Romaszewska o Mazowieckim i pomniku: Nie lubię go. To nie jest dobry pomysł

| Aktualizacja:

Postawienie w Warszawie pomnika byłego premiera Tadeusza Mazowieckiego nie jest dobrym pomysłem; nie lubię go - powiedziała w poniedziałek doradczyni prezydenta Zofia Romaszewska. Jej zdaniem jest za wcześnie na stawianie pomnika Mazowieckiemu, ale - dodała - może to się zmienić w przyszłości.

wróć do artykułu
  • ~Rajbjaj kroliczek gdybaj
    (2019-02-11 18:29)
    Zgadzam się na POmnik MAZOWIECKI w DUŻYM NOCNIKU po PAS i wszystko z BETONU POsowieckiego
  • ~tttt.
    (2019-02-11 18:20)
    Moze napiszecie jak i dlaczego zginal Geremek i POstawicie mu za to POmnik?
  • ~tttt.
    (2019-02-11 18:17)
    Prestancie robic jaja.Mazowieckiemu POmnik za gruba kreske? To niedorzecznosc.
  • ~idzie wiosna
    (2019-02-11 17:45)
    ,,.,.,,.KOMUNISTYCZNĄ GAZETE POLITYKA ..,,.. PROWADZIŁ wychwalająć ..,.CZERWONĄ ZARAZA PZPR i CZERWONYCH HOPKOW,,, za co taki człowieczek może być na POmik
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-02-11 17:30)
    Ja bym mu zrobiła POmik z CZEKOLADY przed opadami deszczu na Wiosne a na kolanach Biedronow przed POmikiem z Czerwonymi Gożdzikami
  • ~...ropuch...
    (2019-02-11 17:01)
    ..dziwnym trafem doradczyni prezydenta zapomniała że wraz ze swoim małżonkiem należała do Związku Młodzieży Polskiej i do marksistowskiego Związku Młodzieży Rewolucyjnej a teraz nie lubi Mazowieckiego... czyżby choroba zapomnienia....
  • ~karla
    (2019-02-11 16:33)
    sądzę, że mazowiecki to nie jest zupa pomidorowa by go lubić
  • ~Zojka
    (2019-02-11 16:20)
    Msxowieckiemu pomnik,ha,ha,ha,ha, szczególnie za okres Stalinowski i grubą kreskę, wspólne z Kiszczakiem i gen.Siwickim tworzenie rządu. No może za 35% demokrację po okrągłym stole. Gdzie już w Berlinie mór rozebrali i w Czechach Hawel był prezydentem.
  • ~Kombatanta,, S"
    (2019-02-11 16:11)
    Mazowieckiemu pomnik??, milczał jak gangster Wałęsa jak mowił Waldek Pawlak obalał demokratycznie wybrany rząd. Bo SBeki tak mu nakazała.
  • ~Ryszard
    (2019-02-11 16:09)
    Nie lubię Romaszewskiej,więc niesłucham i nie czytam jej wypowiedzi.
  • ~Szyba
    (2019-02-11 15:52)
    Gdyby nie szacunek dla wieku , napisał bym o tej pani "głupia baba" .
  • ~krzyhoo1
    (2019-02-11 15:35)
    A ja nie trawię dzisiejszej pani Romaszewskiej - jej chwilowe przebłyski zdroworozsądkowe są dezawuowane przez wystąpienia jak obecne ws. śp. Pierwszego Premiera IIIRP. Nie dosyć że urągające ludzkiej inteligencji, to po prostu nieuczciwe
  • ~konsul
    (2019-02-11 15:34)
    Moze meza LUBIALAS,albo placki kartoflane lubisz??? Gdybym mial miec ""takich doradcow"",to wolalbym sie " baby"na targu poradzic!!! Co wedlug "tego doradcy"moze sie ZMIENIC za 50 lat ze pomnik bedzie mogl BYC??? STAROSC nie RADOSC!!!
  • ~Piotr
    (2019-02-11 15:09)
    A ja nie lubię pani Romaszewskiej. I co teraz? Wstyd, że takimi kryteriami pani się kieruje
  • ~Historia.
    (2019-02-11 14:58)
    Breżniew za życia swojego kazał swoje pomniki budować. Bo wiedział że po śmieci nikt a nikt ich nie wybuduje. A po śmierci tak i tak je wyburzano.
  • ~PO morze
    (2019-02-11 14:56)
    ....pamiętacie z historii naz wisko Mazowiecki???.....tyle problemów miała z tymi nazwiskami....
  • ~siedze na tronie i stawiam KLOCA
    (2019-02-11 14:48)
    u tej kobiciny to juz demencja....
  • ~01A
    (2019-02-11 14:42)
    Niech to próchno lepiej nie wypowiada się
  • ~rychu
    (2019-02-11 13:46)
    tu nie o zaslugi chodzi, ale o to ze ona go nie lubi !!!!!!!!! tak wlasnie, na prymitywnych emocjach przepisywana jest przez sekte Jareczzka historia Polski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Hańba Plugawym
    (2019-02-11 13:40)
    Pycha, arogancja i nienawiść przeżarła tej kobiecie umysł. Przykro się robi widząc takie zachowanie w zestawieniu z takim nazwiskiem...