Mazurek: Prezes PiS zabierze głos w sprawie taśm. Zostaniecie mile zaskoczeni informacją, którą usłyszycie

| Aktualizacja:

Nigdy nie było związków finansowych między PiS a spółką Srebrna; próba dyskredytowania Jarosława Kaczyńskiego i naszej formacji nie ma uzasadnienia - tak rzeczniczka PiS Beata Mazurek odniosła się w piątek do kolejnych publikacji "Gazety Wyborczej" ws. spółki Srebrna.

wróć do artykułu
  • ~maska
    (2019-02-11 15:20)
    Czym zaskoczeni? Kolejnym krętactwem?
  • ~Rycho z gorszego sortu
    (2019-02-09 15:10)
    No i stało się najgorsze to co mogło nas Polaków spotkać: "nieopatrzne" ujawnienie taśm z prowadzonych rozmów biznesowych przez niezależnych dziennikarzy doprowadziło do kolosalnego nieszczęścia. Pani rzecznik partii "rządzącej" po stosunkowo długim okresie namysłu ogłasza więc uroczyście, że w najbliższy poniedziałek tj. 11 bm. zostaniemy mile zaskoczeni informacją dotyczącą tej sprawy /treść przekazu objęta jest tajemnicą - nie wiem tylko, czy państwową, czy partyjną?/. Po tak szumnej zapowiedzi o mającej nastąpić miłej niespodziance zapewne usłyszymy oświadczenie - obwieszczenie informujące nas Polaków o tym, że planowana budowa biurowca /bliźniaczych wież/ w przypadku jej pomyślnego zakończenia nie miała przynosić żadnych korzyści ani partii, ani też spółce "Srebrna" lecz wszystkim Obywatelom RP, bowiem cały dochód z wynajmu pomieszczeń byłby przekazywany na ratowanie upadającej służby zdrowia, godne zarobki, emerytury i renty, na kolejne "dary" socjalne i inne nie mniej szlachetne cele ... O zgrozo, cóż za niepowetowana strata dla naszego kraju !!! Powinniśmy teraz wszyscy, a szczególnie niepokorni dziennikarze Gazety Wyborczej "bić się w piersi" i prosić o przebaczenie, że tak cudowny, "zbawienny" dla naszego Narodu pomysł "ludzkich panów" został może już niepowrotnie zaprzepaszczony.
  • ~konsul
    (2019-02-09 10:26)
    Konferencji Parsowej NIE BEDZIE!!!konus powie co on ""WIE""!!! Co nauczyli go MOWIC!!! A JAKA JEST PRAWDA to DZIENNIKARZY i LUDZI CH-- J OBCHODZI!!!
  • ~Anna Maryjka Bulba
    (2019-02-08 18:46)
    Nie moźemy się doczekać kwękania TW Kaczora, Naród przebiera nóźkami aby wysłuchać proroka narodowego socjalizmu. Otwiera usta i jad z niego spływa i wszelka plugawa myśl niegodziwa.
  • ~zuzel
    (2019-02-08 18:39)
    Zeby mnie zaskoczyc musialby udac sie na emeryture (1100 pln na reke).
  • ~Wera
    (2019-02-08 18:23)
    Prezes musi coś powiedzieć na Tuska aby poparcie wzrosło do 50%.albo niech nie mówi nic bo jedno i to samo mówi.na każdej konwencji i konferencji. Znamy to na pamięć.
  • ~nomenomen
    (2019-02-08 17:58)
    Jarozbaw idzie na emeryturę. Nic innego nas nie ucieszy.
  • ~jarek
    (2019-02-08 17:26)
    Znowu niczego nie rozumie, czy już ma tak od urodzenia? ;)
  • ~Johny
    (2019-02-08 16:11)
    pisowski oszust będzie płacił.????????
  • ~Julka
    (2019-02-08 16:10)
    No zaraz kaczka powie że żadnych kaczor Tower nie chciał budować
  • ~Julka
    (2019-02-08 15:28)
    Pewnie zapłaci kasę kretacz deweloper
  • ~Julka
    (2019-02-08 15:27)
    Żeby kaczka nie wiem co powiedziała to i tak jej nie wierzę, wystarczy to czego posluchalam
  • ~Kazkot
    (2019-02-08 15:01)
    Opozycja jest elementem skutecznej demokracji ,ale w Polsce jest cos zupelnie innego,partia rzadzaca nie musi na sile zabiegac o popularnosc i poparcie, bo tzw.opozycja pracuje ciezko na jej rzecz.Tak durne i nie wiarygodne programy wierchuszki z jednej strony, i ich elektorat, albo poplecznicy szamotajacy sie w szukaniu czegos aby dowalic ( patrz wpisy powyzej) ,z drugiej , sprawiaja ze PiS wrasta w trwala sile.Powinna powstac lewicowa opozycja w ramach tej partii i zagospodarowac neutralny elektorat, a was zacietrzewionych nieukow ,odeslac do niechlubnej historii.
  • ~Kalder
    (2019-02-08 14:50)
    Będzie bicie piany przez weekend - co powie, co powie, co powie, co powie - a potem nie powie nic istotnego
  • ~zaskoczeni...
    (2019-02-08 14:48)
    a co,bedzie slychac trzask pekania tego krysztalu uczciwosci
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki, anahoreta
    (2019-02-08 14:43)
    P Płacz narodzie polski! Jeśli o współpracę z ochydną komunistyczną bezpieką, pederastię czy ipsację posądzany jest komunista, lieberał. kaundelista, to można przejść nad tym do porządku dziennego.Ale jeżeli nasi ludzie, kiedyś zażarci bojownicy o sprawę teraz staruszkowie, sadzą na stojąco kobiety występne, kąbinują i organizują budowy, płacą swoim "asystentkom" po kilkadziesiąt tysięcy, podejrzewani są o bycie AGENTAMI (jak popatrzymy na p. Kujde to nasuwa się powiedzenie - jaki kraj taki Bond) to zgroza człowieka ogarnia, hej!
  • ~Klarenbachuś
    (2019-02-08 14:32)
    Pani Mazurek ,Pani mazurek dlaczego każdą swą wypowiedzią nakłada Pani na szyję gruby sznurek?
  • ~xxxx
    (2019-02-08 14:23)
    I ona myśli ,że ktoś w te bzdury uwierzy ? O święta naiwności!!!
  • ~wyjasnienie
    (2019-02-08 14:18)
    To nie jest to, na co to wyglada. Prawnie jednak wszystko OK i to swiadczy o nieskazitelnosci.
  • ~Telegram
    (2019-02-08 14:17)
    Prezes niewinny stop prezes o niczy nie wiedzial stop prezes bedzie rzadzil do u s r a n e j smierci stop nihil novi stop narodzie szczesliwy stop ciesz sie stop

Może zainteresować Cię też: