Belka zaatakował Szydło. "Prostactwo i kompleksy"

| Aktualizacja:

Marek Belka zaatakował byłą premier w mało dyplomatyczny sposób oceniając jej kompetencje i użyteczność w Parlamencie Europejskim. "Nie oczekuję przeprosin. Przypomnę jednak pewien fakt" - napisała na Twitterze Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~eu
    (2019-02-21 11:10)
    Beatka to bohaterka narodowa ktura wyniosla flage Uni a teraz jedzie do Uni po srebniaki kture jej sie naleza
  • ~zanon
    (2019-02-21 11:58)
    Belka czemuś zrezygnował z reparacji od Niemiec?
  • ~Karmen
    (2019-02-21 11:06)
    Pani Szydło uczciwie oceniła przydatność Pana Belki do europejskiego stanowiska , jako należytą. Pan Belka podobnie uczciwie ocenia inne miernoty na europejskie kariery . A zna się w temacie.
  • ~baleron
    (2019-02-21 15:42)
    A ja słyszałem, że Pani Szydło świetnie nadaje się na to stanowisko, bo zna aż dwa języki! od lewego i prawego buta....!
  • ~hyhyhyhy
    (2019-02-21 17:49)
    Co0 za cham. Wyszło szydło z Belki.
  • ~ziutek
    (2019-02-21 11:08)
    Do Parlamentu EU pcha sie na sile ta cho..lo.ta. Bez HONONU , bez KLASY, bez znajomosci jezykow. Z piana nienawisci na obles..nej gebie!
  • ~Skandy
    (2019-02-21 11:13)
    Z pisowcami trzeba brutalnie ale zgodnie z prawdą tylko taki sposób rozumieją.
  • ~Norbert
    (2019-02-21 19:06)
    Oborowa nawet nie wie kiedy RP przyjęto do UE ;na pytanie dziennikarza odpowiedziała,że w 1993 roku ;to 100 % idiotka
  • ~ziutek
    (2019-02-21 11:24)
    Przypominam 27:1. Unia pamieta!
  • ~Weteran
    (2019-02-21 10:55)
    Oburzające co te kobiety wypisują.
  • ~Zorro
    (2019-02-21 14:04)
    Belka ma rację, a to co powiedział nie świadczy o jego stosunku do kobiet, tylko stosunku do państwa. Dla pisowskich kulsonów bycie kobietą ma usprawiedliwiać niekompetencję - a dla ludzi szanujących państwo to jest nie do przyjęcia - i wszystko w temacie. Brawo Belka - mówić prawdę, może niektóre pisieroty przejrzą na oczy!
  • ~Niemoty+
    (2019-02-21 11:18)
    Prof. Belka ma racje. Ja tez uwazam, ze Niemoty+, zarowno kobiety jak i mezczyzni powinni zajmowac sie najwyzej swoim gospodarstwem domowym, a nie polityka europejska czy krajowa.
  • ~SeventySeven
    (2019-02-21 10:58)
    No cóż POstkomuna to język miłości, szacunku dla drugiego człowieka itd. Belka, Szykorowiecki, Komoruski, KoPOczowi, Tuskie, Schitynusek inne PO+lactwo jest tego dobitnym przykładem tępe PIS DZIE LCE niechaj się uczą od najlepszych !!!!
  • ~belka w oku
    (2019-02-21 11:18)
    To standard u komuszych chomątów takie zachowanie. Kulturę wynosi się z domu - niestety.
  • ~Bolo
    (2019-02-21 11:20)
    No i jak zawsze wina Tuska...
  • ~zalecam wizytę u okulisty
    (2019-02-21 15:22)
    Belka, sam burak i były czerwony kacyk PZPR , nie widzi belki w swoim oku.
  • ~dziadzLasu
    (2019-02-21 11:07)
    No właśnie, przecież szanownej pani premier się ten szacun należał. Choćby za mocny głos.
  • ~Zaginiony ksiądz
    (2019-02-21 11:50)
    Brawo panie Premierze Belka. Pisowskim niemotom, miernotom i beztalenciom trzeba prawdą w oczy.
  • ~jarek
    (2019-02-21 17:11)
    Gdzie te proste babule się pchają? Może tak powrót do swoich obór i stodół?!
  • ~antyPiterek
    (2019-02-21 11:22)
    Coś mi się zdaje że Belka jest dżentelmenem o ograniczonych możliwościach poznawczych

Może zainteresować Cię też: