Cimoszewicz: Kaczyński jako pełnomocnik swojej sekretarki - to kompromitujące dla polityka ciężkiej wagi

| Aktualizacja:

"Materiału jest tak dużo, że ktoś musi się tym zająć w sposób bardzo skrupulatny, szczegółowy" - mówi w Radiu ZET o Taśmach Kaczyńskiego i sprawie Srebrnej były premier Włodzimierz Cimoszewicz. W ten sposób komentuje wywiad z Jarosławem Kaczyńskim opublikowanym na łamach "Sieci".

wróć do artykułu
  • ~źródło wikipedia
    (2019-02-28 21:24)
    "Słup – osoba fizyczna użyta przez przestępców podczas dokonywania oszustw gospodarczych. Słup posiada pełną zdolność do czynności prawnych, lecz ze względu na niski poziom inteligencji lub inne czynniki, które ograniczają jego zdolność percepcji, takie jak alkoholizm, ciężka choroba lub zaawansowany wiek, zostaje za swoją zgodą w rozumieniu prawa założycielem, kupcem lub prezesem spółki prowadzącej działalność przestępczą. Słup jest szefem danej organizacji jedynie de iure, de facto organizacją zarządza szara eminencja lub osoba starająca się pozostać anonimowa."
  • ~NIEZRZESZONY
    (2019-02-25 21:59)
    P.Cimoszewicz ! pana rola już dawno zakończona i wtedy nie zrobiłeś nic dla Polski i Polaków A ZA WYPRZEDAŻ majątku Narodu ,za potworną biedę i bezrobocie powinniście wszyscy odpowiedzieć przed Trybunałem .A także być rozliczonym finansowo.Budzi "PAN" PO PROSTU ODRAZĘ.
  • ~Warszawiak
    (2019-02-25 16:38)
    Czerwony CePOw
  • ~my-67
    (2019-02-24 13:32)
    o znowu kolejny kapuś kolega bolka,,dać mu władze ..zaloże nowe PZPR..klarens czy tak jakoś????
  • ~Krecik
    (2019-02-24 12:48)
    Panie Włodzimierzu-sztucer w dłonie i na dziki.
  • ~ala
    (2019-02-24 12:35)
    Tow. Szmaciak twoje miejsce to śmietnik. Śmietnik historii.
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2019-02-22 16:59)
    TOWARZYSZ ŚMIECIOW
  • ~Bronisław Lewatywa
    (2019-02-19 19:02)
    Cimoszko kiedy ostatnio miałeś stosunek z Żubrową ?
  • ~Patryjota.
    (2019-02-13 23:12)
    A co ci Rumuni winni ,a dlaczego obrazasz sam Siebie obrazajac Polakow Norbercie ,A moze nie jestes Polakiem ,to spadaj z forum nieudaczniku !!
  • ~NP.ANTY RADEK ANTY MACZETA
    (2019-02-13 22:54)
    precz z postkomunistycznymi zlodziejami co okradli POLSKE i NAROD POLSKI!!!!!!!
  • ~nie kumaty
    (2019-02-12 07:43)
    Pnie premierze nie rozumiem co to jest pełny nocnik swojej sekretarki ?
  • ~Julka
    (2019-02-12 07:10)
    Ciekawe jaką fuche ma sprzątaczka
  • ~nomad
    (2019-02-12 06:44)
    Ale Gawiedź to kupuje , przekupiona kolejnymi + plusami na kredyt, albo oczadzona swoją zaściankową głupotą.
  • ~nomenomen
    (2019-02-12 06:40)
    Pełnomocnik sekretarki , a prawie jak Boski Namiestnik , przynajmniej dla PiSich wyznawców. Co ten mały mafiozo musiałby zrobić , żeby wreszcie jego wyznawcy przejrzeli na oczy? Don Jarozbaw no. no...
  • ~999
    (2019-02-12 05:27)
    szczerbaty hohsztapler trafiony i zatopiony
  • ~Wera
    (2019-02-11 18:13)
    Już teraz to nie wiadomo kto jest kim. Więc nie obrażajcie ludzi.bo sami się obrażacie. Won.
  • ~Julka
    (2019-02-11 18:05)
    CAREX do budy! Już się naszczekałeś!
  • ~Norbert
    (2019-02-11 16:39)
    Czytam wasze komentarze pełne chrześcijańskiej nienawiści i dochodzę do wniosku, że w Europie nie ma większego głupka jak Polak wyprzedziliście nawet Rumunów ;jaki Naród taka jego historia a historia Polski to same klęski , porażki ,miesięcznice ,i narzekania jacy jesteśmy wielcy ale niedoceniani. Piszę wprost głupkami jesteście !!
  • ~Pamietajcie
    (2019-02-11 16:11)
    Czy oni wszyscy pujda siedziec zalerzy tylko od nas Polakow wyborcow i to jest ostatnia dla nas szansa.
  • ~Bubu
    (2019-02-11 15:55)
    ... ale jaja! Kaczyński dostał pełnomocnictwo od swojej sekretarki pani Basi! Taa, on tam był tylko przypadkowo, bo wszystkim zarządza pani Basia! Ba, nie tylko Srebrną ale całym krajem! Dobrą komedię na Oscara można nakręcić.

Może zainteresować Cię też: