji katolickiej w Polsce
  • ~Brawo Biedroń
    (2019-02-03 17:52)
    Masz moje poparcie w większości spraw. Niepokoją mnie tylko dwie z nich ; " wprowadzaenie tych tzw."związków partnerskich", oraz to tzw. zagwarantowanie "równości małżeńskiej". Acha - jeszcze jedno - " Partia Wiosna" kojarzy się z " Partią Miłośników Piwa". Zmień nazwę i trzymaj na dystans "zboków", a wszystko będzie dobrze.
  • ~Wera
    (2019-02-03 17:54)
    Na wszystko się godzę oprócz jednej rzeczy .jednakowa emerytura 1600 dla wszystkich. Znam takie osoby co przerobiły dwa lata i też mają miec taką samą emeryturę co ja po 37 latach pracy. To po co pracować i chować dzieci męczyć po żłobkach przedszkolach jak przerobię parę lat i mam emeryturę 1600 jeżeli ta osoba będzie miała 30 lat składowych to proszę bardzo.godzę się. Panie Biedroń trochę na powstrzymanie by się sprzydało.