Pyta, czy jest na sali narodowiec. Ludzie w śmiech. Biedroń: Nie śmiejcie się, tak się buduje wspólnotę

| Aktualizacja:

Lider partii Wiosna Robert Biedroń uważa, że prokuratura powinna być niezależna i trzeba oddzielić prokuraturę od ministerstwa sprawiedliwości. Zapowiada, że będzie to jedna z pierwszych decyzji, jeśli Wiosna wejdzie do Sejmu.

wróć do artykułu
  • ~Polon
    (2019-04-01 13:02)
    Pokaz co poza nadstawianiem zrobiles miernoto dla Slupska?
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-02-11 18:56)
    Do trzech razy sztuka : Palikot, Petru, Biedroń !!! Sezonowe wydmuszki towarzysza Sorosa !!
  • ~Rajbjaj kroliczek gdybaj
    (2019-02-11 17:51)
    Biedronow chłopki cię mają dość w SŁUPSKU zlikwidowałeś im Targowisko żeby nie karmili ludzi ze SŁUPSKA to coś w stylu MANDURU z WENEZELI
  • ~Jerzy1208
    (2019-02-11 17:41)
    No nie, następny oszołom. A jakie obietnice: aborcja na rządanie (na rządanie to może być przystanek autobusowy). Obiecuje gruszki na wierzbie, złote góry. Kiełbasa wyborcza wręcz ocieka tłuszczem. Brawa dla tych co na niego zagłosują, bo ja nigdy. Do wariatkowa z pajacem.
  • ~PiS konstytucja
    (2019-02-11 12:53)
    Skąd wziął się PIS? A la polityka a la biedronia
  • ~Hej animusz żywota wabik
    (2019-02-11 12:39)
    Przestawianie mebli, chorobowe
  • ~mariolka
    (2019-02-11 10:01)
    Pompowanie tego fircyka idzie w najlepsze. A wkrótce znajdzie się tam, gdzie dziś jest palikociarnia a za chwilę będzie nowośmieszna.
  • ~Barbara
    (2019-02-11 08:26)
    Mamy następnego mąciciela, który chce zmieniać Polskę. Jaka siła jest w gębie u ludzi, którzy się pchają do koryta. Mówią co im ślina na język przyniesie ,byle ogłupić Naród. Niczego dobrego się po Biedroniu nie spodziewam, jedynie większego zamieszania. Przypuszczam, że tylko lewacy, zboczki i nieudacznicy się do niego przyłączą. Porządny Polak tę sodomę będzie omijał z daleka.
  • ~Jutro
    (2019-02-11 07:00)
    Nigdy nie głosowałem w życiu (ur. 84) bo obojętnie mi czy ta albo tamta swinia przy korycie ale na biedronia mnie kusi aby pójść na wybory
  • ~Aha!
    (2019-02-11 06:11)
    Po tym artykule nie mam już wątpliwości że tzw Partia Pruska stawia na Biedronia. Dziękuję za jasny sygnał der dziennik.
  • ~klapa pod gierloza.
    (2019-02-11 05:07)
    e tam a u nas wkolo gierlozy jest teraz + 3 C. W tygodniu planowalismy Walentynki. Chlopaki na robotach.Paru bylo na swieta . Teraz ostatni dostal telefon od Bosa. Winogrona sie polozyly, czy cos tam trzeba z galeziami zrobic. pusto bedzie. Walentynki mialy byc a wyszla klapa.
  • ~nie zmienia sie konia w podrozy, i nie wypozyca kobyl zarod
    (2019-02-11 02:36)
    ludzi zaceli wstawac z kolani i sybciej zaglosujo za kotem kaczora/ Sorka/, anizeli na pociongi w fazie projektowania, ktorech nikt nie widzial na ocy, i w dodatku nisko podwozonce, za wysoko oplato, bez taryfy ulgowej, Z vatem w dodatku,
  • ~Władysław Cichy
    (2019-02-11 01:41)
    Obietnic pełny wór ! Biedroń wiesz że Pis radzi sobie z gospodarką ! Ty nie dasz rady a wiesz dlaczego? ,bo to nie jest twoim priorytetem.Polska nie może tracić czasu na wojne z kościołem,problemami seksualnymi itd. Rozumiesz? Nie mamy na to czasu.
  • ~sandzior
    (2019-02-11 00:43)
    Biedroń oczywiście odbierze nieco KO - to nieuniknione, ale bez większego znaczenia. Nawet lepiej - o ile wejdzie do Sejmu. Ważne że odbierze tez trochę PiSowi i Kukizowi - co również nieuniknione, a co ważniejsze - ma szansę zmobilizować ****************** która normalnie nie poszłaby do wyborów wcale. W efekcie PiS będzie mia pozamiatane - a o to przecież chodzi aby pozbyć się tego pisowskiego raka. Jak zdrowie będzie - to wszystko będzie!
  • ~toja
    (2019-02-10 22:14)
    żałosne - tylko o przytulaniu między facetami.
  • ~krasnal
    (2019-02-10 22:11)
    Boćki polskie ponoc przynoszą dzieci ,a kobieta niczym nie rozni sie od mezczyzny.
  • ~Przes
    (2019-02-10 22:00)
    Przedszkola zlobki podwyzki to elementy programu nacjonalistycznego.
  • ~Aniaaa
    (2019-02-10 21:41)
    Masowane było dzisiaj jelito grube ?
  • ~Roderyk.
    (2019-02-10 19:46)
    Wiosna wiosna i po wiośnie . Ot i co.
  • ~VanTrol
    (2019-02-10 19:38)
    Kolejny Syf. Jak żyć premi...e ? Nie da się, mózg się broni, oczy pękają, serce pęka. To męka.

Może zainteresować Cię też: