Mazurek: Prezes PiS zabierze głos w sprawie taśm. Zostaniecie mile zaskoczeni informacją, którą usłyszycie

| Aktualizacja:

Nigdy nie było związków finansowych między PiS a spółką Srebrna; próba dyskredytowania Jarosława Kaczyńskiego i naszej formacji nie ma uzasadnienia - tak rzeczniczka PiS Beata Mazurek odniosła się w piątek do kolejnych publikacji "Gazety Wyborczej" ws. spółki Srebrna.

wróć do artykułu
  • ~Nim
    (2019-02-08 13:28)
    Jak oni w tym pisie dobierają te kobiety, że wszystkie takie pikne inaczej. Castingi jakieś robią czy co?.
  • ~Pradziad
    (2019-02-08 13:56)
    Olaboga, juz tak jestem podekscytowany, juz ledwie dycham, puls 150. Jezus, Maryja i Jozef, co to bedzie, co to bedzie? No taki nas trzymaja w napieciu, olaboga! Mam nadzieje, ze tej niespodzianki doczekam, Jezus.....
  • ~Napięcie już coś rośnie ?
    (2019-02-08 13:30)
    Napięcie coś rośnie ? Ale co może urosnąć na takim pięcie ? Prezes obwieści, że planuje zbiórkę publiczną zachęcony wzorem kibiców Wisły na zapłatę długów za projekt wieżowców Srebrna 16. Prezes ma też jeszcze wariant zapasowy i obwieści, że wysyła tego Austriaka do Torunia. Może ten Austriak będzie miał cokolwiek na swój własny wkład początkowy, da wkład na początek, wtedy ojciec mu powie *Bóg Zapłać* i może się zdarzy cud ? Może Bóg będzie miał te jakieś 1,5 miliona przy sobie i je zrzuci albo ześle ? Gorzej będzie jak Bóg spuści mu mannę z nieba za te 1,5 miliona... Ale może Austriak by wyzionął ducha i sprawa by się sama rozwiązała z boską pomocą. Prezes też obwieści, że nie wyśle Austriaka do Donalda Tuska, bo tamten może mieć jeszcze dojście do ośmiorniczek i jakby zrzucił PISowi na głowy te ośmiorniczki za 1,5 mln zlotych, to PIS by wyglądał jak JEDNA WIELKA OŚMIORNICA do czego dopuścić nie można przed wyborami, bo Prawica musi się Zjednoczyć /najlepiej przy Kasie ?/
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki, anahoreta
    (2019-02-08 14:43)
    P Płacz narodzie polski! Jeśli o współpracę z ochydną komunistyczną bezpieką, pederastię czy ipsację posądzany jest komunista, lieberał. kaundelista, to można przejść nad tym do porządku dziennego.Ale jeżeli nasi ludzie, kiedyś zażarci bojownicy o sprawę teraz staruszkowie, sadzą na stojąco kobiety występne, kąbinują i organizują budowy, płacą swoim "asystentkom" po kilkadziesiąt tysięcy, podejrzewani są o bycie AGENTAMI (jak popatrzymy na p. Kujde to nasuwa się powiedzenie - jaki kraj taki Bond) to zgroza człowieka ogarnia, hej!
  • ~Ed
    (2019-02-08 13:28)
    Mazurek afera Srebrna pokazała nam Polakom mechanizm postawania kasty oligarchów powiązanych z partią PiS. Upartyjnienie służb specjalnych oraz ich wykorzystywanie do celów partyjnych.
  • ~miś
    (2019-02-08 13:50)
    Będzie trzecia wieża.
  • ~Lutekkk
    (2019-02-08 13:45)
    Ja bede tylko wtedy mile zaskoczony, jak prezes poda sie do dymisji! O, daj Boze, daj Boze!
  • ~wizerunek prezesa
    (2019-02-08 14:12)
    Czy ktos spodziewal sie innej odpowiedzi? On bedzie rzadzil jednoosobowo Polska a rownoczesnie bedzie twierdzil, ze jest tylko zwyklym poslem. Przeciez to prawda. Ktos powie: Przykazan Boskich przeciez nie lamie. A co jest z jego moralnoscia? Moralnosc pani Dulskiej. Trudno isc przez zycie tylko z Przykazaniami Boskimi ale bez sumienia. Kto podejmuje decyzje ten rzadzi (nawet jesli nie prawnie) i za swoje decyzje musi ponosic moralna odpowiedzialnosc a nie za to ze jest szefem na papierze. Podejmowanie decyzji i zrzucanie odpowiedzialnosci na zarzad jest niemoralne.
  • ~xxl
    (2019-02-08 13:10)
    Prezes ma dużo czasu żeby wymyślić jakieś pokrętne tłumaczenia , afera rozlała się na cały kraj i już tego pod dywan nie zamiecie .
  • ~sic.
    (2019-02-08 13:13)
    Ooo Mazurek zapowiada dalszeklamstwo i przekret Kaczynskiego , w PiSie nic nowe ... lgarstwo , klamstwa to wasz sposob na polityke i oglupianie polakow.
  • ~Klarenbachuś
    (2019-02-08 14:32)
    Pani Mazurek ,Pani mazurek dlaczego każdą swą wypowiedzią nakłada Pani na szyję gruby sznurek?
  • ~piro
    (2019-02-08 13:08)
    Kaczyński odchodzi na emeryture ?! Nigdy więcej go nei zobaczmy ? Jestem bardzo, bardzo mile zaskoczony. Szacunek Prezesie, tak trzeba było zrobić już dawno.
  • ~Jaro
    (2019-02-08 13:14)
    Zapłaci ?!
  • ~Atak na misia
    (2019-02-08 13:05)
    Kłamcy, kłamcy po trzykroć kłamcy...
  • ~RABII
    (2019-02-08 13:12)
    Ala ma kota !!
  • ~Karmen
    (2019-02-08 13:29)
    Spółkę Nuneaton chyba powołał niejaki Tusk a bliźniaki buduje niejaki Palikot a o wszystkim opowie nam we wtorek niejaki Kukiz , jak mu Biedroń napisze co ma powiedzieć. Jasne ?. JASNE .
  • ~Kazkot
    (2019-02-08 15:01)
    Opozycja jest elementem skutecznej demokracji ,ale w Polsce jest cos zupelnie innego,partia rzadzaca nie musi na sile zabiegac o popularnosc i poparcie, bo tzw.opozycja pracuje ciezko na jej rzecz.Tak durne i nie wiarygodne programy wierchuszki z jednej strony, i ich elektorat, albo poplecznicy szamotajacy sie w szukaniu czegos aby dowalic ( patrz wpisy powyzej) ,z drugiej , sprawiaja ze PiS wrasta w trwala sile.Powinna powstac lewicowa opozycja w ramach tej partii i zagospodarowac neutralny elektorat, a was zacietrzewionych nieukow ,odeslac do niechlubnej historii.
  • ~rychu
    (2019-02-08 14:01)
    co Jarek moze powiedziec ??!!!!! to wszystko to "oni", jego wrogowie i wrogowie dobrej zmiany, no i oczywiscie wina Tuska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeciez nie powie ze biegal po archiwach razem z Walesa - Lechu szukal kwitow na siebie, a Jarek na wszystkich dookola !!!! "Ryszard" zaszedl tak daleko i rzadzil najwieksza skarbonka sekty Jareczka, bo Jarek mial go na haku !!!!!!!!!!! i tak jest ze wszystkimi zarzadzajacymi pieniedzmi sekty Jareczka !!!!!! on przeciez nikomu nie ufa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Parys
    (2019-02-08 13:30)
    Już wiem! ZAPŁACI!
  • ~Telegram
    (2019-02-08 14:17)
    Prezes niewinny stop prezes o niczy nie wiedzial stop prezes bedzie rzadzil do u s r a n e j smierci stop nihil novi stop narodzie szczesliwy stop ciesz sie stop

Może zainteresować Cię też: