Połowa Polaków dobrze ocenia działania PiS po ponad trzech latach władzy. SONDAŻ

51 proc. badanych dobrze ocenia dotychczasowe działania PiS po trzech latach sprawowania władzy przez tę partię; krytycznych jest 40 proc. - wynika z sondażu CBOS. 59 proc. badanych uważa ponadto, że PiS wywiązuje się z obietnic wyborczych; przeciwnego zdania jest 31 proc.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2019-02-11 13:43)
    Ooo, jak się płatne trolle totalnej łoPOzycji uruchomiły na forum.
  • ~xyz
    (2019-02-11 21:51)
    Sto razy lepiej niż rządy PO-PSL
  • ~SeventySeven
    (2019-02-11 13:35)
    PiS = SCHEISSE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Klari
    (2019-02-11 13:08)
    Zwolennicy PiS-u i ich „przystawek” z Podkarpacia, Małopolski, Podlasia, okolic Białegostoku i mazowieckich wsi! Kupcie sobie z 500+ kablówkę z TVN24 i przestańcie słuchać TVP! Może wtedy oczy i uszy Wam się „otworzą”. Nie bądźcie tak ograniczeni! Popieracie straty związane ze stadninami, z Puszczą Białowieską, czy nielegalne praktyki w rzeźni. Nie wiecie nic o fałszowaniu podpisów, o „taśmach” swoich idoli. Jeszcze trochę to i turyści Wam podziękują. Oczywiście, że nie wszyscy! Ale zawsze może być lepiej!
  • ~Ed
    (2019-02-11 13:32)
    CBOS przedstawił sondaże by poprawić humor Kaczyńskiemu.
  • ~Don Carlos
    (2019-02-11 16:06)
    Te sondaże CBOS to wielka lipa i manipulacja, bo tak naprawdę na ten PiS nie głosuje więcej niż jakieś 24-25% tworząc tę nieznośną sektę, pozbawioną pozytywnego myślenia o Naszej Ojczyżnie. Połowa z nich to darmozjady, które za komuny biwakowali na koszt państwa, którym kiedyś za PRL coś dawali i teraz są przyzwyczajeni, ze państwo polskie też musi im dać. Myślę, że wiele milionów Polek i Polaków, którzy ciężko pracują w Polsce jak i zagranicą doskonale rozumieją, że te rządy prowadzą Nas na manowce i wiem, że w zbliżających się wyborach powiedzą DOŚĆ i przyjdzie czas na naprawianie wszystkiego co "psuje z PiS-u" zepsuli. Będę głosował na opozycję, swoim głosem dając nadzieję moim dzieciom i moim wnuczętom, a także ich rówieśnikom w rodzinach milionów przyzwoitych Polek i Polaków. Kłamstwo i obłuda PiS-u musi odejść do lamusa, tak Nam Dopomóż Bóg.
  • ~ministrant z katedry
    (2019-02-11 13:06)
    BARDZIEJ ZACHŁANNYCH TRUDNO SPOTKAĆ . Pod płaszczykiem religijności ukrywają prawdziwe oblicze !!!
  • ~CBOS
    (2019-02-11 13:32)
    A Jarosław to wysoki, przystojny blondyn...z zębami.
  • ~jolka z zakopca 4x500+
    (2019-02-11 13:07)
    Prawdziwy sondaż. My górale całkowicie popieramy Pana Prezesa, dziękujemy i prosimy o więcej.
  • ~bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!
    (2019-02-11 13:00)
    CBOS...
  • ~Ps
    (2019-02-11 16:41)
    Ciekawy ten polski suweren. Najweselsze badanie wyborów parlamentarnych daje PiSowi około 40% głosów. Tutaj zadowolonych z "rządu" jest 51%. Czyli suweren nie widzi zależności pomiędzy tym kto rządzi (na kogo głosuje) a zadowoleniem z tego rządzącego. Trzeba nie zgodzić się z panem Tuskiem na temat normalności Polaków (najpierw założył że to nienormalność, a potem wykazał, że jednak nie). Wydaje się, że pierwotne założenie było jednak bliższe prawdy.
  • ~ciemnota jeszcze trzyma
    (2019-02-11 13:26)
    Skoro wiekszosc Polakow ocenia dobrze dzialania PIS-u to znaczy, ze nie znaja niczego innego lub z ambony im to "zrzucono". Widocznie szkody wyrzadzone naszemu krajowi nie sa jeszcze wystarczajaco duze a przeciez "Polak jest zawsze madry po szkodzie", swojej oczywiscie. Szkoda jednak jednego lub nawet dwoch pokolen Polakow, ktorzy na tym straca.
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-02-11 14:28)
    PiSbolszewicy zdewastowali Polskę w ciągu 3 lat !! Komuniści potrzebowali na to około 40 lat !!!
  • ~Futerkowy mściciel
    (2019-02-11 16:26)
    Osobiście mam już dość pisowskich aferałów. A wy PiSiroty?
  • ~adamos
    (2019-02-11 13:10)
    czyli PiS jest partia, popieraną przez niewykształconych starych ludzi ze wsi. Dlaczego te określenia wydają mi się obraźliwe?
  • ~head
    (2019-02-11 21:20)
    Dostają pińćSET to oceniają dobrze.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-02-11 18:10)
    POlszewiki to szkodniki oni działali jak grabić POLAKÓW i to robili nie przeszkadzając w WACIKACH zagrabili POLAKOM OFE zaoferowali EMERYTURKI dożywotnią jak ich wsPOmagała POpagandowo STALINSKA lub DZIKOWSKA
  • ~lesert
    (2019-02-11 18:36)
    Naprawde duzo zrobili w porownaniu z PO, sa propolscy , moze nie wszystko perfect , ale wybieram mniejsze zlo, poprostu glosuje mimo wszystko na PIS
  • ~ogon psa
    (2019-02-11 13:42)
    Terlecki jak wy wyglądacie ?
  • ~SeventySeven
    (2019-02-11 13:14)
    Niewierzom własnem oczom, to bendom wybory POd znakiem Bidronia ! Polacy nie róbta se złudzeń TKM tj. PO=lactwa, jeżeli Wiosno stanie na wysokości zadania jakie zakreślił jemu, nas przywódca przewodniczoncy schitynusek kretynusek to bidroń bendzie zastempcom naszego POpierwszego przewodniczonego !!!

Może zainteresować Cię też: