Wysoki socjal, niskie podatki, mocny konsument, słaby bank. Ustawy szyte pod wybory

Walka z lichwą, tani prąd, niskie podatki, wysoki socjal, mocny konsument, słabszy bank. Rząd zaczyna wyciągać ustawy – króliki, które siedziały przez ostatnie lata w kapeluszu.

wróć do artykułu
  • ~Ed
    (2019-02-24 10:07)
    Morawiecki najpierw podniosłeś podatki nazywając je opłatami lub daninami, a teraz chcesz oszukać że je obniżasz. Pokaż lepiej efekty wprowadzonych reform przez PiS. Oświata zdezorganizowana, służba zdrowia leży czego efektem jest zwiększona śmiertelność. Wojsko rozbrojone, a zakupy śmigłowców po kilka sztuk od różnych producentów powoduje zwiększone koszty ich utrzymania. Wymiar sprawiedliwości upolityczniony, prokuratorzy Ziobry działają zgodnie z linią partii. To są efekty rządów PiS.
  • ~Yy
    (2019-02-24 10:10)
    Obiecanki cacanki a glupiemu radosc
  • ~Pokdi
    (2019-02-24 10:29)
    Zastaw sie a postaw sie! Ale ciemny wyborca Pisu mysli, ze forsa jest, Pis taki szczodry, ale z pustego nie nalejesz! . A co ich to obchodzi, najwazniejsze to wygrac wybory i odwrocic uwage od skandali, np, afery podsluchowej!
  • ~ela
    (2019-02-24 11:01)
    Dlaczego nie pomagają robotnikom pracującym za minimalną , którzy wstają przed piątą rano i stoją na mrozie na przystankach bez wiaty ? Ci ludzie dojeżdżają czasem i 50 km do pracy i na bilet miesięczny płacą nawet 300 zł.To tym ludziom trzeba pomóc,dając im na bilet choć 200 zł i wtedy będzie sprawiedliwość społeczna.
  • ~bart
    (2019-02-24 10:30)
    Kradzione nie tuczy! W większości to są ukradzione projekty opozycji, niektóre sprzed 2-3 lat, blokowane przez PiS. A teraz nagle przed wyborami lawina "kiełbasianych ustaw" ma przekupić społeczeństwo. Wstyd, pokażcie skąd wzięliście te pomysły!
  • ~Pradziad
    (2019-02-24 10:31)
    Dobrze , ze juz jestem stary, nie bede musial tych dlugow splacac, ale za to moje wnuki!
  • ~On
    (2019-02-24 11:03)
    A ciemnota sie na to wszystko da nabrac ! Oni dobrze o tym wiedza: " ciemny lud kupi wszystko" !
  • ~Batko
    (2019-02-24 10:56)
    A Was Słowiczku lewackie Plew to BOLI.Rząd Stawia na Suwerena ,a WY ZAPRZAŃCY-PO na ,,elyty". BAGNO.
  • ~frankowicz
    (2019-02-24 11:50)
    Srebrny Kryształ i Długi Nos próbują kupić Suwerena za psi pieniądz i miskę ryżu i koraliki. Niewykluczone że im się uda. A prosperity światowe właśnie się kończy i zaczyna kryzys. Trzeba oszczędzać a nie szastać groszem. Wenezuela się kłania, warto popatrzyć online, jak takie rozdawnictwo się kończy. Głodem, pustymi półkami, katasrofą gospodarczą, hiperinflacją i strzelaniem do ludzi.
  • ~cuda
    (2019-02-24 10:31)
    Trolle ujadają o rana wam nikt nie dogodzi jedynie dogodzi ped.ł .
  • ~samara
    (2019-02-24 12:34)
    kolejne piszystowskie kłamstwa, fircyki
  • ~zigi
    (2019-02-24 14:25)
    Po sukcesie strategii "dziel i rządź", w obliczu możliwej klęski w wyborach, Niewysoki wprowadza nową strategię "po nas choćby potop..."
  • ~JGK
    (2019-02-24 15:18)
    Tendencyjny tytuł Der Dziennika: "..Ustawy szyte pod wybory." Te i inne ustawy są "szyte" pod pracujących obywateli i tzw. "Polskę B"
  • ~jaity
    (2019-02-24 16:20)
    I bardzo dobrze. Polacy od pokoleń czekają na świetlaną przyszłość głoszoną przez polityków, a ona stale się oddala. Jeden Gierek trochę dał ludziom odetchnąć.
  • ~seneka
    (2019-02-24 19:10)
    Grecja + w perspektywie. A po nas choćby potop........
  • ~Ella
    (2019-02-24 17:17)
    Akcent obcy czuje. Pierwszy rząd który tak wiele zrealizował. Nigdy więcej PO
  • ~nomenomen
    (2019-02-24 19:14)
    Głupi nie zrozumieją , a pazerni dadzą się przekupić. Biedna ta Polska .........a suweren tańczy. Niech żyje bal drugi raz nie zaproszą nas..............
  • ~Wrra
    (2019-02-24 19:23)
    Nawet diabłu by duszę zapisali aby tylko rządzić. Idźcie precz
  • ~Środa
    (2019-02-24 17:14)
    Finanse kraju sie nie załamałyprzez 4 lata . Reiting Polski wzrósł. Gdyby wrócili totalni (bBoze broń) wszystko odbiorą. Zagrabią i POwtorzą " pieniędzy nie ma i nie będzie"
  • ~wyborca/ syty nigdy nie zrozumie glodnego/ naturally
    (2019-02-24 15:59)
    jesli artykul jest dlugi.... to nie czytam. Proste ? Szkoda nafty, mowilo sie za czasow naszych Dziadow.