KWW Brauna: kandydatura Dulkiewicz na prezydenta Gdańska jest nielegalna

| Aktualizacja:

"Wszystko wskazuje na to, że kandydatura Aleksandry Dulkiewicz w wyborach uzupełniających na prezydenta Gdańska jest nielegalna" - uważa kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun. Jego zdaniem komitet, który ją popiera i zbiera dla niej podpisy został zarejestrowany niewłaściwie. KWW Brauna zgłosiło sprawę do PKW.

wróć do artykułu
  • ~Jawor
    (2019-02-04 12:40)
    Chyba dlatego nielegaln,że w ewentualnym starciu z panią Dulkiewicz pańskie szanse są równe zeru.Czepia się pan.
  • ~valdi
    (2019-02-04 12:58)
    Panie Braun - wstydź się Pan!
  • ~Szary Wilk
    (2019-02-04 13:01)
    Plankton polityczny mąci wodę. Panie brown jakie masz pan szanse???
  • ~Ed
    (2019-02-04 13:33)
    Braun wie że nie wygra, ale chce by o nim mówiono przez 5 min.
  • ~czas na zmiany
    (2019-02-04 12:56)
    Panie Braun życzę powodzenia. Jest szansa rozbić ten mafijny układ w tym miasteczku.
  • ~Mov
    (2019-02-04 13:34)
    Odezwał się kolejny pajac na prawicy
  • ~GBUR
    (2019-02-04 13:16)
    p.Kacper Płazyński nie bierze udziału w wyborach ..tak powiedziało oficjalnie PiS ,ale nic nie powiedziao ze podstawi 7 miu innych typów.a może któryś akurat wygra...Śmiem wątpić,dlatego juz zaczynaja kombinować jak by tu wykluczyć pewniaka
  • ~normalny Polak tak
    (2019-02-04 12:49)
    Widać, w jakim kastowym społeceństwie zyjemy, niektóre równiejsze zwierzątka są ponad prawem, które jest dla maluczkich. Dobrzes, że nie mieszkam w Trójmieście. Jeden wielki burd***el.
  • ~dre
    (2019-02-04 13:10)
    Pan Braun powinien wziąć lekcje czytania, ponieważ pełna nazwa tego stowarzyszenia wg KRS brzmi "STOWARZYSZENIE WSZYSTKO DLA GDAŃSKA", więc nazwa komitetu "Wszystko dla Gdańska" nie jest pełną nazwą stowarzyszenia.
  • ~SKŁADAŁAM TAKIE SPRAWOZDANIA z opisem technicznym nawet
    (2019-02-04 13:20)
    Braun nie zasłuuje nawet na zainteresowanie . Jest to osoba rozchwiana ,która wypowie największe bzdury . Zdarzyło mu się nazwać sprawozdanie z delegacji zagranicznej donosem do SB .
  • ~czekoladowe braunie
    (2019-02-04 13:42)
    Braunie cake, nie ośmieszaj się /z tym Hamburym też/.
  • ~Zasada 1
    (2019-02-04 14:19)
    Jeżeli kandydat myśli, że prezentując biurokratyczną obstrukcję uda mu się pozyskać powyżej 2% głosów, to jest zwyczajnym klaunem.
  • ~wrozka
    (2019-02-04 15:02)
    nazwisko tego typa iest jego programem politycznym. byli juz tacy od 1933 do 1945, jak skonczyli wszyscy wiemy.
  • ~Jacky
    (2019-02-04 15:24)
    A kto to ten Braun czy Bruner?
  • ~swerty
    (2019-02-04 15:37)
    PANIE BRAUN JESTEŚ PAN PRZESIĄKNIĘTY DYKTATORKIEM . STOSUJESZ PAN METODY PIS . I CHCESZ PAN NA INTRYGACH NA FOTEL ---TAKI WAŁ JAK MAŃCE STANIE !!!!!!!!!!!
  • ~autorwidmo
    (2019-02-04 14:12)
    Niech się Biedroń wytłumaczy ze źródeł finansowania swojej Wiosny. Oprócz PiS i PO nikogo nie stać na galę na Torwarze.
  • ~xyz
    (2019-02-04 15:49)
    żałosny człowieczek ten pan b.!!!
  • ~burasubaka
    (2019-02-04 14:02)
    ta zgnilizna powinna szczeznac raz na zawsze ludzie gdanska to pokaza w wyborach
  • ~krystek