Belka zaatakował Szydło. "Prostactwo i kompleksy"

| Aktualizacja:

Marek Belka zaatakował byłą premier w mało dyplomatyczny sposób oceniając jej kompetencje i użyteczność w Parlamencie Europejskim. "Nie oczekuję przeprosin. Przypomnę jednak pewien fakt" - napisała na Twitterze Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~Weteran
    (2019-02-21 10:55)
    Oburzające co te kobiety wypisują.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-21 10:58)
    No cóż POstkomuna to język miłości, szacunku dla drugiego człowieka itd. Belka, Szykorowiecki, Komoruski, KoPOczowi, Tuskie, Schitynusek inne PO+lactwo jest tego dobitnym przykładem tępe PIS DZIE LCE niechaj się uczą od najlepszych !!!!
  • ~Karmen
    (2019-02-21 11:06)
    Pani Szydło uczciwie oceniła przydatność Pana Belki do europejskiego stanowiska , jako należytą. Pan Belka podobnie uczciwie ocenia inne miernoty na europejskie kariery . A zna się w temacie.
  • ~dziadzLasu
    (2019-02-21 11:07)
    No właśnie, przecież szanownej pani premier się ten szacun należał. Choćby za mocny głos.
  • ~ziutek
    (2019-02-21 11:08)
    Do Parlamentu EU pcha sie na sile ta cho..lo.ta. Bez HONONU , bez KLASY, bez znajomosci jezykow. Z piana nienawisci na obles..nej gebie!
  • ~eu
    (2019-02-21 11:10)
    Beatka to bohaterka narodowa ktura wyniosla flage Uni a teraz jedzie do Uni po srebniaki kture jej sie naleza
  • ~Skandy
    (2019-02-21 11:13)
    Z pisowcami trzeba brutalnie ale zgodnie z prawdą tylko taki sposób rozumieją.
  • ~Niemoty+
    (2019-02-21 11:18)
    Prof. Belka ma racje. Ja tez uwazam, ze Niemoty+, zarowno kobiety jak i mezczyzni powinni zajmowac sie najwyzej swoim gospodarstwem domowym, a nie polityka europejska czy krajowa.
  • ~belka w oku
    (2019-02-21 11:18)
    To standard u komuszych chomątów takie zachowanie. Kulturę wynosi się z domu - niestety.
  • ~Bolo
    (2019-02-21 11:20)
    No i jak zawsze wina Tuska...
  • ~antyPiterek
    (2019-02-21 11:22)
    Coś mi się zdaje że Belka jest dżentelmenem o ograniczonych możliwościach poznawczych
  • ~Nie do wiary
    (2019-02-21 11:22)
    Pan Premier Belka wyrazil sie i tak bardzo oglednie. Mazurek odpowiedzial po " mazurkowemu". Eeeech! mazurek, mazurek. Teraz cala menazeria spieszy "pomagac" Polsce i suwerenowi w Brukseli. Zatrwazajace!!!
  • ~ziutek
    (2019-02-21 11:24)
    Przypominam 27:1. Unia pamieta!
  • ~pe-ru
    (2019-02-21 11:45)
    No to do jakiej kategorii zaliczyć Tuska skoro był już 1 jewtopejczykiem A nie znał języka. Co on tam robił? Ano po-dsluchiwal .
  • ~ciocia wera z opola
    (2019-02-21 11:48)
    Pani Premier uczy się intensywnie 2 języków obcych w sesjach nocnych po 3 godziny na dobę. I już dużo umie.
  • ~gdf
    (2019-02-21 11:50)
    fryzurka zaniedbana i oczko coś nie tak
  • ~Zaginiony ksiądz
    (2019-02-21 11:50)
    Brawo panie Premierze Belka. Pisowskim niemotom, miernotom i beztalenciom trzeba prawdą w oczy.
  • ~zanon
    (2019-02-21 11:58)
    Belka czemuś zrezygnował z reparacji od Niemiec?
  • ~zin
    (2019-02-21 12:23)
    wczesniej sie gebowalo na unie wyprowadzalo flage teraz sie pchaja o co im chodzi tylko pieniadze czy ci ludzie nie maja wxtydu
  • ~old 62
    (2019-02-21 12:27)
    Znajomość języka angielskiego powinna być bardzo ważnym kryterium w wyborze do PE. Dlaczego nasi politycy będący od bardzo wielu lat w tej polityce z górnej półki, nie znają języków obcych ? Młodzi nasi sportowcy,np.skoczkowie narciarscy potrafią swobodnie udzielać wywiadów w języku angielskim. Oni potrafili w kilka lat nauczyć się języka obcego,a politycy przez kilkadziesiąt lat nie potrafią ? Może jest to też kwestia wieku. Młodym wszystko przychodzi łatwiej. Politycy bierzcie przykład ze sportowców.