Zarabiał więcej niż prezydent Duda. Teraz Kazimierz Kujda dostanie gigantyczną odprawę

| Aktualizacja:

Jak pisze "Super Express" odwołany ze stanowiska prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - Kazimierz Kujda może liczyć na odprawę w wysokości trzymiesięcznego wynagrodzenia.

wróć do artykułu
  • ~LC
    (2019-02-18 20:56)
    Co za zbieg okolicznosci. Kolejny element ludzki Pysznych i Skorumpowanych, z tytułem naukowym, który zanim go ujawniono, wyprowadził z rządu tyle pieniędzy ile się tylko dało. Gra trwa dalej...
  • ~nomen omen
    (2019-02-17 08:45)
    PiSowski ubek - dobry ubek
  • ~Pikpik
    (2019-02-16 14:04)
    tak kończą najwięksi oszuści i kłamcy nawet jak są winni to jeszcze dostają naszą kasę od swojej nacji.
  • ~rychu
    (2019-02-15 15:06)
    TW Ryszard zarabial krocie i dostanie (na 100 000 %) wielkie odszkodowanie, bo teraz to on ma Jarka na haku !!!!!! czy wy wiecie ile super "ciekawych" rzeczy on moze opowiedziec !!!!
  • ~JAJACEK
    (2019-02-15 13:33)
    SITWA MA SIĘ ŚWIETNIE.
  • ~ale pensyjka jest
    (2019-02-15 11:25)
    Byl prezesem ochrony srodowiska, a ochrony srodowiska w Polsce jak nigdy nie bylo tak nie ma :)
  • ~sp
    (2019-02-15 10:32)
    Te pensje i odprawy ustalała POprzednia władza. PIS trochę ograniczył odprawy i był wieki krzyk totalnych, że krzywdzą naszych.
  • ~prezes :)
    (2019-02-15 09:54)
    I to byl kolejny .. prezes :) w zadnym innym kraju oprocz Polski nie ma prezesow
  • ~Klarenbacha
    (2019-02-14 18:23)
    PiS jakby specjalnie nie zamieścił w ustawie ,że agentom informatorom SB obniżają świadczenia do najniższej krajowej.Kaczynskii i Błaszczak wiedzieli co robią mają u siebie zbyt dużo takich gości.funkcjonariusz SB wykonywał prace a taki Kujda za utajnione wynagrodzenie donosił na rodaków a nawet na swojego czyli Tchórzewskeigo Ministra w Rządzie PiS.Jak wam goście z PiS?
  • ~ALAX
    (2019-02-14 17:52)
    Złodziejska zmiana ma się doskonale . KORYTO HIPER +
  • ~Programista
    (2019-02-14 16:50)
    To jest brutto netto z dietami czy bez. 24tys zarabia dobry programista ( niestety nie w polsce ).
  • ~karla
    (2019-02-14 16:47)
    jak honorowo i uczciwie odszedł z funkcji to mu się należy?
  • ~m-53
    (2019-02-14 16:29)
    Takie mamy prawo. Nie podlegał lustracji, nie ma żadnego wyroku sądowego, nie został zwolniony dyscyplinarnie bo i nie ma formalnych do tego podstaw to odprawa się należy. Honorowo powinien zawiesić pobranie odprawy do czasu wyroku sądu lustracyjnego - wniosek już złożył.
  • ~WIdmo
    (2019-02-14 16:12)
    A co sobie władza będzie żałować! Człowiek złamał prawo, bezprawnie pracował na tym stanowisku i zarabiał pieniądze, to teraz jeszcze dostanie gigantyczną nagrodę za bycie totalnym oszustem!
  • ~fgd
    (2019-02-14 15:58)
    Jarek twierdzi że nic się nie stało, chciał uzyskać kompetencje do stanowiska Ministra Budownictwa, a ktoś na koniec ujawnil jego marzenia budowy ogromnej fundacji która miała dofinansować 500+
  • ~izzy
    (2019-02-14 15:45)
    Będzie tego!!! Skończyć z odprawami w wyniku dymisji! Odprawa należy się tylko w przypadku zakończenia kadencji lub upływu terminu umowy! Jak ktoś żegna się ze stanowiskiem w wyniku "smrodu" czyli na własną prośbę nie powinno należeć się nic! Bo niby za co. Tak przynajmniej winno być w państwowych spółkach i stanowiskach, ale...
  • ~Don Carlos
    (2019-02-14 15:04)
    Taka jest władza PiS-u i tacy są ludzie w PiS-ie - obłuda i skandal pod niebiosa.
  • ~Karmen
    (2019-02-14 13:44)
    To jest Polska cała. Pisowska. Aktywny, pracowity , wierny małemu razem z żoną. Nie zginie. Mały zadba. Bo wierność trzeba cenić.
  • ~Lukrecjusz
    (2019-02-14 13:17)
    I taki komuszy chłopek roztropek dostanie gigantyczną odprawę. Gdzie jest podstawowa sprawiedliwość ?
  • ~żart
    (2019-02-14 12:50)
    Jaka praca, taka płaca. Proponuję dotacje do stanowiska bezpartyjnego - partią płacą (prezydent goły i wesoły). Kto z kim się zadaje, takim się staje. Na pocieszenie funkcja naczelnego "wodza" w przypadku wojny (do której nie dojdzie).

Może zainteresować Cię też: