Kaczyński o taśmach: Teza, że ta sprawa ma związek z ustawą o partiach, to bezczelna manipulacja

| Aktualizacja:

Nie ma żadnych relacji finansowych pomiędzy fundacją a partią, to dwie oddzielne instytucje; poseł i szef partii ma prawo być szefem rady fundacji - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla tygodnia "Sieci", którego fragmenty opublikowano na portalu wPolityce.pl.

wróć do artykułu
  • ~seneka
    (2019-02-09 13:58)
    Wielki Deweloper ,miał być Ojcem Narodu, a został Ojcem Chrzestnym.
  • ~zin
    (2019-02-09 14:09)
    czlowieku dlaczego klamiesz caly zarzad Srebnej to slupy to ty podejmujesz decyzje w tej spolce Dlacxzego to ty prowadziles negocjacje z austriakiem
  • ~Dziadziu
    (2019-02-09 14:09)
    Kaczynski moze wszystko, bo kim to on jest? Acha, prezesem partii. Prezes PZPR tez mogl wszystko, czyli wedlug dobrej starej polskiej tradycji, prezes wszystko moze! A kto mu zabroni? Ciemny narod stoi za nim murem!
  • ~Lutekkk
    (2019-02-09 14:11)
    Dymisja i kula w leb, tak bylo kiedys, jak politycy jeszcze mieli honor!
  • ~sic.
    (2019-02-09 14:12)
    Oczywiscie nie ma sprawy, nie ma tematu, wszystko jest manipulacja, to oszczerstwa ... nie ma czym glowy zawracac ... Kim jest Laczynski kazdy wie - ... okazal sie lajdakiem, cyganem a z prawa i sprawiedliwosci zostala tylko nazwa. Tego Polacy juz nie wybacza.
  • ~39marpik
    (2019-02-09 14:13)
    Jeżeli złapią cię za rękę, wyprzyj się ręki. To główna zasada działania Jarosława w polityce.
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-02-09 14:15)
    A ja popieram K-Towers ! Niech Warszawa pięknieje i ludziom niech się żyje dostatniej.
  • ~+ kwa
    (2019-02-09 14:15)
    rodzinna, komunistyczna, SB-kowsko propagandowa tradycja odwracac kota ogonem
  • ~SeventySeven
    (2019-02-09 14:16)
    Panie Kaczyński i do kogo ta mowa, tu nie chodzi o to kto ma rację! Tu nasza jest naczalna zasada odsunonć was od korytka, za my som odstawione, w sumnie to my tyż możemy dać Polakom co chcom ale korytko musi być nasze i tylko nasze czyli PO=lackie !
  • ~porucznik Precz
    (2019-02-09 14:17)
    Tchórz, kłamca, oszust, homoś, a zwłaszcza rosyjski agent po matce (i po biologicznym tacie Wilhelmie Świątkowskim).
  • ~czarny
    (2019-02-09 14:19)
    Ludzie sluchajacy "opozycji" sa tak malo inteligentni a na domiar zlego manipulowani przez nich, ze wystarczy nazwisko Kaczynski i juz widza w tym afere
  • ~Tak chyba jest
    (2019-02-09 14:20)
    Jaroslaw Kaczynski to tchurz i sprytny kretacz. Jak juz wiemy nigdy nie bierze na siebie odpowiedzialnosci (od tego ma slupy) a jedoczesnie o wszystkim chce decydowac w zyciu polityczny jak i prywatnym. Pod egida Srebrna ( jego wlasna firma zarzadzana przez slupy), finansuje swoje potrzeby (ochraniarze) i swojej partii (ludzie tej partii). Kazdy wydatek tej firmy z pewnoscia sam kontroluje i nigdy nie dopusci aby oslabic majątek firmy! Przez sprzyjajace mu okolicznosci i wlasny spryt (kupuje ludzi) zdobyl na tyle wladzy aby w swej proznosci zbudowac sobie i bratu dwie wieze, ktore maja zdominowac cala Warszawe (mania wielkosci). Finansowaniem tego przedsiewziecia mial poniesc panstwowy bank (PKO) , ktory on oczywiscie kontroluje przez swoich ludzi. Do tego zatrudnil zpokrewnionego z nim dewelopera Austryiaka. Plan budowy chyba byl taki: Austriak otwiera wlasna firme w Polsce na podstawie umowy z prezesem. Ta firma nie jest mu potrzebana, zaklada ja tylko dlatego aby wziela na siebie kredyt z banku a nie spolka Srebrna. Jednoczesnie rewizir Kaczynskiego moze kontrolowac jej wydatki. W wypadku ekonomicznych problemow Srebrna nie odpowiada. Po zakonczeniu budowy kredyt z banku przejmuje Srebrna (gwarancja bankowa wybudowany wiezowiec) a Austrijak dostaje b. Dobra zaplate. Jest on bardzo zaangazowany widzi duzy zysk i wierzy w gwiazde prezesa a prezes jak zwkle steruje projekt z tylnego siedzenia. Niestety, prezes jeszcze nie ma tej pelnej wladzy aby uzyskac WZ-ke i ze strachu ze moze stracic wladze zatrzymuje projekt. Austriak wylozyl wlasne pieniadze i chyba zaplacil VAT i chce miec te pieniadze z powrotem plus wlasny zarobek. Dla Srebrnej (PREZESA) to duza suma, ktorej Kaczynski sie niespodziewal i dlatego kreci !
  • ~frankowicz
    (2019-02-09 14:41)
    Półtora roku trwał proces budowania na serio 2 wież, kierowany przez Uczciwego Developera. W zaciszu, cichcem, w tajemnicy, można by powiedzieć w gronie rodzinnym i partyjno - srebrnym. Tak żeby brońbosze Suweren się nie skapował. Bo plany były takie, żeby wieże wystrzeliły już po wyborach i to tych do sejmu. A wtedy to Suweren mógłby ......iść do sądu, na Berdyczów.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-09 14:49)
    C h u j ci w D u p e
  • ~antyPiterek
    (2019-02-09 15:01)
    W zamian za pomoc w oswobodzniu Wiednia i wyzwolenia Austrii od Trukow, Austryjacy przyslali delopera ktory mial postawic w Waszwie dwie wieze, zeby przyslonic z koleji dar Zwiazku Radzieckiego czyli Palac Kultury. No i przyslani na ze wschodu Towarzysze z partii budowy wierzowcow (WSI) z jednej strony sie nie zgodzili, i ich sojusznicy z partii holokaustników też sie nie zgodzili. Czyli na wdzięcznosc narodu Austriackiego przyjdzie nam jeszcze poczekac. Tak to jest jak sie idzie na wojne (np. jak z Iranem teraz) i sie nie mysli o wieloletnich konsekwencjach swoich dzialan Polacy
  • ~m-53
    (2019-02-09 15:01)
    seneka??? Nie, następny kapiszon. I to zamoczony. No i trzeba mieć nieźle, megalomańsko, napaprane pod sufitem by mienić się Seneką.
  • ~no coz,
    (2019-02-09 15:09)
    skoro wywiad z najniższym kryształowo uczciwym prezesem zamieszczają Sieci,finansowane przez Srebrna,to musi być prawda....prawda objawiona dla wyznawcow dojnej zmiany i geniuszu żoliborskiego konusa
  • ~Szyba
    (2019-02-09 15:11)
    Mały krętacz z Żoliborza wreszcie puścił bąka ....szkoda tylko że nie na temat !
  • ~z gorszego sortu
    (2019-02-09 15:18)
    kryształowo czysty poseł i szef partii J.Kaczynski robi suwerena w miękkiego chu...a suweren się cieszy i popiera dojna zmiane….narodzie,bohaterski narodzie polski,kiedy zrozumiesz,ze nie ma Polski bez demokracji,wolnosci słowa,wolnosci mediów,bez wolnych sadow,ze obecnie mamy państwo wyznaniowe rządzone wespol z partia złodziei przez chciwy kosciol...obudz się narodzie,poki nie jest za pozno
  • ~Olska
    (2019-02-09 15:18)
    Cała Polska z was się śmieje komuniści i złodzeje.

Może zainteresować Cię też: