Szefernaker o taśmach Kaczyńskiego: Większego znaczenia w obu zbliżających się kampaniach nie będą miały

Szefernaker: Taśmy większego znaczenia w obu zbliżających się kampaniach nie będą miały. Przy taśmach PO zastanawialiśmy się, jak wygląda państwo, skoro sam ówczesny minister spraw wewnętrznych mówił o tym, jak to państwo jest bezbronne. Dziś opinia publiczna zastanawia się, czy to prezes powiedział słynne słowa „ja cię nie mogę”

wróć do artykułu
  • ~julka
    (2019-02-14 13:02)
    odezwał sie spec od propagandy pisowskiej w internecie
  • ~piotr
    (2019-02-09 21:01)
    spoko - za chwię on też nie będzie nic znaczył
  • ~Wera
    (2019-02-09 18:11)
    Ma pan rację panie Szefernaker. Nie będzie znaczenia żadnego choćby Prezes nie wiem co zrobił przecież jest prawie święty
  • ~jak sie zwie
    (2019-02-09 08:58)
    dla mnie to dzban z pisowskim mozdzkiem nie wiem kto na tego pajaca glosowal mysle ze ta chamska holota pisowska
  • ~sic.
    (2019-02-08 18:58)
    PiS to szambo , deprawacja, klamstwo, nienawisc, patologia.
  • ~Krzysztof
    (2019-02-08 18:12)
    Ten drętwy młodzieniec Szefernaker zwany należy do czołowych głupów w urzędzie premiera .A skąd ta sierota wie że taśmy Kaczyńskiego nie wpłyną na wynik wyborów ??? Już w tej chwili widać jak spada poparcie dla PIS-u !!!!Jak żle idzie to żle idzie i z tych wszystkich wpadek PIS się już nie wyplącze ,to koniec i panie Szefe.....itd .trzeba będzie szukać nowej roboty - tylko gdzie ???
  • ~zobaczymy
    (2019-02-08 09:51)
    zobaczymy ty z nazwiskiem kosmitow czy bedziesz mogl lgac w przyszlym sejmie dla mnie jestes miernota to tak po katolicku bo naprawde to znilizna
  • ~Ex-PiS
    (2019-02-08 00:30)
    Szafernaker sfałszuje wybory.
  • ~pisa_nostra
    (2019-02-07 22:11)
    Zgadzam się z Szachermacherem. Od czasu afery Telegrafu wiadomo, że Jaro to najucziwszy wśród umoczonych w przekręty. Taśmy nic nowego nie wnoszą.
  • ~jazusa
    (2019-02-07 19:45)
    Większego znaczenia w obu zbliżających się kampaniach nie będą miały Sure. Co w tlumaczeniu z wolskiego na polski znaczy tyle, ze PIS pozegna sie z rzadzeniem w efekcie przemiany mokrego kapiszona w bomba z opoznionym zaplonem, ktora ostatecznie odpali podczas wyborow do Sejmu
  • ~Hahahaha
    (2019-02-07 18:10)
    Niech zyje Jaroslaw Kombinator !
  • ~sd2017
    (2019-02-07 18:06)
    Myślę, że ten młody człowiek dobrze wie, że opowiada głupoty. On by tak chciał, ale tak nie jest. Jeszcze niedawno pis miał ok. 40%, a po prawej stronie nie było nikogo. Teraz pis ma 29%, a pojawił się nawet korwin, który ma 5%. Tak więc, panowi z pis-a : czekamy na kolejne afery. Będę wam w tym b. kibicował.
  • ~Tilijajuk
    (2019-02-07 17:57)
    Panie Szachermacher, pan bedziesz robil co mogl, w swoim stylu, ale tu pan przegrasz.
  • ~jarek
    (2019-02-07 17:24)
    Będą miały i sam o tym dobrze wiesz. ;)
  • ~plec pleciugo
    (2019-02-07 16:58)
    ale dzwon - uderz w stol … - juz ich kampania swedzi i pali
  • ~Karmen
    (2019-02-07 09:21)
    Ważniejszy dla tego faceta jest zegarek Nowaka za 10 tys. i ośmiorniczki za 30zł. niż bliźniaki za 1,3 mlrd. zł. Taki to móżdżek.
  • ~górol
    (2019-02-07 09:08)
    szachermacher misiu juz czeka na ciebie w tarnowie na czwartym oj bedzie sie dzialo jak ci tak jak jemu kolepatywka peknie w drzazgi
  • ~ula
    (2019-02-07 09:06)
    Co ten pajac opowiada, już maja a dalej będzie dla PIS coraz gorzej. Kula śniegowa się toczy.
  • ~zzzinni
    (2019-02-07 09:03)
    To się okaże
  • ~Ed
    (2019-02-07 09:00)
    Afera Srebrna wybuchła od kapiszona. Pokazała w jaki sposób PiS tworzy nadzwyczajną kastę oligarchów powiązanych z partią. A nerwowe reakcje polityków i zwolenników PiS-u tylko potwierdzają że to jest afera która zmiecie partię.

Może zainteresować Cię też: