Romaszewska o Mazowieckim i pomniku: Nie lubię go. To nie jest dobry pomysł

| Aktualizacja:

Postawienie w Warszawie pomnika byłego premiera Tadeusza Mazowieckiego nie jest dobrym pomysłem; nie lubię go - powiedziała w poniedziałek doradczyni prezydenta Zofia Romaszewska. Jej zdaniem jest za wcześnie na stawianie pomnika Mazowieckiemu, ale - dodała - może to się zmienić w przyszłości.

wróć do artykułu
  • ~Ciwis
    (2019-02-11 13:29)
    Głupia wypowiedz głupiej baby.
  • ~Tekla
    (2019-02-11 13:21)
    Pani Zofio niech pani jyz bic nie mowi. Mąż sie w grobie przewraca. Przez pani doradztwo nie mamy wolnych sadow i stad tecale uliczne zamieszki. A lubie nie lubie to tylko wewlasnych sprawach a nie panstwowych
  • ~Fezuj
    (2019-02-11 12:55)
    Jeżeli porówna się dokonania i życiorysy Olszewskiego i Mazowieckiego to kosmos. Szlachetnosc, uczciwość stabilność poglądów przez całe życie Olszewskiego. Mazowiecki przykro ale okres Stalinowski to wstyd, rządzenie z Kiszczakiem i Siwickim w jednym rządzie, i to ma być na pomniki. Prezydent się ośmieszył.
  • ~Zorro
    (2019-02-11 12:54)
    A kogo obchodzi kogo Pani lubi? W głowie się Pani kompletnie poprzewracało. Jest pani zdrajczynią, przyłożyła Pani rękę do zamachu na polską Konstytucję okrywając nazwisko Romaszewski hańbą na wiele, wiele lat. Proszę milczeć - mam nadzieję że ludzie tacy jak pani będą mieli okazję do wypowiedzi przed sądami i Trybunałem Stanu.
  • ~nina
    (2019-02-11 12:28)
    To nie jest dobry pomysł!!!!!!!!!! Brak reakcji Mazowieckiego na rozwalenie przez Wałęsę dobrego rządu i programu Premiera Olszewskiego oraz narzucenie "grubej kreski" dyskwalifikuje Go jako dobrego dla Polski polityka.
  • ~#Daro
    (2019-02-11 12:25)
    Głupca na pomnik!
  • ~Konuś
    (2019-02-11 11:52)
    Pani Romaszewska, to nie jest ten Mazowiecki, który sprowadził Krzyżaków do Polski.
  • ~józio
    (2019-02-11 11:32)
    Prawdziwa historia sama się obroni, i na stawianie dzisiaj kolejnych pomników szkoda pieniędzy ! Polacy powinni Mazowieckiego cenić za wiele jego dokonań, ale mają także prawo winić go za niepotrzebnie podpisany konkordat z Watykanem ....
  • ~xyz
    (2019-02-11 11:28)
    A Kaczyńskiego pani lubi??? Tylko ciekawe za co?? Że w Gdańsku płot przeskoczył??? Ale ohyda!!!
  • ~wanda
    (2019-02-11 11:18)
    A na pomniki Lecha Kaczyńskiego nie za wcześnie?Myślę ,że Pani Romaszewska nie powinna zabierać głosu w tej sprawie.Osobiste jej sympatie i antypatie nie mają znaczenia.
  • ~Dociekliwa
    (2019-02-11 11:16)
    Czy tam jest ktoś normalny w tej familii?
  • ~Przes
    (2019-02-11 11:06)
    Moze w Muzeum Polin jako kat Polakow razem z Balcerem?
  • ~39marpik
    (2019-02-11 11:00)
    Mazowieckiego nie było jak J.Kaczyński z Romaszewskim wieszali na szubienicy i palili kukłę Prezydenta Wałęsy. To było wielkie bohaterstwo i im się należą pomniki a nie Mazowieckiemu.
  • ~Piotr
    (2019-02-11 10:58)
    Ja np. nie lubiłem Lecha Kaczyńskiego, a pomniki ma w całej Polsce, nie tylko w Warszawie. I co z tym zrobić Pani Romaszewska?!
  • ~Kasia z margaryny ....,,,.,,
    (2019-02-11 10:56)
    Proponuję pomnik z kretyńskim uśmiechem i z dwoma palcami w kształcie litery V oraz z jedną ręką w nocniku.
  • ~Pradziad
    (2019-02-11 10:48)
    Pomnik stanie, panie Janie, jeszcze jeden, ale Lecha, mosci panie!
  • ~Fezuj
    (2019-02-11 10:47)
    Pomnik to Janowi Olszewskiemu sie zależy, był nieskazitelny przez całe życie. Był pierwszym po wojnie premierem RP. z wolnych i demokratycznych wyborów. Wybitna postac przez całe życie
  • ~lekarz prowadzący