Szef PiS: Dwie wieże miały finansować Instytut Kaczyńskiego. Padały propozycje, by były tam litery "JK" czy "LK"...

| Aktualizacja:

Na taśmach, publikowanych przez "Gazetę Wyborczą", nie ma przekleństw, nie ma omawiania nielegalnych działań, nie ma korupcji - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem "Sieci". To nie narusza mojego wizerunku; muszę jednak prostować te wszystkie kłamstwa i sugestie - dodał.

wróć do artykułu
  • ~tak...
    (2019-02-11 07:22)
    Po pierwsze, nie pożyczałam żadnego garnka, po drugie, w garnku była wielka dziura, po trzecie, ugotowałam w nim zupę i garnek już dawno oddałam ...
  • ~Mik
    (2019-02-11 07:25)
    Tow Jarosławie nie kłamcie, z uszu wam dym idzie. Nawet wasz wierny ciemny lud przestaje wam wierzyć. Wasz czas się skończył na śmietnik historii.
  • ~fdg
    (2019-02-11 07:33)
    Do sejmu nie chce mu się chodzić a developerkę prowadzić to tak. PiS powinien oddać wszelkie dotacje partyjne bo ma interes na boku. Na zagrabionym partyjnym majątku chce budować przechowalnię z której finansowane mają być pisowskie media, chociaż PC sprzedało za granicę Express Wieczorny. Nie wiem czy Lech Kaczyński byłby szczęśliwy gdyby wiedział że fundację powstałą z paru złotych JK za pieniądze z BPH (z jednoczesną umową najmu która powodowała że kilkanaście lat PC się uwłaszczyło). Drugi krok miał być taki sam - Bank Pekao SA miał sfinansować i zapewne wynając powierzchnie. Takich samograi bez polityki się nie da zrobić. Wokół krecili się ludzie z danego systemu. Morał z tej bajki jest taki - Nie pouczaj facet ludzi o moralności, uczciwości i walce z danym systemem,
  • ~Pradziad
    (2019-02-11 07:38)
    To tasmy sa manipulowane? To nie Kaczynskiego glos na tasmach. No to sromota!. Naszego nieskazitelnego , prawego i sprawiedliwego ojca wszechmocnego probuja okalac? No jestem oburzony!
  • ~Kasia
    (2019-02-11 07:38)
    UB ecja wszystkiego się lapi byle by tylko trochę zaszkodzić PIS.
  • ~Artur
    (2019-02-11 07:44)
    Już my cię wyprostujemy w wyborach. 40 mln. Łapówki. 65 tysięcy pobory w Nbp. Dwa wieżowce w budowie. Nam się to należało. Takich złodziei jak pis nigdy nie było.
  • ~jakos to dziwne,
    (2019-02-11 07:47)
    ze z mokrego kapiszona zapalilo się pod kryształowo uczciwym siedzeniem posla bez zadnego trybu
  • ~fizolof
    (2019-02-11 07:49)
    Majstrzy od prostowania tego co nie pogięte...
  • ~cokroktopisieafery iSKOKinakasęPKO
    (2019-02-11 07:49)
    yhyyy, musi prostować - przed wyborami ? Byle do wyborów. Po wyborach inwestycja ruszy gazem, bo biznes to biznes, nie znosi czekać, kiedy jest normalny, a kiedy jest nienormalny, to tym bardziej. Projekt też musi w końcu być zapłacony. Jak to jest ze znajomością biznesu, jeśli na tym prezes się nie zna, to nie powinien rządzić kraje. Nie rządzi ? To kto rządzi ? Premierzy ? Marszałkowie ? Ojciec ? Yhyyy... Kpiny
  • ~jarek
    (2019-02-11 07:57)
    Szkoda twoich wysiłków. I tak NIKT ci już nie wierzy!
  • ~utylizowac
    (2019-02-11 07:59)
    tylko de---il sie tak moze zachowac on bedzie prostowal to co wszyscy slyszelismy ale pisielce tak wlasnie robia lza jak pies a chca zostac owieczka
  • ~Quiz
    (2019-02-11 08:05)
    Quiz: kto wierzy (łapka w górę) , ze pan Prezes, jako krystalicznie uczciwy człowiek spowoduje natychmiastowa zapłatę faktur jak ponownie wpłyną. Przecież na taśmach sam przyznawał ze robota została wykonana i wynagrodzenie się należy temu Austryjakowi :) .
  • ~buc
    (2019-02-11 08:12)
    czy ciemny lud nie kuma,jesli klamstwo to do sadu tym bardziej,ze sa jego.
  • ~hey
    (2019-02-11 08:12)
    Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha ,ale się uśmiałem !! KABARET !!!!!
  • ~Nie do wiary
    (2019-02-11 08:15)
    Do 77. Po,Po,Po,Po,po...A coz to sie tak jakasz chlopie? Pupa Cie boli? Jakis brunatny chcial cie " wyzwolic"?
  • ~Komuna 2.0
    (2019-02-11 08:28)
    Nie wiem dlaczego: Premier, Marszałkowie i inni przychodzili do mnie - Zwykłego Posła po radę. Ja o niczym nie decydowałem, nie moja wina ze jestem taki popularny - już wiadomo jak będzie wyglądało tłumaczenie w przyszłości
  • ~Fezuj
    (2019-02-11 08:37)
    Jak on śmiał w Polszeee to tylko fundacje lewackie moga funkcjonowac, co nie wystarczy fundacja Batorego!!!.
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2019-02-11 08:51)
    Pan Prezes jest wielki i skromny !
  • ~pitu pitu - kitu kitu
    (2019-02-11 08:57)
    A na Tower nr 1 będzie stać oczywiście Statua Jarosława Prawdomównego - nie pomnik, bo pomnik musiałby stać na ziemi, między zwykłymi ludźmi.
  • ~ela
    (2019-02-11 08:59)
    Te taśmy pokazały wysoką kulturę osobistą p. prezesa i uczciwość,więc o co wam chodzi?

Może zainteresować Cię też: