Pogrzeb Jana Olszewskiego w sobotę, żałoba narodowa zostanie wprowadzona w czwartek w nocy

| Aktualizacja:

Żałoba narodowa po śmierci b. premiera Jana Olszewskiego potrwa od północy z czwartku na piątek do godz. 19 w sobotę - poinformował we wtorek szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

wróć do artykułu
  • ~jarosław
    (2019-02-11 17:16)
    Teraz jest dużo starych ludzi ,zarówno w rządzie jak i dawnych polityków,niestety będą umierać i co, żałoba będzie ogłaszana co chwilę -ludzie nie dajmy się zwariować,dajmy żyć ludziom, a żałobę zostawcie rodzinom
  • ~Mik
    (2019-02-11 17:00)
    Dlaczego tylko 3 dni ja chcę 30 a najlepiej 300. Lud ciemny to poprze
  • ~Polak
    (2019-02-11 16:44)
    Zasługi jako premier żadne, jako obrońca opozycjonistów w PRL duże. Warto wspomnieć iż nazwał ustawę Jakiego o IPN "bublem prawnym" a paręnaście lat temu był skłócony ze środowiskiem Naczelnika Polski!
  • ~Macho
    (2019-02-11 16:39)
    Bez przesady! Jeden dzien , bylby OK, ale 3 dnii? W Walentynki juz? To znaczy nie wolno tanczyc? A d o o o o pcyc mozna? Czy nie wolno? No bo w Walentynki to kazdy chce tylko tego jednego, no nie?
  • ~cuda
    (2019-02-11 16:34)
    Kundle POKO ujadają co na to Tusk i cała nocna zmiana ? Premier Olszewski to wielki patriota .
  • ~filo
    (2019-02-11 16:30)
    zmarlemu czesc jego pamieci.zycze tez spokoju ale w dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo czy go ktos nie poleci wykopac.na jednym z portali,beata -ta od rydzyka-napisala zanosisz przed tron najwyzszego uczciwosc i patiotyzm.tych cech zmarlemu nie odmawiam,pytam tylko-beatko przed oblicze pana beda dopuszczeni dopiero po sadzie ostatecznym.zyzby uszlo mi uwadze ,ze zawwlaszczyliscie sobie oprocz sadow ziemskich nawet sad ostateczny?
  • ~PIS NAWET
    (2019-02-11 16:23)
    WALENTYNKI ******** !!!
  • ~olaf
    (2019-02-11 16:07)
    Bardzo nieładnie tak pisać o premierze Olszewskim! Żałoba powinna trwać 4-5 dni. Był on wielkim politykiem, więc i żałoba po nim nie może trwać raptem dnia czy trzech
  • ~w
    (2019-02-11 14:38)
    Proponuję by P rezydent Duda wprowadził na stałe żałobę narodową. Przecież co chwila ginie Polak, a ilu umiera nie doczekawszy się pomocy lekarza. Za często szafujemy tak ważnym wydarzeniem w życiu publicznym.
  • ~~Wojtek
    (2019-02-11 14:15)
    No to Walentynki będą na smutno. Popierajcie dalej tego długopisa, który chyba tylko dla "śmichu" jeszcze jest tytułowany prezydentem.
  • ~66
    (2019-02-11 13:58)
    Czy Jan Olszewski alias Izaak Oksner bedzie pochowany w Polinie, czy tez moze w Is ra elu ?
  • ~ze Śląska
    (2019-02-11 13:39)
    Nie wiem co powiedzieć ?
  • ~Zepp
    (2019-02-11 13:34)
    A jak umrze Słońce Żoliborza potrwa rok?
  • ~NN
    (2019-02-11 13:34)
    Tylko architekci zasluguja na zalobe narodowa

Może zainteresować Cię też: