Były uchybienia, będą dyscyplinarki? Ziobro o śledztwie dotyczącym fałszowania podpisów na listach MW [WIDEO]

"W śledztwie dotyczącym fałszowania podpisów na listach Młodzieży Wszechpolskiej doszło to poważnych uchybień. Będą analizowane przyczyny przewlekłego prowadzenia tej sprawy, zostaną też wyciągnięte konsekwencje personalne" - powiedział w poniedziałek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu
  • ~Szyba
    (2019-02-12 16:35)
    Pan Zbyszek bardzo źle wygląda !? Jakiś taki spłoszony z wypiekami na twarzy .......
  • ~loczek
    (2019-02-12 10:33)
    ziobro tez podpisywał liste obecnosci po obradach i tak on uczciwy :)
  • ~SeventySeven
    (2019-02-11 20:27)
    Gdzie jest alimenciarz?
  • ~Klarenbachuś
    (2019-02-11 17:45)
    Po to jest wzięta do Lublina aby przewlec dalej.Teraz Prokurator zapozna się przez pól roku i wezwie Ministra aby powiedział co wiedział a później się umorzy.No bo jak tu swojego ministra ukarać.a mieli już gotowe dla niego zarzuty i klapa-przeniesione.Chytry ruch.
  • ~sic.
    (2019-02-11 17:33)
    W wypadku Ziobry tych uchybien bylo bardzo wiele , afery w sadowniatwie, prokuratura na telefon, niedouczony minister-magister ... osadzi teraz taka prokuratura Kaczynskiego, postawi mu zarzuty ????? Juz czas porzegnac sie z Ziobrom is ta klamliwa spolka ...Coz nie wystarczy czytac ze zrozumieniem , trzeba kojarzyc fatky a ti zero inteligencji.
  • ~PiSsfullPiSspot
    (2019-02-11 17:21)
    Mówiac kolokwialnie: Zero rżnie głupa w żywe oczy.
  • ~Futerkowy mściciel
    (2019-02-11 16:26)
    Osobiście mam już dość pisowskich aferałów. A wy PiSiroty?
  • ~Jaro
    (2019-02-11 16:03)
    Ziobro nic nie wiedział o fałszerzu Andruszkiewiczu, a Prezespan nic nie wiedział, że Kujda to TW "Ryszard". No dzieci we mgle, a "Uczciwość" aż się wylewa. Przepraszam bardzo, "Kryształowa Uczciwość".
  • ~Git888
    (2019-02-11 15:45)
    Panie Ziobro czekam na na kredyt 300 milionów dolarów ! A puzniej ban se kupię za złotówkę !!! I. O korupcji przecie nie ma ! Ha ha haaa widać ze sa lidzie wszyscy wobec prawa równi !!! Ale sa równi i równiejsi ! Nie Zbyszku ?
  • ~Batko
    (2019-02-11 15:43)
    Panie Z.Ziobro JAK DŁUGO będzie wlekła się sprawa o Delegalizacje Komunistycznej Partii Polski? Bo o SLD i partii,,RAZEM " nie wspomnę. Niby Rzad zwalcz Lewicowe poglądy.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-11 15:20)
    Rylko podobne do prezesa, a jak obserwować to wszystkie PiS-dziochy mają abnormalne głowy !!!
  • ~ajajaj
    (2019-02-11 15:15)
    Teraz sprawa bedzie przeniesiona do innego sadu i wszystko zacznie sie od zera. Czas pracuje dla nich. Brawo.
  • ~turystka
    (2019-02-11 15:09)
    Czyli nie tylko jakiś białostocki odłam nazzi ale prokuratura też była odłamem ?
  • ~Slazak
    (2019-02-11 15:06)
    Moze by wreszcie tego szubrawca zdyscyplinowac
  • ~yanki
    (2019-02-11 15:04)
    BANDA OSZUSTÓW!
  • ~Zerro
    (2019-02-11 14:51)
    Konsekwencje: awans i przeniesienie do Prokuratory Krajowej.
  • ~Sdf
    (2019-02-11 14:38)
    A my już wierzymy że to pan Ziobro nic nie wiedział o tym. .šmiechu warte
  • ~adamos