Wypłynęła faktura w sprawie Srebrnej. Zybertowicz: Ten dokument jest ułomny, brakuje na nim podpisów

| Aktualizacja:

Andrzej Zybertowicz skomentował ujawnienie przez 'Gazetę Wyborczą" faktury, wystawionej przez spółkę austriackiego biznesmena spółce Srebrna. Jego zdaniem, "to jest jałowa dyskusja, bo żadne z nas nie ma kompetencji, czy faktury zostały wydane właściwie".

wróć do artykułu
  • ~wieko64
    (2019-02-18 22:47)
    Wszystkowiedzących znam dwóch. Jeden to ten doradca prezydenta , co to podobno ma tytuł profesora a takie andromy sadzi, że dziecko w szkole podstawowej kula się ze śmiechu. A drugi to ten senatorek co też na wszystkim się zna i nie ma nic do ukrycia. I w tym miejscu muszę przeprosic OBATELA,że o nim zapomniałem. Rychardo też posiadł wiedzę tajemną ale to pozostało mu z Samoobrony. Przewodniczącego słuchał z otwartymi ustami i trochę wiedzy zostało.No od kierownika PGR to taki prymus szybko się nauczył.
  • ~Barbara
    (2019-02-09 18:44)
    Nie znacie faktów a polegacie na tym co tu napisano. Obrażacie ludzi. Kogo wy reprezentujecie ?
  • ~Tadek.R.
    (2019-02-08 10:10)
    Czy ten skrzeczàcy "profesor" z PZPR-owskim rodowodem nie może przestać bredzič ?
  • ~WCkwadrant
    (2019-02-07 21:38)
    Jak pisiaci myśleli że faktura nie wypłynie, ściemniali że jej WCALE NIE BYŁO. Jak teraz sprawa się rypła, to okazuje się że wprawdzie była, ale niby wadliwa. Jak okaże się że jednak wadliwa nie było, to się dowiemy że Austriak miał źle zawiązany krawat, wiec przecież jest jasne że nie można było zapłacić...
  • ~Glupek profesor
    (2019-02-07 20:22)
    Glupek zybertowicz podobno profesor. Na fakturze od 15 lat nie musi byc podpisow.
  • ~baba z Brukseli
    (2019-02-07 15:20)
    Faktura na siedzibe firmy w raju podatkowym na Kajmanach albo innej republice bananowej.Interesy tego biznesmena wygladaja podejrzanie.Zreszta ta sprawa jest po prostu smieszna.To wyglada tak jakby zwykly Kowalski wydal kase na projekt domu bez posiadania dzialki budowlanej. Po prostu smieszne to jest
  • ~xantypa
    (2019-02-07 15:17)
    UŁOMNY TO ON JEST ! FAKTURA VAT nie potrzebuje podpisu są inne znaki . DURAK !
  • ~krystek
    (2019-02-07 15:05)
    widac tu luedzi po bo kazda faktura musi miec pieczatke opis koszta i podpis wystawiajacego ajak niema to znaczy ze jest lewa
  • ~zin
    (2019-02-07 14:54)
    ten profesor z tytulem dr. wypowiada sie nie majac pojecia o ksiegowosci
  • ~hdfjjj
    (2019-02-07 14:50)
    ....... ten facet jest naprawdę ułomny
  • ~wyborca
    (2019-02-07 14:38)
    Przekażę GW PRAWDZIWY rachunek na 100 mln, które mi obiecał Wałęsa! Oddałem na niego swój cenny głos!
  • ~Julka
    (2019-02-07 14:09)
    Zybertowicz zatrzymał się w rozwoju, teraz faktura nie musi mieć podpisów
  • ~nxf
    (2019-02-07 13:50)
    dobre wypłynęła faktur o której wie gazeta wybiórcza austryiak i kuń no to to musi być wiarygodne tajk jak gazeta wyborcza jak biznesmen biega do mediów z taśmami to moze te ujawnć fakturę ale faktura jest lewa
  • ~kalder
    (2019-02-07 13:31)
    Uczciwość w biznesie to podstawa. Prezespan potwierdził, że prace były na potrzeby Srebrnej? Tak! Zaprzeczał, że zostały zrobione? Nie! Dostał fakturę ? Tak! Jaki to jeszcze rąbek od spódnicy przeszkadza by spłacić zobowiązanie?
  • ~head
    (2019-02-07 13:15)
    Komunista Zybertowicz (dawniej PZPR) największym przyjacielem PiS. Znamienne.
  • ~ocena
    (2019-02-07 13:12)
    Przykro jest słuchać ułomnego profesora.
  • ~Zorro
    (2019-02-07 13:11)
    Proponuję zwrócić się w tej sprawie do NATO i CIA - tutaj potrzebne jest wnikliwe, niezależne i wielowątkowe śledztwo!!!. Polacy nie są w stanie ocenić czy faktura jest fakturą, polityk politykiem zaś biznesmen - biznesmenem, czy wyrok sądu to wyrok sądu czy może opinia kolesi przy kawie, a Konstytucja nie jest przypadkiem tylko "taką małą książeczką". Pisowska sitwa sądzi, że Polacy nie są w stanie stwierdzić czy czarne jest czarne, a białe - białe. Ale coś wam powiem pisowscy arogancji - załganego buca jesteśmy w stanie odróżnić od uczciwego człowieka bez większych problemów, niezależnie od wysiłków różnych pań z TVP...
  • ~Todzia
    (2019-02-07 13:07)
    Takich mamy profesów , doradców podatkowych, którzy tworząc przepisy nie mają bladego pojęcia o ich stosowaniu. A posłowie klepią te przepisy bez pomyślunku !!!!
  • ~[ ╲╱]™[├─┤]
    (2019-02-07 13:01)
    Polacy wystawiajcie masowo faktury na Agora SA i jeśli nie będzie chciała płacić to róbcie afery w pisowskich gazetach. Każdy kto robił poważne inwestycje wie że są formalne zlecenia poprzedzające prace i później po wykonaniu pracy pojawia się faktura.
  • ~klub profesorów prawdziwych
    (2019-02-07 12:55)
    Zybertowicz kiedy wy napiszecie porządna rozprawę naukową ? Bo zajmujecie się Zybertowicz ułomnościami różnego formatu i powtarzaniem co powiedziała gwiazda z firmamentu bzdur.