"Infantylna nazwa", "wąski elektorat" czy Wiosna ludów? Politolodzy oceniają ofertę Biedronia

"Skoro nazwa nic nie wyraża, to znaczy, że będzie to kolejne ugrupowanie podlegające silnemu procesowi personalizacji. Partia Wiosna będzie zorientowana na lidera, a jej program celuje w elektorat liberalno-wielkomiejski" – ocenia politolog UW, prof. Rafał Chwedoruk. "Rysuje się potencjał wyrazistej partii, z poparciem na poziomie 5-10 proc., która będzie odbierać wyborców Platformie" - uważa specjalista ds. marketingu politycznego prof. UKSW Norbert Maliszewski.

wróć do artykułu
  • ~w
    (2019-02-03 21:22)
    Biedroń świstak
  • ~Kasia
    (2019-02-03 21:28)
    H?omosie na traktory !
  • ~biedron
    (2019-02-03 21:39)
    Nic nowego. Petru II
  • ~z boku
    (2019-02-03 23:02)
    Marni jednak są ci socjolodzy. Mogą bardzo się zdziwić jak okaże się, że na partię Biedronia zagłosują wyborcy o poglądach prawicowych, w tym także praktykujący katolicy.
  • ~Kciuki
    (2019-02-04 00:17)
    Kto ta babcie malej mi dopuscil a moze co
  • ~Polka
    (2019-02-04 07:21)
    Rafał Chwedoruk? Nie znam.
  • ~Roderyk.
    (2019-02-04 07:54)
    Całą zimę myślał i wiosnę wymyślił. Pomidor,pomidor.
  • ~zaq
    (2019-02-04 07:55)
    W d,,ie im się poprzewracało
  • ~Yanoosh
    (2019-02-04 08:22)
    Panowie akademicy zapomnieli chyba że czas rozwalić układ po-pis. Także może się okazać że to ta infantylna wiosna wygra wybory. Panowie również pragnę przypomnieć że mamy 21 wiek i w głębokim mamy nazwy partii które żądają kłam faktycznym interesom liderów.
  • ~NIEZALEZNY REPORTER
    (2019-02-04 08:49)
    PROGRAM tej nowej blazenskiej organizacji jet skazany na porazke bo kraje EUROPY ZACHODNIEJ z tym programem znalezi sie na dnie smierdzacej beczki po sledziach i nie maja juz wskazowek jak zyc i czemu zaufac przedtem korzystali z wartosci zbrodni w koloniach i grabiezy i ze wspolpracy z faszyzmem co na dobre im nie wyszlo i chca powrotu do dawnej chrzescijanskiej wartosciowej EUROPY BY MIEC WZKAZUWKI JA ZYC I SKAD CZERPAC WARTOSCI NADAJACE CZLOWIEKOWI SENS ZYCJA NA TYM ZIEMSKIM PADOLE i zeby sie nie zagubic w bezsensie zycja.
  • ~Wyborc
    (2019-02-04 09:23)
    Wszyscy glosujemy na WIOSNE, i na jesieni na PIS
  • ~He he he
    (2019-02-04 09:26)
    Nawet dobra komedja ,,,Wiosna panie sierzancie
  • ~Stefek
    (2019-02-04 09:50)
    Bedzie troche innych, do darcia mord i blokowania, mownicy, POzatym nic -ale to nic wiecej..
  • ~Zocha
    (2019-02-04 09:58)
    Klepal glupoty a lezbije i pederasci klepali brawa.
  • ~Gertyc
    (2019-02-04 10:05)
    Dlaczego oni tak czesto zmieniaja nazwe,, najpierw slyszalem ze to pedaly,potem zboczency pederasci,,chomoseksualisci , a teraz jak?
  • ~Estragon
    (2019-02-04 11:17)
    Wykorzystanie "słupskiego" sukcesu moim zdaniem nie wystarczy by osiągnąć ciekawy wynik w sondażach na dłuższy czas. Jednak bliżej im w programie do Razem niż do Teraz/Nowoczesna czy tym podobnych
  • ~Katoli
    (2019-02-04 12:56)
    Swiety Byedron przywolal testamrnyt Swietego Adamowicza ale i Swietego -Jana Pawla II.. Mowiac-- Niech z stapi duch twoj i odmieni oblicze tej ziemi. TO jest szyderstwo!!! Wyraznego Anty-katolika----pederasty, geva, chomosektualisty o odmiennej orjentacji seksualnej. Beszczelnosc to za malo powiedziane.. --POD SAD..
  • ~SAD
    (2019-02-04 13:29)
    Zgadza sie.. Jakie prawo mial ten beszczelny, pederasta, antykatolik przywlaszczyc i uzyc slow naszego papierza --SWIETEGO Jana Pawla II-- ,, ODMIENIMY OBLICZE TEJ ZIEMI..To jest jawne szyderstwo.