Gdzie jest prezydent? W gabinecie. A gdzie jest gabinet?

Prezydent Andrzej Duda przebywa w Wiśle i ma problem z kolanem. Być może odnowiła się stara kontuzja - dowiedziała się nieoficjalnie Wirtualna Polska. Bo pytania zadawane drogą oficjalną przypominają zabawę w głuchy telefon.

wróć do artykułu
  • ~Anna
    (2019-02-09 22:26)
    Napięty grafik Dudy ? Przecież tylko szkoły i koła gospodyń wiejskich go zapraszają , nikt nie chce widzieć tego pajaca. Uciekł i jeździ na nartach tzn "ciężko pracuje"
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-02-08 20:04)
    Błogosławione Kolano....
  • ~Babciajaga
    (2019-02-08 17:56)
    Czy w Pisie to jakas zaraza, ta choroba kolan.? Ja myslalam ze kacza grypa jest typowa choroba piskich. A tu , popatrz, kolanko. Dobrze , ze nie jestem w Pisie!
  • ~czesny emeryt
    (2019-02-08 17:15)
    z kręgosłupem to ma na pewno problem, od samego początku kadencji. Z kilkoma innycmi częściami ciała chyba też.
  • ~barnaba
    (2019-02-08 17:04)
    Błazenada w wykonaniu pana prezydenta jest na prawdę już nudna.
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-02-08 16:17)
    Ostatnio strzela same babole to moze lepiej niech troche osapnie. Moze mozg mu sie wylasuje w koncu. Chlop jest w sumie symatyczny ale poziomem wypowiedzi, naiwoscia i wygladem przypomna dziecko . Szkoda mi go troche bo nie pasuje do tych PiSowskich zombie/ mutantow. I raczej nie ma pojecia co sie dookola dzieje :-/
  • ~to nie kolano,
    (2019-02-08 16:12)
    to glowa rozbolała od ciaglej nauki....w palacu się uczy,w samochodzie,w samolocie,na nartach tez się uczy,ile ten biedny mozg może tych nauk pomiescic
  • ~jon
    (2019-02-08 16:11)
    A mówiłem, nie na kolanach,wstańmy przecież Amerykanie sami przyjdą jak im tylko coś będzie trzeba i coś obiecają jak zawsze, może znowu zniesienie wiz. Niestety zapowiedzieli konferencję w naszym kraju a później powiadomili prezydenta nawet nie pytali czy ma napięty grafik a jego przecież kolana bolą.
  • ~Podpowiadam
    (2019-02-08 15:54)
    Prezydent sie uczy, caly czas sie uczy...
  • ~Batko
    (2019-02-08 15:34)
    OSZOŁOMY -ZAPRZAŃCY-PO ,,prezydent" za ZGODOM małżonki podawany jest masażom ( Erotycznym OTO JEST PYTANIE).A wam odchody do tego.
  • ~kolano prezesa
    (2019-02-08 15:21)
    dosc tych sensacji: patrzy gleboko w oczy "pani Basi" w poczeklani na Zoliborzu
  • ~tak jest
    (2019-02-08 14:49)
    Pan prezydent wypoczywa w czasie pracy bo nie ma urlopu.
  • ~Sesja wyjazdowo-treningowa
    (2019-02-07 23:27)
    Coraz bliżej wyborów, nie ma niczego na swoją obronę, to się martwi. A może Adrian planuje nowe wejście podejście i zaczął trenować z bokserką ?
  • ~GBUR
    (2019-02-07 16:40)
    Te z PO+PSL chcieli a pis dzielce bez prywatyzowania,rączkami niejakiego kretyna Szyszki wycieli ,sprzedali .I tyle wyznawcy Prezia bedziecie z tego mieli.
  • ~Baba Jaga
    (2019-02-07 15:54)
    PAD zamiata ulice w Jerozolimie i ni mo casu dla rolników
  • ~Z
    (2019-02-07 13:19)
    Napewno wiedzial ze ROLNICY wybieraja sie do niego po prostu ich olal.
  • ~Zorro
    (2019-02-07 13:16)
    Jednego panu prezydentowi odmówić nie można - konsekwencji charakteryzującej prawdziwego męża stanu. Z żelazną konsekwencją kompromituje urząd prezydenta RP, robi z siebie błazna i oszusta podważając zaufanie Polaków do własnego państwa oraz zaufanie całego świata do Polski i Polaków...
  • ~zin
    (2019-02-07 13:05)
    gajowy nie klam bo to grozi odpowiedzialnoscia karna
  • ~Dziadziu
    (2019-02-07 12:54)
    Wyszedl do kiosku po papierosy? Czyzvy juz mial babiny Dudziny dosc?
  • ~Babciajaga
    (2019-02-07 12:52)
    Na nartach w Szwajcsrii ostatno go widziano. A tam podobno lawina za lawina, olaboga, no nie daj Boze.....