Szef PiS: Dwie wieże miały finansować Instytut Kaczyńskiego. Padały propozycje, by były tam litery "JK" czy "LK"...

| Aktualizacja:

Na taśmach, publikowanych przez "Gazetę Wyborczą", nie ma przekleństw, nie ma omawiania nielegalnych działań, nie ma korupcji - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem "Sieci". To nie narusza mojego wizerunku; muszę jednak prostować te wszystkie kłamstwa i sugestie - dodał.

wróć do artykułu
  • ~Francuz
    (2019-02-11 09:02)
    Najeżdżacie na Kaczyńskiego, a gdyby nie on to PEŁO zasiedliła by wam ciapatków i dalej by was okradali!!!
  • ~okrągły stół i magdalenka a nie wieżowce
    (2019-02-11 09:06)
    Partyjna Rodzina Kaczyńskich /co by to nie znaczyło w praktyce/ mogłaby postawić na Srebrnej budynek w kształcie Okrągłego Stołu. W podzięce za uwłaszczenie, za państwową darowiznę nieruchomości Skarbu Państwa na rzecz partii Kaczyńskich po Magdalence i Okrągłym Stole.
  • ~jula
    (2019-02-11 09:08)
    Patrząc na zdjęcie powyżej zadrżałam . ? Panie Jarku co za nierozsądek ,przeziębi się pan a cały PiS BĘDZIE KICHAŁ! Co robi ta asystentka o krok za prezesem ,gdzie dbałość o nasz największy skarb narodowy.
  • ~samson
    (2019-02-11 09:09)
    tak- musi sprostowac klamstwa , ktore sam na tasmach wypowiadal
  • ~head
    (2019-02-11 09:11)
    Uczciwe jest niepłacenie rachunków.
  • ~Proletariat i Socjalizm
    (2019-02-11 09:29)
    Chomeini deweloperki....
  • ~seneka
    (2019-02-11 09:36)
    Kreował się na Ojca Narodu, a wyszedł Ojciec Chrzestny. Taka deweloperka + plus emeryturka.
  • ~styi
    (2019-02-11 09:47)
    trzeba w polsce powołać instytucję prokuratora koronnego który będzie młia oboąizek w takich sprawach jak kaczyńskiego wszcązć wydajne śledztwo według procedur właśnie przeciwko takim lidziom jak kaczyński którzy z uwagi na sprawowane funkcje mąją podległe służby bo tacy ludzię są poza kontrolą cba itd tylko jak wybierać takiego prokuratora?? w wyboach powszechnych a jego kadencja maź pół roku
  • ~Jaro
    (2019-02-11 09:47)
    "nie ma przekleństw, nie ma omawiania nielegalnych działań, nie ma korupcji - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński " W metodzie "na wnuczka" też nie ma. I kasy nie ma.
  • ~greg
    (2019-02-11 09:57)
    zabrał głos :) usługusa , wazeliniarza p.Karnowskiego :) moze jakies inne pytania....
  • ~chichot na cały świat
    (2019-02-11 10:02)
    Cóż powiedzieć pan Jarosław chciał Warszawie wcisną szkaradztwo większe do od PKiN im Josifa Wisarionowicza Dzugaszwilego.Moi zdanie jest chęć zemszczenia się na Warszawie za nieuznawanie prawdy Wolskiej o powołani do państwowości przez braci z Żoliborza.
  • ~+ kwa
    (2019-02-11 10:08)
    bla bla bla kwa kwa kwa mlask mlask mlask
  • ~hydraulik patriota
    (2019-02-11 10:10)
    Ewentualne niewybudowanie K-Towers to olbrzymia strata dla Warszawy - reprezentacyjny wygląd i wiele funkcjonalnych pomieszczeń.
  • ~brodaty zenek z nart
    (2019-02-11 10:12)
    Czy można być sędzią we własnej sprawie ?
  • ~007
    (2019-02-11 10:32)
    "Może naczytał się tekstów, z których wynika, że ja tu wszystko mogę. Problem w tym, że nie było podstawy do prawnej zapłaty ". To znaczy ze WSZYSKO MOZE nawet nie placic faktur! Kretacz.
  • ~Filozof POtluczony
    (2019-02-11 10:33)
    Polska to jest taki dziwny kraj że w jej stolicy wszyscy mogą stawiać wieżowce tylko nie Polacy. O tym kto postawi wieżowce decyduje wielką Rada POstolicy i walizki kasy pod stołem.
  • ~kamieniarz
    (2019-02-11 10:38)
    Samemu sobie stawiać pomnik za życia, to trzeba mieć nas... pod sufitem.
  • ~zojka
    (2019-02-11 10:41)
    Wspaniały pomysł Jarek wstrzymał islamizacje Polski.
  • ~kacaff, strateg (wybitny)
    (2019-02-11 10:44)
    Jak komunista, lieberał, kaundelista czy koprofil upadają to jest to zrozumiałe. Ale jak nasi najlepsi ludzie, bojownicy antykomunistyczni, to zgroza człowieka ogarnia. Współczujemy Panu Prezesowi, taki Kujda tajny agent, Glapu - płacący miliony kobietom, Niesioł - sadzący kobiety występne - kiedyś waleczni bojownicy. Ale panie prezesie, gdyby wysłuchiwał Pan napomnień Ojca z nalezytym szacunkiem i posłuszeństwem to by tego nie było.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-11 10:50)
    🦆kwak

Może zainteresować Cię też: