Wypłynęła faktura w sprawie Srebrnej. Zybertowicz: Ten dokument jest ułomny, brakuje na nim podpisów

| Aktualizacja:

Andrzej Zybertowicz skomentował ujawnienie przez 'Gazetę Wyborczą" faktury, wystawionej przez spółkę austriackiego biznesmena spółce Srebrna. Jego zdaniem, "to jest jałowa dyskusja, bo żadne z nas nie ma kompetencji, czy faktury zostały wydane właściwie".

wróć do artykułu
  • ~iustus
    (2019-02-07 10:59)
    Jesli jest to "refaktura kosztow" to musza byc "kwity" czyli faktury na jakies koszty o te kwity wlasnie wystapuje Kaczynski. Zreszta zgodnie z prawem refakturacja nie daje mozliwosci pobrania marzy. I tak cwany plan oszusta sie rypnal i GW zreszta tez!
  • ~piCC-propaganda = piCC-Prawda
    (2019-02-07 10:59)
    wygumkowali
  • ~Tosia
    (2019-02-07 11:02)
    Trzeba sprawdzić czy ten pan wprowadził faktury do obiegu księgowego swojej firmy i odprowadził od niej wat .Fakturę bez udokumentowania można wystawić każdej firmie tylko czy ktoś zapłaci. Wystawcie fakturę za fikcyjne prace gazecie wyborczej i zobaczymy co zrobi.Jak nie zapłaci będzie oszustem ?
  • ~Karmen
    (2019-02-07 11:04)
    Trzeba te faktury migiem do zubertowicza. On potrzebuje podpisu i podpisze za małego . On jest pisemny. Od lat .A nawet czytaty . Co prawda Marxa , ale zawsze .
  • ~taktotak
    (2019-02-07 11:08)
    Ułomność niekoniecznie jest po stronie faktury. "Profesor" szarżuje podobnie jak chłopcy od Srebrnej, jak cały PiS - taki przekaz dnia z Nowogrodzkiej...
  • ~sic.
    (2019-02-07 11:09)
    Polacy nie placcie faktur ... do tego zacheca Mazurek ... ponoc faktury sa ulomne a ja myslalem ze to ona jest ulomna z calym PiSem. Juz nie mozna sie bardziej skompromitowac ... odejdzcie oszusci i zlodzieje z Nowogrodzkiej.
  • ~Mok
    (2019-02-07 11:12)
    Rypnął się ale twój pis. Wróci wolna Polska niezależna prokuratura oraz prawdziwe niezawisłe sądy i przekręty tow Jarosława będą rzetelnie wyjaśnione i osadzone.
  • ~DAV
    (2019-02-07 11:15)
    To mi przypomina rzucanie kamieniami w dinozaura .
  • ~FAKT URA !
    (2019-02-07 11:20)
    Dziś faktury nie muszą mieć ani podpisów ani pieczątek czego dinozaur NIE WIE
  • ~fakir z biurowej szafy IKEA~
    (2019-02-07 11:20)
    Taką fakturę ja też potrafię wyprodukować na zlecenie.
  • ~biuro do spraw mediów
    (2019-02-07 11:24)
    Der Dziennik ? Niemiecka polskojęzyczna manipulacja , propaganda i ogłupianie ludzi 24 godziny na dobę.
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2019-02-07 11:26)
    Kto na Ojca (przywodcę LB - Ludu Bożego) charcha ten na jestestwo nieogarnione chwiendaczy i mastaczy.To Ojciec przewodzi ludowi bożemu w walce z kaundelizmem, mastactwem, ipsacją czy koprofilią. To bez Ojca ogarnęłaby nas cywilizacja kondonów, i byłoby tak jak w Szwecji gdzie można publicznie szarpać przyrodzenie albo tak jak w Japonii, gdzie można się wypróżniać na widoku. Z Ojcem naprzód, przeciwko mastactwu, kaundelizmowi, ipsacji i chabziajstwu!
  • ~Jak to widze
    (2019-02-07 11:34)
    No niech GW pokaze rachunki (faktury) na ktorych podstawie austrijak refakturowal. Musi je miec bo pracowal nad tym 14 miesiecy, mial 20 spotkan z JK i na ktorych zapewne prezentowal przebieg prac. Gdyby nie mial kosztow napewno by sie nie osmielil wymagac tych pieniedzy i nagrywac rozmow gdy poczul sie oszukany! To przciez JK (Srebrna) poleci mu zalozyc ta firme Nemeaton do fakturowania.
  • ~Rt.
    (2019-02-07 11:39)
    Ale w siedzibie GW leją ostro wodę,juź nawet u nich faktury wypływają.
  • ~akara
    (2019-02-07 11:39)
    Profesor jest ułomny, bo zabiera głos w sprawie o której nie ma zielonego pojęcia. Profesorze od 10 lat faktury mogą być bez podpisu i są tak samo ważne jak te z podpisem.
  • ~tiktak
    (2019-02-07 11:41)
    Ten Dzban jest całkowicie rozwibrowany!
  • ~xxxx
    (2019-02-07 11:46)
    Odezwał się znawca faktur. Od dobrych 4 lat nie ma już obowiązku podpisywania przez odbiorcę , a elektroniczne nie muszą mieć w ogóle , tak jak przelewy bankowe , nie wymagają potwierdzeń . Faktura jest ważna , jeśli ją zaksięgowali
  • ~zin
    (2019-02-07 11:47)
    Guru pisowski tak zawierzyl ze Jaki wygra i bedzie prezydentem Warszawy i warunki zabudowy otrzyma bez problemu No coz pomylil sie naciagajac austriaka na koszty Iteraz nie chce zaplacic za poniesione koszty odsylajac austriaka do sadu
  • ~ziutek
    (2019-02-07 12:01)
    Niewazne, bo nie ma podpisow, panie Zybertowicz? Same "inteligenciki" w tym pisie ! Czy pan Zybertowicz ma konto ? Wie jak obslugiwac komputer?
  • ~=taka prawda
    (2019-02-07 12:07)
    Ułomny to jest intelekt pana "profesora"

Może zainteresować Cię też: