Kaczyński o taśmach: Teza, że ta sprawa ma związek z ustawą o partiach, to bezczelna manipulacja

| Aktualizacja:

Nie ma żadnych relacji finansowych pomiędzy fundacją a partią, to dwie oddzielne instytucje; poseł i szef partii ma prawo być szefem rady fundacji - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla tygodnia "Sieci", którego fragmenty opublikowano na portalu wPolityce.pl.

wróć do artykułu
  • ~Jawor
    (2019-02-12 12:37)
    "Wiosna" was na wiosnę pogodzi,a potem jesienia zamrozi,ale wyjście z sytuacji jest.Przestańcie szczerzyc na siebie kły i od czasu do czasu puknijcie się raz w głowę i raz w piersi.
  • ~ulisse
    (2019-02-12 12:27)
    narobić długów i umorzyć na koszt podatnika - oddaj kasę po PC i FOZZ mały złodzieju i krętaczu! onowić śledztwo w sprawie śmierci Michała Falzmanna, Waleriana Pańki, Anatola Lawinę - ludzi którzy próbowali dojść prawdy!
  • ~bronic prezesa
    (2019-02-12 12:17)
    on jeszcze głosu nie zdąży zabrac, a juz Mazurek, Morawiecki i inni staja w jego obronie, to królewski dwór, nadprezydent...
  • ~Poldi
    (2019-02-12 09:08)
    Najwiekszym manipulatorem ciemniakow jest Kaczynski. Pytam , skad ta magia? On tak dziala na ciemny narod jak magik, czarodziej, on ciemnote hypnotyzuje. Oni wierza w niego jak w Boga.
  • ~sic.
    (2019-02-12 07:16)
    Do kied& Kaczynski i PiS beda w zywe oczy kpic z Polski, prawa, ???? Kaczynski sie skompromitowal do granic mozliwosci, bardziek juz nie mzna. Jest zlodziejem, oszustem - tyko czlowiek o watpliwym poczuciu moralnosci moze go popierac.
  • ~Vox Populi
    (2019-02-11 18:07)
    Santo Subito !
  • ~rumor xyz
    (2019-02-11 17:57)
    To jest dobre.Pierwszy manipulant RP,krytykuje manipulantów.Co na to Mazurek?.
  • ~gorszy sort
    (2019-02-11 14:09)
    Karle, bezczelnie i świadomie wraz ze swoją mafią rozp....... mój kraj. Człowieczku, kim (czym) ty jesteś? To co czynisz staje się zbrodnią przeciwko mojemu Narodowi. W cywilizowanym świecie (nie sterroryzowanym przez oszalałych z nienawiści do polskości fanatyków) dawno by się rozprawiono z tobą i z twoimi lizusami.
  • ~czekam na efekty
    (2019-02-11 09:24)
    Pnie Jarosławie to pana stwierdzenie jest próbą manipulacji umysłami moherowymi orz typu toruńskiego można stwierdzić bez większego rydzyka .Czekam na większy kaliber oskarżeń ,że to Tusk prowadził rozmowy w masce Kaczyńskiego Jarosława kupionej w lecie nad Bałtykiem jako zabawka ?
  • ~okradziony z emerytury były funkcjonariusz kontrwywiadu
    (2019-02-10 20:50)
    Są w Ojczyźnie rachunki krzywd, których obca dłoń nie przekreśli...
  • ~Latarnik
    (2019-02-10 20:04)
    Bezczelną manipulacją było kolaborowanie PiS i PO w odwaleniu fikcji dezubekizacji. Przekrt polegał na tym, że wszystko zwalili na niskich podwładnych ze służb specjalnych. Jeszcze bezczlniejsza manipulacja z wykorzystanie propagandy, kłąmstw i oszczerstw było powtórzenie tego na tych samych ludziach w 2016 roku.
  • ~GRU
    (2019-02-10 12:17)
    """BEZCZELNA MANIPULACJA""" Takiego KOMBINATORA MATKA POLSKA NIE MIALA!!! BYLI rozni,ale ten ROBI w SPOSOB OFICJALNY!!!
  • ~krystek
    (2019-02-10 09:43)
    tak myslicie ze prezesa zniszczy po ale grubo mylicie sie ,bo tasmy po byly przeciwko spoloczenstwu jak nas okradano to macie krotka pamiec , na podwyszki nie bylo pieniedzy ,ale dlanich tak prosze sprawdzic jakie oni maja majatki kosztem nas ludzi ciazko pracujacych aprezes was nie okradl takjak po ipsl zacznicie myslec a nie co wam media narzuca czlowieka mozna zniszczyc ale niepokonac
  • ~OMG
    (2019-02-10 09:16)
    rzecz jasna, to jest sprawa pana Kaczyńskiego, czy mówi prawdę, tak jak bratu, matce, wynajętym dziennikarzom, czy tym wszystkim partyjnym karierowiczom i oportunistom...
  • ~Git888
    (2019-02-10 07:51)
    Panie Jarku cyganisz pan ! Może pokaz moi kogoś komu bank proponują za złotówkę ! A może pożyczkę 300 milionów ?
  • ~ARR
    (2019-02-09 21:00)
    No Jarek, ale ja Ci nie wierzę ... nie jestem emerytem
  • ~JGK
    (2019-02-09 20:51)
    Żaden człowiek, żaden polityk w Polsce nie był oblewany takim stekiem nienawiści, przemysłu pogardy, pomówień, obśmiewania, że nie wie n.p. na której półce stoi cukier, itd., jak Jarosław Kaczyński. Podobnie jego brat Lech, czy św. pamięci mecenas Olszewski, i w ogóle cała formacja. DLACZEGO? Ponieważ stoi/stali i stoją w poprzek patriotycznym inaczej.
  • ~eko
    (2019-02-09 20:47)
    To jest skierowane do "ciemnego ludu", i ciemny lud to kupi. Bo to tak jakby ksiądz proboszcz mówił.
  • ~Johny
    (2019-02-09 20:43)
    łżesz mafiosi z partii pisuarów.!!!!!.Będziesz siedział.!!!!!
  • ~Jaro
    (2019-02-09 20:36)
    Co to jest miliard dla człowieka, który za 1 zł kupuje bank? Mokry kapiszon, mysi bobek,..., nic. A dla emeryta?

Może zainteresować Cię też: