Mazurek: Prezes PiS zabierze głos w sprawie taśm. Zostaniecie mile zaskoczeni informacją, którą usłyszycie

| Aktualizacja:

Nigdy nie było związków finansowych między PiS a spółką Srebrna; próba dyskredytowania Jarosława Kaczyńskiego i naszej formacji nie ma uzasadnienia - tak rzeczniczka PiS Beata Mazurek odniosła się w piątek do kolejnych publikacji "Gazety Wyborczej" ws. spółki Srebrna.

wróć do artykułu
  • ~Atak na misia
    (2019-02-08 13:05)
    Kłamcy, kłamcy po trzykroć kłamcy...
  • ~piro
    (2019-02-08 13:08)
    Kaczyński odchodzi na emeryture ?! Nigdy więcej go nei zobaczmy ? Jestem bardzo, bardzo mile zaskoczony. Szacunek Prezesie, tak trzeba było zrobić już dawno.
  • ~xxl
    (2019-02-08 13:10)
    Prezes ma dużo czasu żeby wymyślić jakieś pokrętne tłumaczenia , afera rozlała się na cały kraj i już tego pod dywan nie zamiecie .
  • ~RABII
    (2019-02-08 13:12)
    Ala ma kota !!
  • ~sic.
    (2019-02-08 13:13)
    Ooo Mazurek zapowiada dalszeklamstwo i przekret Kaczynskiego , w PiSie nic nowe ... lgarstwo , klamstwa to wasz sposob na polityke i oglupianie polakow.
  • ~Jaro
    (2019-02-08 13:14)
    Zapłaci ?!
  • ~Ed
    (2019-02-08 13:28)
    Mazurek afera Srebrna pokazała nam Polakom mechanizm postawania kasty oligarchów powiązanych z partią PiS. Upartyjnienie służb specjalnych oraz ich wykorzystywanie do celów partyjnych.
  • ~Nim
    (2019-02-08 13:28)
    Jak oni w tym pisie dobierają te kobiety, że wszystkie takie pikne inaczej. Castingi jakieś robią czy co?.
  • ~Karmen
    (2019-02-08 13:29)
    Spółkę Nuneaton chyba powołał niejaki Tusk a bliźniaki buduje niejaki Palikot a o wszystkim opowie nam we wtorek niejaki Kukiz , jak mu Biedroń napisze co ma powiedzieć. Jasne ?. JASNE .
  • ~Parys
    (2019-02-08 13:30)
    Już wiem! ZAPŁACI!
  • ~Napięcie już coś rośnie ?
    (2019-02-08 13:30)
    Napięcie coś rośnie ? Ale co może urosnąć na takim pięcie ? Prezes obwieści, że planuje zbiórkę publiczną zachęcony wzorem kibiców Wisły na zapłatę długów za projekt wieżowców Srebrna 16. Prezes ma też jeszcze wariant zapasowy i obwieści, że wysyła tego Austriaka do Torunia. Może ten Austriak będzie miał cokolwiek na swój własny wkład początkowy, da wkład na początek, wtedy ojciec mu powie *Bóg Zapłać* i może się zdarzy cud ? Może Bóg będzie miał te jakieś 1,5 miliona przy sobie i je zrzuci albo ześle ? Gorzej będzie jak Bóg spuści mu mannę z nieba za te 1,5 miliona... Ale może Austriak by wyzionął ducha i sprawa by się sama rozwiązała z boską pomocą. Prezes też obwieści, że nie wyśle Austriaka do Donalda Tuska, bo tamten może mieć jeszcze dojście do ośmiorniczek i jakby zrzucił PISowi na głowy te ośmiorniczki za 1,5 mln zlotych, to PIS by wyglądał jak JEDNA WIELKA OŚMIORNICA do czego dopuścić nie można przed wyborami, bo Prawica musi się Zjednoczyć /najlepiej przy Kasie ?/
  • ~Przes
    (2019-02-08 13:41)
    Oj Srebrna i pomysł na miliard. A ilu my mamy patriotow na liście 100 najbogatszych. Jakie spolki prywatne to własność patriotow?
  • ~Lutekkk
    (2019-02-08 13:45)
    Ja bede tylko wtedy mile zaskoczony, jak prezes poda sie do dymisji! O, daj Boze, daj Boze!
  • ~Babciajaga
    (2019-02-08 13:48)
    Kot Alik nie zyje! To nam Kaczynski powie!
  • ~miś
    (2019-02-08 13:50)
    Będzie trzecia wieża.
  • ~krzyhoo1
    (2019-02-08 13:55)
    Sztab macherów od politycznej ściemy zakończył pracę, formułki politycznego bełkotu wykute na pamięć, przekazy dnia wbite we łby "Misiewiczów". Już byli gotowi, a tu sam IPN odpalił TW Ryszarda ze Srebrnej i Wielki Deweloper nie ma żadnego apetytu na konfrontację z mediami :))))
  • ~Pradziad
    (2019-02-08 13:56)
    Olaboga, juz tak jestem podekscytowany, juz ledwie dycham, puls 150. Jezus, Maryja i Jozef, co to bedzie, co to bedzie? No taki nas trzymaja w napieciu, olaboga! Mam nadzieje, ze tej niespodzianki doczekam, Jezus.....
  • ~rychu
    (2019-02-08 14:01)
    co Jarek moze powiedziec ??!!!!! to wszystko to "oni", jego wrogowie i wrogowie dobrej zmiany, no i oczywiscie wina Tuska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeciez nie powie ze biegal po archiwach razem z Walesa - Lechu szukal kwitow na siebie, a Jarek na wszystkich dookola !!!! "Ryszard" zaszedl tak daleko i rzadzil najwieksza skarbonka sekty Jareczka, bo Jarek mial go na haku !!!!!!!!!!! i tak jest ze wszystkimi zarzadzajacymi pieniedzmi sekty Jareczka !!!!!! on przeciez nikomu nie ufa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Nie, ja jestem Be ...
    (2019-02-08 14:10)
    Hitchcock ? Alfred, to ty ?
  • ~wizerunek prezesa
    (2019-02-08 14:12)
    Czy ktos spodziewal sie innej odpowiedzi? On bedzie rzadzil jednoosobowo Polska a rownoczesnie bedzie twierdzil, ze jest tylko zwyklym poslem. Przeciez to prawda. Ktos powie: Przykazan Boskich przeciez nie lamie. A co jest z jego moralnoscia? Moralnosc pani Dulskiej. Trudno isc przez zycie tylko z Przykazaniami Boskimi ale bez sumienia. Kto podejmuje decyzje ten rzadzi (nawet jesli nie prawnie) i za swoje decyzje musi ponosic moralna odpowiedzialnosc a nie za to ze jest szefem na papierze. Podejmowanie decyzji i zrzucanie odpowiedzialnosci na zarzad jest niemoralne.