Cimoszewicz: Kaczyński jako pełnomocnik swojej sekretarki - to kompromitujące dla polityka ciężkiej wagi

| Aktualizacja:

"Materiału jest tak dużo, że ktoś musi się tym zająć w sposób bardzo skrupulatny, szczegółowy" - mówi w Radiu ZET o Taśmach Kaczyńskiego i sprawie Srebrnej były premier Włodzimierz Cimoszewicz. W ten sposób komentuje wywiad z Jarosławem Kaczyńskim opublikowanym na łamach "Sieci".

wróć do artykułu
  • ~Patryjota.
    (2019-02-13 23:12)
    A co ci Rumuni winni ,a dlaczego obrazasz sam Siebie obrazajac Polakow Norbercie ,A moze nie jestes Polakiem ,to spadaj z forum nieudaczniku !!
  • ~NP.ANTY RADEK ANTY MACZETA
    (2019-02-13 22:54)
    precz z postkomunistycznymi zlodziejami co okradli POLSKE i NAROD POLSKI!!!!!!!
  • ~nie kumaty
    (2019-02-12 07:43)
    Pnie premierze nie rozumiem co to jest pełny nocnik swojej sekretarki ?
  • ~Julka
    (2019-02-12 07:10)
    Ciekawe jaką fuche ma sprzątaczka
  • ~nomad
    (2019-02-12 06:44)
    Ale Gawiedź to kupuje , przekupiona kolejnymi + plusami na kredyt, albo oczadzona swoją zaściankową głupotą.
  • ~nomenomen
    (2019-02-12 06:40)
    Pełnomocnik sekretarki , a prawie jak Boski Namiestnik , przynajmniej dla PiSich wyznawców. Co ten mały mafiozo musiałby zrobić , żeby wreszcie jego wyznawcy przejrzeli na oczy? Don Jarozbaw no. no...
  • ~999
    (2019-02-12 05:27)
    szczerbaty hohsztapler trafiony i zatopiony
  • ~Wera
    (2019-02-11 18:13)
    Już teraz to nie wiadomo kto jest kim. Więc nie obrażajcie ludzi.bo sami się obrażacie. Won.
  • ~Julka
    (2019-02-11 18:05)
    CAREX do budy! Już się naszczekałeś!
  • ~Norbert
    (2019-02-11 16:39)
    Czytam wasze komentarze pełne chrześcijańskiej nienawiści i dochodzę do wniosku, że w Europie nie ma większego głupka jak Polak wyprzedziliście nawet Rumunów ;jaki Naród taka jego historia a historia Polski to same klęski , porażki ,miesięcznice ,i narzekania jacy jesteśmy wielcy ale niedoceniani. Piszę wprost głupkami jesteście !!
  • ~Pamietajcie
    (2019-02-11 16:11)
    Czy oni wszyscy pujda siedziec zalerzy tylko od nas Polakow wyborcow i to jest ostatnia dla nas szansa.
  • ~Bubu
    (2019-02-11 15:55)
    ... ale jaja! Kaczyński dostał pełnomocnictwo od swojej sekretarki pani Basi! Taa, on tam był tylko przypadkowo, bo wszystkim zarządza pani Basia! Ba, nie tylko Srebrną ale całym krajem! Dobrą komedię na Oscara można nakręcić.
  • ~krzyhoo1
    (2019-02-11 15:55)
    Nic dziwnego, że pani Barbara wystawiła pełnomocnictwo - ona wie jak to zrobić, podobnie jak wie, jak zrobić zakupy w Biedronce i jak za nie ZAPŁACIĆ
  • ~Barbara
    (2019-02-11 15:41)
    Mogę tylko przytoczyć przysłowie w tej kwestii : "uczył Marcin Marcina a sam głupi jak św...a". Marzeniem tego pana jest reprezentowanie Polski w UE . Myślę, że Naród stać na lepszych reprezentantów.
  • ~Bingo
    (2019-02-11 15:08)
    Mafia kaczyńskich, a jarek zupełnie jak Don Corleone.
  • ~Doktor prawa- ,,Kartofel '
    (2019-02-11 14:59)
    He -ale mgstrowie histori sobie jaja robia..
  • ~Jarek-Spokojnie--
    (2019-02-11 14:53)
    Tak my zgodnie z prawem - to juz prawie wszystkie rachunki z VAT, reprywatyzacji ,Amber itd zebralismy razem faktura przekazemy dla PO-PSL..Wstepny szacunek to 340 miljardow zl.. POczym zabierzemy sie za drugie 350 mild dlugu publicznego ktore zescie zrobili i POzstawili..
  • ~No coz
    (2019-02-11 14:36)
    Cham syn praktykujacego przez lata--kata!!
  • ~Mark Twain
    (2019-02-11 14:24)
    Sekretarka sekretarce nie równa. Sekretarki mogą wykonywać -i często to robią- nie tylko typowo biurową pracę. Niektóre wykonywane przez sekretarki czynności nie muszą być ani łatwe ani tym bardziej przyjemne. Uważam, że p. Cimoszewicz o tym wiedzieć powinien i sobie z sekretarek nie dworować!
  • ~janusz emigracja
    (2019-02-11 14:14)
    syn tego pana jest z list PO jak byl by z list PISu to opinia bylaby odwrocona o 90 stopni na poludnie niezalenie od pory dnia czy roku. a dwa wiezowce w warszawie wiecej to tak daleko od wielu miejsc na swiecie.

Może zainteresować Cię też: